android casus uygulamalar

Android Casus Uygulama

Telefon dinlemesi yapma isteğinin artmasının ana sebepleri arasında toplumda artan suç oranları, bu suçların büyük bir oranının çocuk yaştaki insanla üzerinde yoğunlaşması ve bu çocukların ve gençlerin ailelerinin bu duruma tedbir alma konusundaki çabalarıdır. Çocuğunun elindeki akıllı telefonuyla gün içinde ne tür insanlarla muhatap olduğunu bilmeyen anne babalar, çocuklarının kötü niyet taşıyan insanların ağına düşmemeleri için çocuklarının telefonuna Android casus uygulama casus programını gizlice yükleyerek onların telefonları ile yaptıkları her işlemden haberdar olmaktadır. Kullanımı toplumda çok yaygınlaşan bu android casus uygulamalar o kadar çok fonksiyonla tasarlanmış ki o telefonla yapılan her türlü konuşma ve yazışma ve telefon dinleme yapmak isteyen kişi tarafından takip edilebilmektedir. Bu casus yazılım sayesinde anne babalar çocuklarının başına gelebilecek olası tehlikelerden haberdar olup bu tehlikeye karşı önceden tedbir alabilme olanağı bulmaktalar. Spy telefon takip yazılımı, barındırdığı tüm fonksiyonları ile çocuklarını takip etme arzusundaki anne babalara kesin bir etki sağlamaktadır. Ayrıca android casus yazılımın yer takibi yapma fonksiyonu ile anneler ve babalar çocuklarının nereye gittiklerini ve o an nerede olduklarını öğrenmeleri de mümkündür.

Android casus program

Bu android casus yazılım, çalışanlarını dinleyerek onların iş yerindeki konuşmalarını, işlerini doğru ve yeterli olarak yapıp yapmadıklarını, kendileri hakkında neler konuştuğunu öğrenmek isteyen işverenler için de kesin sonuçlar ortaya koymaktadır. Bu sayede işyerleri ile ilgili almak istedikleri önlemler konusunda da iş yeri sahiplerine bir fikir vermektedir. Üstelik Android casus uygulama, bir ortam dinleme cihazı gibi işlev de görmekte ve sadece arama esnasında değil, telefonun bulunduğu ortamda yapılan her konuşmayı dinleyebilme imkanı sunmaktadır. Zaten bu özelliği belki de bu yazılımın en çok tercih edilme sebeplerinden bir tanesidir. Telefon, konuşma yapılmıyorken de belli mesafedeki konuşmaları kaydedebilme ve canlı dinleyebilme imkanı sağlamaktadır.

Android casus telefon programı kullanım alanları

Eşler arasında yaşanan güven sorununda da Spy telefon takip programı çok kullanılmaktadır. Eşini takip etmek isteyenler, onların telefonuna bu yazılımı indirerek onların kendilerinden habersiz hangi insanlarla neler konuştuğunu, yazıştığını ve nerelere gittiğini öğrenmelerini sağlamaktadır. Bu da eşlerin aldatılıp aldatılmadıkları konusundaki endişelerini gidermelerine yardımcı olmaktadır.

Adroid casus uygulama ayrıca GPS ile yer takibi de yapmakta ve insanların nerede olduğu konusunda %100 doğru sonuçlar vermektedir. Hatta casus yazılım yüklendikten sonra telefonun GPS özelliği kapalı bile olsa aynı kesin sonuç alınmaktadır. Bilhassa Alzheimer gibi unutkanlık hastalığı yaşayan yakınların takibinde çok işe yarayan bu özellik, eşlerin ve çocukların gittiği yerleri öğrenme ve yerlerini tespit etmede de kullanılmaktadır. Yazılımın bundan daha başka özellikleri de var. Mesela;

  • Hedef telefona gelen tüm mesajlar okunabilmekte, sadece SMS değil WhatsApp, Skype ve Facebook başta olmak üzere yirmi kadar casus uygulama ile yapılan her türlü yazışma kontrol edilebilmekte ve o telefona gelen mailler görüntüleme,
  • Ortam dinlemesi yapılarak Android casus uygulama yüklenen telefonun ön ve arka kamerası ile ortamda gizlice fotoğraf çekilebilmek,
  • O telefonun hafıza kartındaki her türlü veriye ve telefon rehberine erişilebilme ve dosyalar görüntüleme, kısacası bu yazılımın yüklü olduğu telefon tabiri caizse adeta ele geçirilmektedir.

Dinleme Yazılımı Nasıl Kullanılır

Android casus uygulama internet üzerinden indirilerek telefona yüklenmekte ve kolayca çalıştırılabilmektedir. Önce demo olarak kullanılan yazılım, beğenilip alındıktan sonra kolayca ve sınırsızca kullanılmakta, hiçbir şekilde yazılım kendini ele vermemektedir. Yani telefon dinleme yazılımının yüklü olduğu telefonun sahibi yazılımı fark edememektedir. Android casus yazılım tüm Android işletim sistemlerinde sorunsuzca kullanıldığı gibi yurt dışında da tamamen sağlıklı bir şekilde kullanılabilmektedir.

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın