Aldatan Eşlerin Korkulu Rüyası

Aldatan Eşler Spy Yazılım  ile Yakalanıyor

Aldatıldığından şüphelenen eşler ve sevgililer şüphe ile duruma yaklaştıklarından dolayı acabada kalıyor ve bu aldatmanın en kolay yakalama yolu cep telefonu olduğu gerçeğini kabullenmek zorundalar. Hayatımıza giren cep telefonları ile günümüzde sadece cep telefonu ile sesli görüşme yapmak değil, bir sürü sosyal uygulama veya arkadaş edinme uygulamaları sıklıkla kullanılmaktadır.

Eşler Cep Telefonlarını Saklamamalı !

Sürekli şikayet edilen bir başka durum ise eşlerin veya sevgililerin, bir birlerinden cep telefonunu saklamaları, telefonu kapatmaları gibi nedenlerdir, cep telefonunu saklayan her eş aldatıyor mu ? tabi ki hayır; eşler bir birlerinden cep telefonunu saklıyorsa bu demek oluyor ki cep telefonunda görmesini istemediği bir arama, yazışma, resim, kullanılan uygulamalar örnek facebook, whatsapp, instagram veya arkadaş bulma uygulamaları olabilir ve bu durum eşler arasında ki güven duygusunu zedelemektedir.

Aldatma İstatistikleri ne diyor?

Yapılan istatistiklere göre, kadınlar ve erkeklerin aldatma oranları nerede ise aynı, aldatmanın bir çoğu ise teknoloji kullanılarak yapılıyor, Ülkemizde başta gelen aldatmaya yönelik tanışma genelde bilgisayar ve telefonda tanışılan kişiler ile gerçekleştiriliyor.

Hoş olmayan fakat bazı kişiler için hayatın olmazsa olmazı olan bu üzücü durum, ne yazık ki Türkiye ‘de bir hayli fazla gerçekleşiyor. Evli çiftlerin veya sevgililerin birbirine olan sadakatsizliği evlilik dışı ilişkinin bir vicdani kabahat olduğunu bilmemelerinden kaynaklanıyor.

Türkiye ‘de Aldatma İstatistikleri Üzücü

İnce araştırmalar sonucunda karşılaştığımız bilgiler doğrultusun da evli kadınların %45-55’i ve evli erkeklerin %50-60 evlilik dışı gerçekleştirdikleri ilişkilerinde er ya da geç sex i yaşıyorlar. Ayrıca ortalama %3,3 gayri meşru babalık oranı da bu durumda bulunmaktadır. Başka bir deyişle her bin çocuktan 33’ünün herkesin babası olarak bildiği kişi değildir. Uzaktan önemsiz gözüken bu durum aslında özel ve çok önemli bir konudur. Bu detay hayattaki her akışı değiştirir.

Teknoloji aldatmak için  elverişli bir araç…

Son 15 ila 20 yıl içerisinde teknoloji sayesinde aldatma oranları çok yükselmiş durumda, aldatma kolaylaştı ve maalesef toplum bu durumu daha rahat bir bakış açısı haline getirdi.

Aldatan eşlerin %90’ı aldattığı kişiyle iletişimini cep telefonun ve sosyal uygulamalardan ( whatsapp, facebook, skype, viber, internet ve chat uygulamarı ) veya e-mail ile gerçekleştirmekte. Aldatma teknoloji ile daha mümkün hale gelmekte. Bu durum ise eşim beni aldatıyor mu sorusunu akıla getiriyor.

Spy Yazılım ile Aldatılmaya Son !

Tüm bunları okuduğunuzda, ya benimde başıma gelirse dediğinizi duyar gibiyiz…

Eşimin beni aldattığını nasıl ispatlarım gibi google da bir çok arama yapılmakta olduğunu görüyoruz.

Spy yazılım sevdiklerinizi korumak ve onları yakından takip etmek için üretilmiştir, eşler arasında güven sağlamak amaçlı da kullanılabilmektedir, spy yazılım ı android cep telefonu takip programıdır.

24 Saat Ücretsiz Deneyin, Test Ederek Harika Takip Özelliklerine Tanık Olun

spy yazılım 2 gün ücretsiz deneme casus telefon programı

Eşinizin veya sevgilinizin cep telefonuna yükleyeceğiniz bu küçük uygulama ile endişelerinizden ve şüphelerinizden kurtulmanızı sağlar. Spy telefon takip yazılımı ile hedef telefonda yapılan görüşmeleri dinleyebilir, ortam dinleme sayesinde telefonun bulunduğu yeri dinleme imkanı sağlar.

Eşim beni aldatıyor mu bunu telefon takip programı ile öğrenmenin yolunu anlatmış bulunmaktayız.

Spy android telefon takip programı, görüşmelerin yanı sıra sms mesajları, whatsapp mesajları, facebook yazışmaları, viber, skype, hangout, kik messenger gibi 200 e yakın gerçek özelliği ile takip edebilirsiniz.

Çocukların Güvenliği İçin

Spy Yazılımı Onların Telefonlarına Yükleyin ve Güvende Tutun!

Ne zaman Nerede Olduklarını ve Kimlerle Ne Planladıklarını ve Ne Yaptıklarını Bilmek Sizin Hakkınız.

Çocuklarınızın güvenliğini SPY Yazılım ile sağlayabilirsiniz.

Çocukların bir çoğu, okuldan eve geldiğinde günlük yaşadıklarının bir çoğunu anlatmaz, gizlerler.  En doğru bilgilere onların cep telefonun’dan ulaşırsınız..

Çocuklarımız büyüdükçe istekleri artacaktır. Sizden cep telefonu istediklerinde ve bütün arkadaşlarının cep telefonları olduğunu söyleyince bu isteğini yerine getirmemek mümkün değildir.

Cep telefonuna basit 2 dakika gibi kısa bir sürede kurabileceğiniz spy yazılım tespit edilmesi ve görünmesi imkansızdır. Çocuklarınızın asla fark edemeyeceği şekilde olnları oturduğunuz yerden takip edir. Spy yazılım sayesinde kimlerle arkadaşlık ettiğini, nerede olduğunu, sosyal medyayı nasıl kullandığını takip ederek bir çok kötülüğe karşı onları koruyabilirsiniz.

flexi spy casus yazılım

Telefon Casus Yazılım

Telefon Casus Yazılım Nedir ?

Teknolojiyle beraber ondan kaynaklanan problemler de artış gösterdi. Bunların başında mobil iletişim ile kötü insanlar tarafından kandırılarak tuzağa düşürülen çocuklar, eşlerin arasındaki güvensizlik gibi insanı korkutan problemler başta geliyor. Ama teknolojinin getirdiği bu problemleri kontrol altına almaya dair yapılan çalışmalar bu korkuları bertaraf etmeye çalışıyor. FlexiSpy Telefon casus yazılım ile insanlar artık konuşmalarını dinlemek istedikleri diğer insanların kimlerle ne konuştuğunu dinleyebiliyor. Spy telefon takip yazılımı bu amaçla geliştirilen mühendis harikası bir dinleme yazılımı olarak karşımıza çıkıyor. Konuşmalarını dinlemek istediği kişinin telefonuna yüklenen bu yazılım, çalıştırıldığı anda iki dakika içinde hedef telefondaki tüm konuşmaların dinlenmesini sağlıyor.

Cep Telefon Casus Yazılımı

Kullanım alanı genelde çocuklarının kimlerle konuştuğunu hakkında bilgi edinmek, yanlış arkadaşların kötü kazanımlarını engellemek ve akıllı telefonlarla art niyetli insanlardan kaynaklanan tehlikelere önlem almak isteyen anneler ve babalar için flexi spy  telefon casus yazılım ile bu sıkıntılardan kurtulmak artık oldukça kolay. Dinlemek istenen çocuğun telefonuna bu yazılımı yükleyerek ister bilgisayardan ister cep telefonundan o konuşmaları dinlemek ve kayıt altına almak mümkün. Geleceğimizin garantisi ve hayatımızın en özel varlıkları olan çocukları korumaya yardımcı olan Spy telefon takip programı çok uygun fiyatlarla bize hizmet sunuyor.

Casus telefon yazılımı

Yalnızca çocuklar değil eşleri de dinleme imkanı sağlayan bu yazılım ile yanında olunmadığı zaman eşlerin kimlerle konuştuğunu, sakladığı her hangi bir şey olup olmadığını öğrenmek artık bu yazılımla çok kolay. Ayrıca ona karşı barındırılan şüphelerden de telefon dinleme yazılımı ile kurtulabilme imkanı doğuyor. Eşlere ait hiçbir şey artık gizli kalmıyor.

İş yerinde arkadaşlar ya da çalışanlar ne konuşuyor ? Çalışanlar işini layıkıyla yapıyor mu? Bu gibi soruların cevabı da artık bu yazılım ile kolayca öğreniliyor. Dinlemek istenen kişilerin telefonuna Android casus yazılım yükleyerek onların neler konuştuğu kolayca öğreniliyor.

Telefon casus yazılım ile yapılanlar bunlarla sınırlı değil. Yazılım ayrıca GPS özelliği ile yer takibi de yapıyor. Bu da eşlerin çocukların ya da unutma problemi olan veya zihinsel engelli yakınların nerede olduklarını tanıdıklarına haber veriyor. Çocuklar onları okula göndermişken yoksa başka yerlere mi takılıyor ? Eşler gün içinde nereye gidiyor? Hasta yakınlar kayıp mı oldu? Bu soruların cevabını öğrenmek için bu casus telefon dinleme çok işe yarıyor. Böylece sevilen insanların habersiz gittikleri yerler öğrenilebiliyor ve hastaların kaybolmalarının önüne çok kolay bir şekilde geçiliyor.

Cep casus yazılım fiyatları

Peki bu yazılımın fiyatı ne kadar? Bu casus telefon yazılım indir me için ödenecek tutar, sağladığı yararlar düşünüldüğünde oldukça uygun. Telefon dinleme programı fiyatları yılda 1400 TL ödenerek sahip olunan bu yazılım iki gün sınırsız tüm özellikleriyle ücretsiz olarak denenebiliyor. Beğenildiği durumda ücreti ödendikten sonra bir yıl kolayca ve güven içinde kullanılabiliyor. Kredi kartı ile peşin veya taksit seçenekleriyle edinilen telefon casus yazılım sorunsuz çalışıyor. Casus yazılım android telefon casus yazılım ücretsiz deneme, android işletiminin tüm sürümlerinde problemsiz çalışıyor ve dünyanın her tarafında kullanılabiliyor. Yapılması gereken şey programı internetten satın alarak hedef telefona yüklemek. İki dakikada sonuç vermeye başlıyor.

Yazılımın kullanıcıya sunduğu faydalar bu kadar da değil. Ortam dinleme özelliği sayesinde telefonun bulunduğu ortamdaki konuşmalar dinlenebiliyor. Telefonun kamerası ile o ortamın gizlice fotoğrafı çekilebiliyor. Hedef telefona gelen bütün mesajlar görülüyor. Flexi Spy  ile Facebook ve Whatsapp gibi birçok uygulama ile yapılan yazışmaları da görebilme olanağı sağlayan telefon casus yazılım insanların hayatını birçok önden kolaylaştıracak. Türk mühendisler tarafından üretilen mükemmel bir yazılım olan bu ürün fiyatıyla da almak isteyenleri cezp ediyor.

en iyi casus telefon programı

En İyi Casus Program Uyumlu Cep Telefonları

En İyi Android Casus Program ile Uyumlu Cep Telefonları

Sevdikleri kişileri merak eden kimle ne konuştuğunu konusunda merak içinde olan eden, onların yanlış insanlarla tanışmalarını ve mobil anlamında iletişime geçmesine engel olmak isteyen kişiler için geliştirilmiş telefon dinleme programları, en iyi casus cep telefonu ile dinlemek istedikleri kişinin yapacağı bütün konuşmaları öğrenme olanağı sağlamaktadır. Özenle yetiştirdikleri çocuklarının telefonlar ile istenmeyen çevreler edinmesi ve onlardan kötü davranışlar öğrenmesi, yine bu çocukların telefon aracılığı ile kötü maksatlı kişilerin tuzaklarına düşeceği korkusu yaşayan aileler için android casus yazılım güvenle çalışmaktadır. Bu yazılım sayesinde çocukların konuşmalarını dinlemek ve karşılaşacakları olası tehlikelere karşı erken bir zaman da onları koruma fırsatı vermektedir. Yazılımlar, telefonlara kolay bir biçimde yüklenmekte ve kurulum yapıldıktan sonra da hedef edilen aygıt içeriğindeki her şey dinlenilmektedir.

Dünyanın gelişen teknolojisine karşı savunmasız bir şekilde kalan çocuklarımızı korumak için kullanacağımız çok güzel bir program da dinleme yazılımıdır, en iyi casus cep telefonu ile uyumlu çalışmaktadır. Android işletimli olan bütün cihazlarda, iOS işletim sisteminde basit bir biçimde kullanılabilen bu program, bütün güncellemelerde de uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Üstelik dünyanın her yerinde kullanılan android casus yazılım, birçok konu hakkındaki endişelerimizi gidermektedir. Yalnızca çocuklarımız için değil, dinlemek istediğimiz başka birinin telefonuna bu programı kurarak konuşmalarını dinleyebiliriz.

Ücretsiz deneme ve demo casus cep telefonu yazılım programı

Spy yazılım da yer tespiti ve telefon takibi programı da olduğu için özellikle zihinsel engeli bulunan yakınlarımız açısından faydalı bir casus programdır, onların akıllı telefonlarına bu programları yükleyerek, kayboldukları zaman, onların nerede ve nasıl olduklarını öğrenmemiz mümkündür. Yine aynı şekilde çocuklarımızın ve eşlerimizin nereye gittiklerini, nerede olduklarını merak ettiğimiz zaman en iyi casus cep telefonu kullanarak bu casus telefon yazılımı sayesinde anında bilgi sahibi oluruz. Casus cep telefon programı telefon açıldığı anda devreye girer ve hedef alınan telefonun bütün mesajları, konuşmaları, whatsapp ve Facebook uygulamalarındaki görüşmeleri ve normal kısa mesajları  ( sms ) öğrenmenizi sağlıyor. Bütün bu bilgileri öğrenmemize yardımcı olan Android casus yazılımı için ödeyeceğimiz bedel ise gerçekten çok az görünmekte. Yılda 1199  TL ödeyerek alınan casus programların mali değeri kredi kartına tek çekim veya taksit imkanlarıyla da alınabilmekte.

En iyi casus cep telefonu

Çalışanların veya şirket sahiplerinin de güvenle kullanabileceği bu program, iş yerinde cep telefonları ile çalışanların neler konuştuğunu, işlerin nasıl bir şekilde yürüyüp yürümediğini ve çalışanların neler yaptıklarını öğrenmenin de imkan dahilinde olmasını sağlar. Hedef  telefona gelen tüm konuşmalar hem dinlenebilmekte hem de kayıt altına alınabilmekte. Bu da işverenlere işletmelerindeki işleyiş hakkında bilgi verir.  Çiftler arasındaki uyumsuzluk, anlaşmazlık veya şüphelerin ortadan kalkması konusunda da oldukça etkili olan bu program ile eşinizin bütün telefon konuşmalarını takip edebilme imkanınız var. Problem yaşadığınız veya şüphe ettiğiniz eşinizin telefonuna en iyi casus cep telefonu programını olan Spy Yazılım ‘ı yükleyebilir, eşinizin yanında değilken bile onun kimle ne konuştuğunu öğrenebilirsiniz dolayısı ile aklınızdaki şüphelerin yok olmasını da sağlayabilirsiniz. Spy yazılım sayesinde parterinizin sizden sakladığı her şeyi bilirsiniz. Ayrıca yine partnerinizin arkadaşları ile ne yaptığını, nereye gittiğini yazılımın yer takibi niteliği sayesinde öğrenebilirsiniz. Ülkemizde başarı gösteren mühendislerin yoğun gayretleri ile geliştirilen bu cep telefonu casus yazılım programları ile sevdikleriniz sizden bir şeyi saklayamayacaktır.

Telefon dinleme programlarının başka nitelikleri de ise şöyle sıralanır:

Casus yazılım, hedef  telefonun bulunduğu yerdeki konuşmaları dinleyip kaydetmenizi sağlar. Yine o hedefteki telefona gelen her bir mesajı yazılım, en iyi casus cep telefonu kullanarak o telefonun önünde veya arkasındaki kameradan bulunduğu yere fotoğraf çekilmesini de sağlıyor.

En İyi Casus Program ile ilgili aramalar

spy yazılım – casus cep telefonu yazılımı – telefon yazılımları – spy casus yazılım – casus yazilim – casus yazılım programı – telefon casus yazılım nedir – en uygun casus yazılım

Uyumlu Samsung VE Android  Bazı Modeller
 • Samsung Galaxy Alpha (SM-G850FQ)
 • Samsung Galaxy A5 (SM-A500F)
 • Samsung Galaxy A7 (SM-A700F)
 • Samsung Galaxy E7 (SM-E700F)
 • Samsung Galaxy S4 Active (GT-I9295)
 • Samsung Galaxy S5 (SM-G900FQ)
 • Samsung Note 3
 • Samsung note 4
 • Samsung s6 edge
 • Samsung s6 edge plus
 • samsung galaxy s8 
 • samsung galaxy S9 

 

Sık sorulan sorular

Soru – Cevap

SORU CEVAP BÖLÜMÜ ALTINDA, BİR SORUM VAR BÖLÜMÜNE SORACAĞINIZ SORULAR,

30 DAKİKADA YANITLANIR

Aklınıza takılan her soruyu bu bölümden sorabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız Android Takip Paneli nasıl kullanılır videomuzu izleyiniz.

SPY YAZILIM GENEL SORULAR

Spy Yazılım Telefon Takip Programı Nedir ?

Spy Yazılım Dünya markası SelfSPY Türkiye bayii sitesidir.

SelfSPY casus yazılım yüklenen telefon, tablet ve bilgisayarda ki tüm veri ve konum bilgilerini gizlice kayıt ederek, yükleyen kişinin kontrol paneline tüm takip özellikleri sayfasında belirtilen verileri yükleyen en güvenilir ve gelişmiş Dünyanın en iyi casus telefon takip yazılımıdır.

CANLI DEMO

TELEFON TAKİP PROGRAMI KULLANICI PANELİ VİDEOSU

Spy Yazılım Telefon Takip Programı Nasıl Çalışır ?

Spy casus telefon yazılımı kullanmak basittir; Yazılımı izlemek istediğiniz akıllı telefona veya tablete fiziksel olarak sadece bir kere yükleyin ve telefon veya tablette kullanılan hemen hemen her şeyi kendi bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan uzaktan takip edin.

Casus telefon programı yüklenen cihazda görünmez mi ?

Evet, SelfSPY cep telefon takip programı  % 100 kamufle olmaktadır ve yüklü olduğu telefon veya tablette gizli kalır.

Tamamen arka planda çalışarak internet bağlantısı ile tüm verileri size göndermeye yarar.

Self SPY Hangi Cihazlar ile Uyumludur

Self SPY Dünya genelinde tüm Android akıllı telefonlarda, tabletlerde ve bilgisayarlarda mükemmel şekilde çalışır. SPY telefon takip programı yazılımı ile uyumlu telefonların ve tabletlerin tam listesini görmek için Buradan uyumluluk sayfasını kontrol edebilirsiniz..

Takip Etmek İstediğim Cihaza Uzaktan Yüklenir mi ?

Kesinlikle yüklenmez takip etmek istediğiniz çocuğunuzun cep telefonuna yazılımı yüklemek için cep telefonu veya tablet 2 dakika gibi kısa bir süre için elinizde olmalıdır ve kurulum talimatları izlenerek gerekli ayarlar yapılmalıdır.

Uzaktan kurulum yapacağını iddia eden kişi ve sitelerden uzak durunuz eğer bu şekilde mağdur edildiyseniz mutlaka kolluk kuvvetlerine veya savcılığa şikayet talebinde bulunmanızı tavsiye ederiz.

Ücretsiz deneme ve kurulum sayfamızdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

 

Mobil Takip Yazılımını Kullanmak Yasal mıdır ?

Evet, SPY yazılım çocuklarınızın ve kendi güvenliğinizi sağlamak veya personelinizi haberli olarak izlemek amaçlı kullanımı kesinlikle yasaldır:

 • 18 yaşın altındaki çocuklarınızı izleyebilirsiniz.
 • Çalışanlarınızı şirkete ait cep telefonları veya tabletlerini veya bilgisayar takip edebilirsiniz.

Çalışanların cihazlarına Self SPY  kurmadan önce personeli bilgilendirerek ve bunu şirkete ait cihazlarınızı izlediğinizi bildirerek gerekir ise bir sözleşme yapmanız yararınıza olacaktır.

Bununla birlikte, ülkenizin yerel yasalarını bilme durumumuz söz konusu değildir ve yasal tavsiye verme hakkımız yoktur.

Şüphe ettiğiniz bir durum var ise Ülkenizin yasalarına hakim olan bir avukata danışabilirsiniz.

Hizmeti Kullanmaya Nasıl Başlayabilirim ?

Spy telefon takip programı 24 saat ücretsiz deneme kurulum sayfamızdan video ve resimli anlatım ile yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Rakipleri gibi peşin ücret talep etmeden Self SPY yazılımı kısa sürede yükleme yaparak tüm özellikleri test edebilir, test aşamasında anlayamadığınız konular için destek talebinde bulunabilir ve dilerseniz satın alabilirsiniz.

ANDROID ÜCRETSİZ DENEME      CANLI DEMO       BİLGİSAYAR ÜCRETSİZ DENEME

Satın Alma ile İlgili Sorular

Spy Yazılımı Nasıl Satın Alabilirim ?

Spy Yazılım lisanslı bir takip programıdır ve 1 aylık - 3 - 6 ve 12 aylık lisans süreleri için oluşturulmuş lisans anahtarı şeklinde sitemizin satın alma sayfasından gerek kredi kartı ile online olarak yada hesap numaralarımıza havale veya EFT yolu ile satın alama işlemini yapabilirsiniz. SelfSPY yazılım satın alma ve fiyat listesi  sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

LİSANS ANAHTARI İLE HESABIMA SÜRE NASIL EKLENİR

Self SPY satın alma sayfasından 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık veya 12 aylık paketlerden birini seçerek satın aldığınızda 5 dakika içerisinde size gönderilecek olan 15 haneli self spy aktivasyon anahtarını sol menüde bulunan ABONE yazısına tıklayınız ve açılan sayfada kodu girmeniz gereken bölüme girin ve UYGULAMAK butonuna basın böylece satın almış olduğunuz anahtarın süresi boyunca takip panelinizi kullanabilirsiniz.

DENEME SÜREM BİTTİ ve HESABIM ASKIYA ALINDI

Self SPY 'ı 24 saat boyunca ücretsiz denediniz  bu süre sonunda hesabınıza giriş yaptığınızda HESABINIZ ASKIYA ALINDI uyarısını göreceksiniz.

bu durum artık deneme süresinin bittiğini ve aktivasyon anahtarı satın alarak, panelinize girmeniz isteniyor demektir. Takip sürenizi uzatmak isterseniz hemen SELF SPY satın alma sayfasına giderek size uygun paketi satın alıp bu bölüme girdiğinizde paneliniz tekrar aktif hale gelecektir.

SELFSPY ONLİNE SATIN ALMA ve PANELİ AKTİF ETME İŞLEMİ NASIL YAPILIR

Satın Alma İşleminde Kredi Kartım Güvende mi ?
DİKKAT : KREDİ KARTI EKSTRENİZDE SELF SPY İBARESİ KESİNLİKLE GÖRÜNMEZ İYZİCO VE SHOPİER GİBİ ALIŞVERİŞ SİTESİ OLARAK GÖRÜNMEKTEDİR.
Satın alma işlemini kredi kartı ile güvenli ödeme yapabilirsiniz, SELF SPY ödeme sistemi 3D Secure kullanmaktadır.
3D SECURE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ NEDİR ?
Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine alır.
3D Secure, çalıntı bir kredi kartı ile yapılacak alışverişleri rahatlıkla önler. Sebebi de kart sahibinin telefonuna onay sms bilgisi gönderilerek ödemenin tamamlanmasıdır.


Aşağıda Örnek 3D Secure Ekranlarını Görebilirsiniz:

3d-secure-ornek

Kredi Kartı ile Taksitli Alış Veriş Yapabilir miyim ?

Tabi ki 12 aya kadar taksit seçeneğine bölerek satın alabilirsiniz. aşağıda görüldüğü gibi kart bilgilerinizi girdiğinizde, bankanızın sağlamış olduğu taksit ajantajlarını görebilir buna göre seçiminizi yapabilirsiniz. Satın alama ile ilgili yaşadığınız her hangi bir sorun varsa BURADAN whatsapp satış hizmetlerine ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

SELFSPY ONLİNE TAKSİTLE SATIN ALMA ve PANELİ AKTİF ETME İŞLEMİ

Yurt Dışında Yaşıyorum Satın Alma İşlemini Nasıl Yapabilirim ?

Yurt dışında bulunan müşterilerimiz genelde Western Union ile ödeme yapmaktadır. 


Sizden İstediklerimiz :
Yatıran kişi isim soy isim :

Ülkeniz :

Para miktarı :        

Yukarıdaki bilgileri bildirdiğinizde online bankacılık aracılığı ile görebilmekteyiz, saat fark etmeksizin siparişiniz ulaştırılır.
 
ÖRNEK MAKBUZ AŞAĞIDADIR
Lisans Anahtarı Göndermeniz Ne Kadar Zaman Alır ?

Spy Yazılım normal şartlarda satın almanızın onaylanması ardından takriben 5 dakika içerisinde belirttiğiniz e posta adresine gönderilir.

Lisans anahtarınızın ulaşmadığını düşünüyorsanız lütfen e posta adresinizin spam veya gereksiz e postalar klasörünü de kontrol etmeyi unutmayınız !

AYRICA İLERİDE SİZİNLE İRTİBAT KURABİLMEMİZ İÇİN BİZİ GÜVENİLİR E POSTA ADRESLERİ İÇERİSİNE EKLEMEYİ UNUTMAYINIZ.

Hala sorun yaşadığınızı düşünor iseniz lütfen buradan müşteri destek bölümünden sipariş numaranız ile iletişime geçiniz.

Aklınıza takılan tüm soruları aşağıdan BİR SORUM VAR bölümüne yorum bırakarak, tam 30 dakika içerisinde cevabını alabilirsiniz.

DİKKAT : Sorunuzu sorarken yorum bölümü altında bulunan, kutucukları işaretleyiniz, yanıt verildiğinde bu sayede haberdar olursunuz.

 Self spy yazılım kullanıcı yorumları ve sıklıkla sorulan soruların bulunduğu sayfamızda program ile alakalı tüm sorularınızı çekinmeden sorabilir, yanıtlarını alabilirsiniz.

Kayıtlı kullanıcılarımız iletişim formu aracılığı ile self spy kullanım kılavuzu talep edebilirler.

LG cep telefonu casus yazılım

LG Casus Telefon

LG Cep Telefonları için Casus Yazılım

Telefon dinleme yazılımı, son yıllarda toplumda yaşanan olumsuz olayların etkisiyle insanların kullanmaya çalıştığı programlardan biri olmaya başladı. Öyle ki gençler ve çocukları telefonda sahte kimliklerle kandırıp birçok tuzağın içine düşüren kötü niyetli insanlar yüzünden anne babalar büyük endişeler taşımaya başladı. Bu nedenle çocuklarının kimlerle konuştuğunu takip etmeleri için geliştirilen Spy telefon takip yazılımı ürünlerine ilgi duyan aileler, çocuklarının telefonda kimlerle konuştuğunu, neler konuştuğunu öğrenerek olası tehlikelere karşı onları koruma içgüdülerini kullanmaya başladılar. Bu sayede önceden önlem alarak büyük felaketlerden korunma yolunda tedbir sahibi olmayı seçtiler. İşte anne babaların bu korkularını gidermek için üretilen LG casus telefon yazılımları insanların merak ve ilgiyle kullanılmaya başlandı.

Telefonlara yüklenerek o telefona gelen tüm konuşmaların dinlenebilmesine olanak sağlayan telefon dinleme yazılımı, bu telefona gelen aramaların kayıt altına alınmasını sağlıyor. Eşler arasında yaşanan problemlerde de kullanılan bu yazılımlar sayesinde, eşlerin güven sorunu yaşadıkları anlarda diğerinin telefonuna dinleme yazılımı yükleyerek, eşin kimlerle konuştuğu öğrenilebiliyor. Günümüzde çok yaşanan aldatma olaylarında bir tarafın diğerinden şüphelenmesi, onun diğerinin konuşmalarını Spy telefon takip programı ile dinleyerek şüphelerinden emin olmasını sağlıyor.

LG Cep Telefonu için Casus Yazılım

Bu yazılımlar ayrıca arkadaşların birbirini dinlemesi ya da işverenin işyerindekileri dinlemelerinde de kullanılıyor. Çalışanlarını takip etmek isteyen bir işveren, onların telefonuna gizlice yüklediği dinleme yazılımı ile çalışma performanslarını, kendisi hakkındaki fikirlerini ve birbirleriyle olan diyaloglarını dinleyebiliyor. Bu sayede kendi işyerinde olmasa da aklı orda kalmıyor.

Android casus yazılımı, çok fonksiyonlu olarak tasarlanan bir yazılım. Bu fonksiyonlardan biri de yer takibi yapabilmesi. Yazılımın yüklendiği LG casus telefon, kaybolması muhtemel bir Alzheimer hastasının ya da zihinsel engeli olan birinin yerinin bulunmasını sağlıyor. Hedef telefondan gelen sinyalle bu durumdaki insanların yeri nokta tespiti ile bulunabiliyor ve bu da hasta yakınlarının daha rahat bir hayat yaşamasını sağlıyor. Ayrıca ailedeki bireylerin, eşin ve çocukların nerede olduğu merak edildiğinde bu özelliği ile yazılım kişideki bu merakı gideriyor.

Teknolojinin eseri olan akıllı telefonların tamamında kullanılabilen bu yazılım, LG marka telefonlarda da uyumla çalışıyor. Android ve iOS’un tüm sürümlerinde çalışabilen telefon dinleme yazılımı, dünyanın tüm ülkelerinde kullanılabiliyor. LG casus telefon ile yapılabilecek işler arasında ortam dinleyebilme de var. LG casus apk indir spy yazılım, hangi cihazda yüklü ise o cihazın bulunduğu ortamdaki konuşmalar dinlenebiliyor. Ayrıca bu telefonun kamerası aracılığıyla ortamda gizlice resim çekimi de yapılabiliyor.

LG Marka Telefonlar için Telefon Dinleme Programı

Yazılımın işlevleri saymakla bitmiyor. Hedef telefonda yüklü olan yirmiye yakın program üzerinden( Whatsapp, Facebook vs.) yapılan her türlü mesajlaşma ve yazışma takip edilebiliyor. Yine o telefona gelen mailler okunabiliyor. Program, satın alındıktan sonra dinlenilmek istenen telefona indirilerek yükleme yapıldıktan sonra hemen çalışmaya başlıyor ve o andan itibaren gelen aramalar dinlenebiliyor. Sevdiklerin takip edilmesi ve koruma altına alınabilmesi, merak edildiği anda yerinin öğrenilmesi ve sırlarının ortaya çıkarılması gibi birçok işlev gören LG casus telefon, satın alınmadan önce demo olarak tüm fonksiyonları ile iki gün ücretsiz olarak denenebiliyor. Zaten bu denemeden sonra genelde lisanslı olarak sahip olunmak istenen yazılımın fiyatı da çok uygun. Yıllık 1400 TL ücret karşılığı satın alınabilen yazılım, kullanıcının tercihine göre peşin ya da kredi kartıyla alınabiliyor. Kredi kartıyla almak isteyenlere taksit imkanı da sunuluyor. Piyasada birçok versiyonu bulunsa da LG casus telefon almak isteyenlere önerimiz, 7/24 hizmet sunan, ürününe garanti veren güvenilir firmalarla çalışılmasıdır.

android casus telefon modelleri

Casus Telefon Modelleri

Cep telefonu casus yazılım için uyumlu modeller

Her insan için önemli olan kişiler vardır. Onların neler yaptığını, neler konuştuğunu, kimlerle konuştuğunu bilmek isteriz. Bazen çocuklarımız ve eşimiz, bazen de iş arkadaşlarımızın ya da çalışanlarımızın konuşmalarını dinlemek isteriz. Bu kimi zaman koruma duygusundan, kimi zaman şüpheden kimi zaman ise endişeden kaynaklanır. Spy yazılım, casus telefon modelleri artık bizim bu arzularımızın yerine gelmesine izin veriyor. Merak ettiğimiz kişinin cep telefonuna yükleyeceğimiz bir telefon dinleme yazılımı ile artık onun kimlerle ne konuştuğunu kolayca dinleyebiliyoruz. Spy telefon takip yazılımı sayesinde hedef telefon olarak belirlediğimiz telefonda konuşulan her şeyi dinlememiz mümkün. Üstelik bunu yaparken çok büyük bir emek de harcamıyoruz. Sadece yazılımı dinlemek istediğimiz telefona indirerek kurmamız yetiyor. Bu sayede merak ettiğimiz her şeyi öğrenebiliyoruz.

Spy yazılım tüm android cep telefonları için uyumlu

Casus telefon modelleri tüm android işletim sistemi olan cep telefonları, başlıca Samsung, LG, Sony Ericsson, HTC, Asus, Motorola, Casper gibi bir çok modelde ve her ülkede çalışmaktadır. Android işletim sistemindeki tüm akıllı telefonlarda kullanabileceğimiz bu yazılım, yaşlı ya da zihinsel engelli yakınlarımızı takip etmede de çok işe yarıyor. Onların kaybolma ihtimaline karşılık telefonlarına bu yazılımı yükleyerek nerede olduklarını anında tespit edebiliyoruz ve yardımlarına koşabiliyoruz. Yine çocuklarımızın nereye gittiğine dair endişelerimiz varsa Spy telefon takip programı sayesinde bu endişelerimizden de kurtuluyoruz. Belki de dünyada en değer verdiğimiz varlıklar olan çocuklarımız, zaman zaman mobil cihazlarla kötü niyetli kişilerin etkisi altına girebiliyor ve onların hedefleri haline gelebiliyor. Ya da istemediğimiz huyları olan bir arkadaşından kötü alışkanlıklar edinebiliyor. Bu durumda da casus telefon modelleri çok işimize yarıyor. Çocuklarımızın telefonuna bu yazılımı yükleyerek onları fark ettirmeden dinleyebiliyoruz ve başlarına gelebilecek tehlikelerden önceden haberdar olabiliyoruz. Bunun dışında endişe duyduğumuz bir başka konu da işyerimizde biz yokken neler konuşulduğudur. İşverensek çalışanlarımızın, çalışansak arkadaşlarımızın biz yokken neler konuştuğunu dinlemek de Android casus yazılımı ile artık çok kolay. Onların telefonuna gizlice bu yazılımı yüklediğimizde artık o konuşmalar bize bir sır olmaktan çıkacak. Yazılımın bir başka avantajı da tüm Android modellerine tam uyum sağlaması ve sorunsuz çalışmasıdır. Üstelik sadece Türkiye’de değil dünyanın her tarafında sorunsuz çalışan bu yazılım, bilgisayar mühendislerinin emek vererek tasarladıkları harika bir program. Casus telefon modelleri oldukça uygun bir fiyata satılmakta ve önce iki günlük tam sürüm halinde ücretsiz denenmektedir. Beğendiğiniz an ödemeyi yaptığınızda sadece iki dakika içinde programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu casus yazılımını kullanabileceğiniz bir başka konu ise eşlerinizi takip etme konusudur. Hal ve davranışlarınızdan şüphelendiğiniz eşinizi bu yazılım ile hem takip edebilir hem de tüm konuşmalarını dinleyebilirsiniz. Siz yokken eşinizin ne yaptığını ve kimlerle görüştüğünü öğrenmek istiyorsanız casus telefon modellerinden faydalanabilir ve şüphelerinizden kurtulabilirsiniz.

Spy Yazılım Tüm Ülkelerde ve Her Android Telefonda Çalışır

Casus telefon modelleri arasında Android işletim sistemine ne iOS’a uyumlu tüm telefon modelleri sayılabilir. Bu yazılımları akıllı telefonların neredeyse tamamında güvenle ve sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. İndirmesi ve yüklemesi çok kolay olan bu yazılımlar için ödeyeceğiniz tutar ise size kazandırdıklarının yanında hiç de önemli değil. Birçok endişe ve şüpheniz den kurtulmak ve sevdiklerinizi güven altına almak için ödeyeceğiniz tutar sizi ve bütçenizi üzmeyecek. Ayrıca yazılımın diğer özelliklerini duyunca zaten ücretine bakmadan edinmek isteyeceksiniz.

Telefon dinleme yazılımları hem telefondaki konuşmaları dinleme, hem telefonun bulunduğu ortamı dinleme, hem o telefonun kamerasıyla ortamdan gizlice resim çekebilme hem de Facebook, WhatSapp gibi platformlardaki yazışmaları görebilme imkanı sağlıyor. Siz de hemen casus telefon modelleri için spy yazılım ‘ı seçin ve hayatınızı daha güvenli hale getirmekle kalmayın, sevdiklerinizin sırlarını da öğrenin

casus yazılım programı

Casus Yazılım Programı

Casus Android Yazılım Programı ile Çocuklarınızı Koruyun

Gelişen teknolojinin getirdiği olumlu yanlarıyla beraber birçok olumsuz yanı da bulunmaktadır. Her yaş gurubundan insan sahip oldukları akıllı telefonlar nedeniyle birçok insanla muhatap olabilmekte, bazen tanımadığı insanların kötü niyetlerine maruz kalabilmektedir. Özellikle okul çağındaki gençler ve öğrenciler kim olduklarını bilmedikleri insanlarla telefon aracılığıyla iletişim kurabilmektedir. Casus yazılım programı sayesinde artık gençlerin, çocukların ve merak edilen insanların neler konuştuğunu, kimlerle muhatap olduğunu öğrenmek mümkün. Merak edilen ya da endişe duyulan insanların telefonlarına yüklenen bu program ile o kişinin telefonda yaptığı görüşmelerden haberdar olunabiliyor, hatta konuşmalar kayıt altına alınabiliyor. Mobil yolla iletişim konusunda sevdikleri insanların takibini sağlayan Spy telefon takip yazılımı, endişeleri merakları gidererek insanları rahatlatıyor.

Çocuklar sanal ortamlarda tehlikede

Çocuklarımızın ilerleyen teknolojiye duyarsız kalmaması, mutlaka bir telefon, bilgisayar ve tablet sahibi olmaları gerekliliğini ortaya koyuyor. Okula giden çocukların ellerindeki telefon aracılığıyla hangi insan tipleriyle muhatap olduklarını bilmek mümkün değil. Her zaman iyi niyetli insanlarla karşılaşmayan çocukların, kimlerle telefon görüşmesi yaptığını merak eden anne babalar için artık casus yazılım programı bir kurtarıcı olarak yetişiyor. Bu programı çocuğunun telefonuna indiren anne babalar, çocuklarının gün içerisinde yaptıkları konuşmaları dinleyerek kimlerle görüştüklerini tespit edebiliyorlar. Art niyetli insanların kötülüklerinden çocuklarını koruyabilme, kötü arkadaşların getireceği zararları önleyebilme noktasında Spy telefon takip programı güvenilir bir yazılım olarak işlev görüyor. Bu sayede önlem alarak çocukların korunabilmesi amaçlanıyor.

Hastalarınızı Casus Program ile Takipte Olun

Bu program sadece okula giden çocuklar için değil, Alzheimer hastası ya da zihinsel engeli olan yakınların korunarak takip edilmesini de sağlıyor. Casus yazılım programı sayesinde bu hastalıklara sahip olan insanların yer takibi yapılarak kaybolma gibi durumlarda anında yeri bulunuyor. Bunun için de yapılması gereken şey çok basit. Yazılım makul bir fiyata satın alınarak basit bir şekilde telefona yükleniyor ve kolayca çalıştırılıyor. Tabi bu yükleme işlemi dinlenilecek ya da takibi yapılacak olan kişilerin telefonuna yapılıyor. Çalışmaya başladığı anda birkaç dakika içinde karşı tarafa konuşmayla ilgili bilgiler geliyor.

Programın kullanıldığı bir başka yer ise evliliklerde eşlerin birbirine güvensizlik yaşadığı durumlardır. Eşinden şüphe duyan, onun kimlerle neler görüştüğünden haberdar olmak isteyenler program ile eşlerine ait tüm sırları öğrenebiliyorlar. Erkekler işte oldukları zaman eşlerinin evde yaptığı görüşmeleri merak ettiklerinde, kadınlarda kocalarının dışarıda kimlerle görüştüğünü öğrenmek istediklerinde Android casus yazılım programı ile tüm öğrenmek istedikleri konuşmaları öğrenebiliyorlar.

Bu android casus program sayesinde artık gizli hiçbir şey kalmıyor. Eğer patronsanız işyerinde olmadığınız zamanlarda işçilerinizin neler yaptığını öğrenmek için bu yazılımı kullanabilirsiniz. Casus yazılım programı ile ortam görüşmeleri de dinlenebiliyor. Bu dinlemeler istendiği zaman bilgisayara kayıt edilebiliyor. Android casus programın yüklendiği telefona gelen mesajlar da okunabiliyor. Bunun için yapılması gereken şey ise programı indirerek istenilen telefona kurmak. Yaptığı işe ve sağladığı güvene göre ücreti de çok olan program, alanında en iyilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

İşini iyi yapan mühendisler tarafından tasarlanan yazılım programı ile artık kimsenin gözü arkada kalmayacak. Tüm Android sürümlerinde dünyanın her tarafında kolayca kullanılabilen bu program sayesinde çocuklarınız, zihinsel engeli olan yakınlarınız daha güvende. Ayrıca iş yerinizi ve eşinizi takip etme imkanı da sunan cep telefonu  yazılım programı ile hem endişeleriniz ortadan kalkacak, hem sevdiklerinizi güvenle takip edebilecek hem de şüphelerinizden kurtulacaksınız. Mühendis harikası bir tasarım olan bu spy yazılım ile hayatınız daha da kolaylaşacak ve siz dışarıda iken eviniz ve sevdiklerinizle ilgili endişelerinizi kolayca gidereceksiniz.

 

İşletmenizi Takip Edin

Şirketinizin Gizli Bilgileri Dışarı Sızmasın. Spy Android takip programı ile işiniz güvende !

Firma çalışanlarının takibi için SPY Yazılımı kullanabilirsiniz.

Bir şirketiniz ve çalışanlarınız var, şirketin cep telefonu ile yaptıkları görüşmeler gerçek amacı için  kullanılıyor mu ? veya rakip firmalar ile iletişim kuruluyor mu ? bilgi sızdırılıyor mu ?

Tüm bu soru işaretlerine son vermek istemez misiniz ?

Gelişen teknoloji ile birlikte artık bu soru işaretlerine spy yazılım olarak son veriyoruz. Şirket çalışanlarınızın cep telefonuna tam 2 dakika da android telefon takip programını yükleyerek, işletmeniz açısından doğru insanla çalışıp çalışmadığınızı kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Personellerinizin özel hayatlarına saygı duyuyoruz. SPY Yazılımı şirket hatlarının takılı olduğu cihazlara yüklüyorsunuz. Bu sayede özel yaşam ihlali yapmıyoruz. Personel takibi için şirket hatlarının yasal sahibi olduğunuzu belgelemeniz gerekmektedir.

Diğer casus programların aksine SPY Yazılım tüm kurulu olduğu cihazlardaki tüm bilgileri eksiksiz kayıt altına alır. Konum belirlemeye kadar herşeyi takip eder. Personelerinizin anlık mesajlaşma uygulamaları olan e mail, facebook, skype, whatsapp, line, viber’de yapılan yazışmaları kayıt altına alıtına alır. Telefon üzerinde girdikleri web adreslerini bile görebilirsiniz.

SPY Yazılımın en gelişmiş özelliği telefon görüşmelerini canlı olarak dinlemeniz ve konuşulanlar tarafından fark edilmeminizdir. Telefondaki tüm görüşmelerin kayıtlarına size sunacağımız takip panelinden  erişebileceksiniz.