casus cep telefonu programı ile android telefon takibi

Android Casus Cep Telefon Programı

Gün geçmiyor ki akıllı telefon casus yazılım mühendisleri tarafından geliştirilen teknoloji harikası bir casus telefon takip programı piyasaya sürülmesin. Gelişen teknoloji, yeni telefon dinleme cihazları kadar, o takip cihazlarında kullanılan yeni uygulamaları da karşımıza çıkarıyor. Casus cep telefon programı da bunlardan biridir. İnsanların son zamanlarda büyük  bir ilgiyle takip ettiği nın tasarlanması birçok sebebe dayanıyor. Bunların en başında merak duygusu geliyor. Kim benim hakkımda ne düşünüyor, insanlar benim hakkımda ne konuşuyor, çocuğum evde değilken kimlerle telefonda neler konuşuyor, eşim benden ayrı geçen zamanlarında neler yapıyor diye düşünen insanlar için tasarlanan spy telefon takip yazılımı, piyasada birçok çeşidine rastlanan programlar arasında. Kullanıcıları için birçok işlev sunan bu yazılımlar, ünlü telefon markalarının işletim sistemine uygun olarak tasarlanıyor ve kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Adından da anladığımız gibi bu yazılımlar yüklü olan telefonla ilgili nerdeyse her bilgiye erişmemize imkan tanıyor. Adı dinleme yazılımı olsa da bundan başka birçok işi de yapan bu yazılımlar insanlar tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Telefon dinleme casus cep telefonu programı

Casus cep telefon programı en çok birbirine karşı güvensizlik yaşayan eşler tarafından kullanılıyor. Eşinin hal ve hareketlerinden şüphelenen, aldatıldığını düşünen eş, diğerinin telefonuna gizlice yüklediği bu yazılım ile eşinin kendisinden gizlediği tüm konuşmaları dinleyebiliyor. İki uçlu olan bu yazılım, dinlenmek istenin telefonunda yüklü iken diğer yandan da dinlemek istenen kişinin telefonundan ya da bilgisayarından tüm konuşmaları canlı dinleme ya da kayıt ederek sonradan dinleme olanağı sunuyor. Spy telefon takip programı bu yolla insanın şüphe ve endişelerinden kurtulmasını sağlıyor.

Telefon dinlemeleri sadece eşler casus cep arasında yapılmıyor tabi ki. Çocuğunun kötü niyetli insanların mobil yolla tuzağa düşürülmesini ve başına bir bela gelmesini istemeyen anne ve babalar da bu yazılımı kullanarak onları başlarına gelebilecek her türlü probleme karşı önceden tedbir almak amacıyla Android casus yazılım kullanıyor. Yine çocuğun bir kötü arkadaşı varsa ondan kötü etkilenmesinin önüne de bu sayede geçmiş oluyor.

Telefon dinleme casus cep yazılımı

Yazılımlar çok fonksiyonlu dedik ya, işte o fonksiyonlardan biri de yazılım yüklenen telefonun aynı zamanda ortam dinlemesi yapabilmesi. Bu sayede akıllı telefonun olduğu platformda cihazın yakınındaki konuşmalar da canlı olarak dinlenilebiliyor ve kaydedilebiliyor. Bu özelliği ile bilhassa iş yeri sahibi olanlar, casus cep telefon programı ile işin başında olmadıkları anlarda iş yerlerinin takibini yapabiliyor, işçilerin neler konuştuğunu ve kendileri hakkında neler söylediklerini öğrenebiliyorlar. Bu yolla da iş yerlerinin takibini sağlıyorlar.

Telefon casus yazılım indir

Android cep telefonu casus yazılımı, sitemizden ücretsiz olarak indirip, tam 2 gün boyunca tüm özellikleri kullanarak, android takip programı özelliklerinin nasıl çalıştığından emin olduktan sonra satın alabilirsiniz, memnun kalmamanız durumunda, Spy Yazılım sizlerden hiç bir ücret talep etmeyen tek firmadır. GPS özelliği de barındıran bu yazılımların kullanıldığı bir başka alan ise yer tespiti yapabilmek. Bu özellik bilhassa kaybolma durumlarında çok işe yarıyor. Unutkanlık hastası ya da zihinsel engeli bulunan bir yakını olanlar, yer takip özelliği ile yakınlarının kaybolmasının önüne geçebiliyorlar. Ayrıca eşler bu özellik ile birbirinin nerede olduğunu, anne babalar da çocuklarının dışarıda nerelere gittiğini öğrenebiliyorlar. Casus cep telefon programı ile kayıp olanlar kolayca bulunabiliyor.

Yazılım, hedef telefondaki tüm uygulamalardaki mesajlaşmaları ve yazışmaları, mailleri, resimleri ve rehberdeki kişileri öğrenebilmeyi de sağlıyor. Facebook, Line, Whatsapp, Skype gibi uygulamalar kullanılarak yapılan her türlü işlem bu yazılımla takip edilebiliyor.

Onlarca işlevi bulunan bu yazılımlar için talep edilen tutar bazı kriterlere göre değişiklik gösterebiliyor. Mesela yazılımın yükleneceği işletim sistemi Android ise fiyat buna göre değişiyor. Yine üyelik süresine göre de fiyat farklılık gösteriyor. Casus cep telefon programı aylık üyelik, altı aylık üyelik ve yıllık üyelik seçenekleri ve peşin ya da kredi kartı ile ödeme seçenekleri ile satın alınabiliyor.

ücretsiz cep telefonu casus programı – bedava cep telefonu casus programı – cep telefonu casus programı download – cep telefonu casus programı free – cep telefonu casus programı nasıl anlaşılır spy phone software

 

 

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın