casus telefon

Casus Cep Telefon Yazılımı

Yaşamımızı değiştiren akıllı telefonlar, kimi noktalarda bizim için hayatın kolaylaşmasını sağlarken kimi noktalarda da çok daha zor bir hale gelmesine sebep olmaktadır. İletişim kolaylaştı kolaylaşmasına ama, akıllı telefonlardan hiçbir verinin silinememesi gibi sakıncalar yakın gelecekte kişilerin özel hayat kavramını tamamen unutmasına ve hatta herkesin her şeyi bilmesine sebep olacaktır.

Casus Cep Telefon Yazılımı Nedir ve Nasıl Kullanılır ?

Casus cep telefon yazılımı adı altında listelenen programlar, takip etmek istediğiniz veya özel hayatını merak ettiğiniz kişinin telefonuna sadece birkaç dakika içerisinde yüklenmekte. Örneğin wc ye gitmek için masadan kalktınız ve de telefonunuzu sevgilinizin sizi bekleyerek tek başına oturmakta olduğu masada bıraktınız. Döndüğünüzde telefonunuz bıraktığınız masum telefon olmaktan çıkıp casus telefona dönüşmüş olabilir. Üstelik casus cep telefonu telefonun menüsünde veya uygulamaları içerisinde görülemeyeceğinden, yüklenip yüklenmediğinden hiçbir zaman emin olamazsınız!

Peki nedir bu casus cep telefon yazılımı? Neden bu kadar korkuyoruz casus cep telefon yazılımından?

Casus cep telefon yazılımı sizin anlık olarak hedef telefonda yapılan tüm işlemleri kaydeden ve de sizi takip eden kişinin istediği zaman sizi kontrol edebildiği bir sistem. Bu casus telefon uygulaması sayesinde neredeyse telefonunuzda sizden fazla işlem yapabilir hale geliyor. Örneğin;

Casus Telefon Programı Bir Kaç Önemli Özellik

  • Android casus yazılım yüklenen bir akıllı telefonda e-mailler karşı taraf tarafından takip edilebilir. Gelen ve giden kutusu sizden önce onun takip paneline düşer ve hatta eğer o esnada işiniz varsa size gelen bir maili sizden önce okuyabilir. Bunu fark eder misiniz? Eğer arayıp mailden haberi olduğunu belli etmezse, asla haberiniz olmaz.
  • Spy telefon takip programı yüklenen bir cihazda tüm görüşmeler kayıt altına alınır. Hatta spy yazılım ücretsiz deneme siz telefonda konuşmaya başlarken sizi takip eden kişiye kiminle görüştüğünüze dair bilgi mesajı gider. Bu bilgi casus telefon mesajıyla görüşmeden haberdar olan takipçi, sizi canlı canlı dinleyebilir veya işi varsa rahat bir zamanında takip paneline aktarılan konuşma kaydınızı çay/ kahve eşliğinde dinleyebilir.
  • Spy telefon takip yazılımı sizin bütün gelen-giden mesajlarınızın takipçinize iletilmesini sağlar. Hatta sizin yerinize mesaja cevap vermesine olanak tanır ve siz tarafınızdan gönderilen mesajlardan haberdar olamazsınız.
  • Casus cep telefon yazılımı sizin bilginiz olmadan takipçinize belirli zamanlarda yer bildirimi yapar. Mesela kişi 15 dakikada bir sizin yerinizi bilmek istiyorsa, sistem 15 dakikada bir takip paneline yerinizi kaydeder. Dilerse de panelde harita üzerinde anlık olarak sizi izleyebilir.

En iyi casus telefon yazılımı sayesinde takipçiniz tüm uygulamalarınızın kullanıcı adı ve şifre kayıtlarına ulaşabilir. Hatta ekran kilidinizi nasıl açacağını bile bu yazılımla öğrenebilir.

  • Casus cep telefon yazılımı ile sizi takip eden kişi anlık mesajlaşma uygulamalarınızı izleyebilir ve yazışmalarınızı, paylaştığınız fotoğraflarla videoları, sesli notları ve hatta görüntülü görüşmeye imkan veren programlardaki görüntü video kayıtlarınızı takip panelinden görüntüleyebilir.
  • Casus cep telefon yazılımı sayesinde hangi uygulamaları ne kadar kullandığınız, ne zaman yüklediğiniz ve ne zaman sildiğiniz gibi uygulamalarla ilgili kullanımlarınıza dair bilgiler takipçinize iletilir.
  • Casus cep telefon yazılımı ile siz farkında olmadan ön ya da arka kamera açılabilir, resim veya video çekilebilir. Üstünüzü değiştirirken gelen mesajlara sakın cevap vermeyin ve bu durumun başınıza neler getirebileceğini bir düşünün!
  • Casus cep telefon yazılımı ortamdaki sesleri de kaydediyor. Evinize gelen bir misafir sırrını paylaşmak isterse, sır dinlenip sır olmaktan çıkabilir!

Yukarıda belirtilen bir çok takip özelliği sizinde ilginizi çekiyor ve bende bir android casus yazılım almak ve yükleme istiyorum diyorsanız, hemen 2 gün ücretsiz deneme ile tüm özelliklerden bilgi sahibi olabilir ve 2 dakika içerisinde bir android cep telefonunu casus telefona çevirebilirsiniz.

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın