casus program uyumlu cep telefonları

Android Casus Program Uyumlu Telefonlar

Teknolojinin gelişmesiyle beraber getirdiği sıkıntılar da çoğalmaya başladı. Bu sıkıntıların başında mobil iletişim yoluyla tuzaklara düşen çocuklar, eşler arasında yaşanan güven problemleri gibi insanı endişeye düşürenler başta geliyor. Fakat teknolojinin kontrol altına alınmaya yönelik çalışmalar bu endişeleri gidermeye çalışıyor. Casus programa uyumlu telefonlar ile artık insanlar konuşmalarını dinlemek istedikleri kişilerin kimlerle neler konuştuğunu öğrenebiliyorlar. Spy telefon takip yazılımı bu amaçla geliştirilen mühendis harikası bir telefon dinleme yazılımı olarak karşımıza çıkıyor. Konuşmalarını dinlemek istediği kişinin telefonuna yüklenen bu yazılım, çalıştırıldığı anda iki dakika içinde hedef telefondaki tüm konuşmaların dinlenmesini sağlıyor.

Özellikle çocuklarının kimlerle konuştuğunu öğrenmek, yanlış arkadaşların olumsuz yönlendirmelerini engellemek ve mobil cihazlarla art niyetli insanlardan gelebilecek tehlikelere önlem almak isteyen anne babalar için casus programa uyumlu telefonlar kullanılarak bu sıkıntıların giderilmesi artık çok kolay. Dinlemek istediğiniz çocuğunuzun telefonuna bu yazılı yükleyerek dilerseniz kendi bilgisayarınızdan dilerseniz cep telefonunuzdan o konuşmaları dinleyebilir ve kayıt altına alabilirsiniz. Geleceğimizin teminatı ve hayatımızın en önemli insanları olan çocukları korumamıza yardımcı olan Spy telefon takip programı çok cazip fiyatlarla bizi bekliyor.

Sadece çocuklarımızı değil eşlerimizi de dinleme şansına sahip olduğumuz bu yazılım ile biz yanında değilken eşimizin kimlerle konuştuğunu, bizden sakladığı her hangi bir şey olup olmadığını öğrenmemiz mümkün. Ayrıca içimizde ona karşı barındırdığımız şüphelerden de telefon dinleme yazılımı kullanarak kurtulabiliriz. Eşimize ait hiçbir konu artık bizim için gizli kalmayacak.

İşyerimizde arkadaşlarımız ya da çalışanlarımız bizim hakkımızda ne konuşuyor? Biz yokken arkamızdan neler çevriliyor? Çalışanlarımız işini özveri ile yapıyor mu? Bu soruların cevabını öğrenmek de artık çok kolay olacak. Dinlemek istediğimiz kişilerin telefonuna Android casus yazılım yükleyerek onların neler konuştuğunu anında öğrenebileceğiz.

Spy yazılım Dünya genelindeki tüm android akıllı telefonlarda çalışmaktadır

Casus programa uyumlu telefonlar tüm Dünya genelinde, Android akıllı telefonların hep sine uyumludur, örenek vermek gerekirse Samsung Galaxy tüm cep telefonları, LG, HTC, Blackberry, Asus, Acer, Sony Ericsson gibi tüm android akıllı ceğptelefonları ile uyumludur. Spy Yazılım ile yapabileceklerimiz bunlarla da sınırlı değil. Yazılım aynı zamanda yer takibi de yapabiliyor. Bu da eşimizin çocuklarımızın ya da unutkanlık hastalığı yaşayan ve zihinsel engelli yakınlarımızın nerede olduklarını bize haber veriyor. Çocuklarımız biz onları okula göndermişken acaba başka bir yere mi gidiyor? Eşimiz biz yokken nerelere gidiyor? Hastamız kayıp mı oldu? Bunları öğrenmek için de telefon dinleme yazılımı imdada yetişiyor. Böylece sevdiklerimizin bizden habersiz gittikleri yerleri öğrenebiliyoruz ve hastalarımızın kaybolmaları durumunda kısa bir sürede onlara ulaşabiliyoruz.

Akıllı telefon takip programı

Peki bize bu kadar çok kolaylık sunan bu yazılımın ücreti ne kadar? Bu telefon yazılımı için ödeyeceğimiz tutar, bize sağladığı faydaları göz önüne alırsak gayet uygun diyebiliriz. Yıllık 899 TL ödeyerek sahip olabileceğimiz bu yazılımı iki gün sınırsız ve full özellikleri ile ücretsiz olarak deneye biliyoruz. Beğendiğimiz takdirde ücretini ödedikten sonra bir yıl boyunca rahatça kullanabiliyoruz. Kredi kartına peşin ya da taksit seçeneklerle edinebileceğimiz yazılım, casus programa uyumlu telefonlar kullanılarak ile sorunsuz çalışıyor. Yazılım tüm Android sürümlerinde sorunsuz çalışıyor ve dünyanın her yerinde kullanılabiliyor. Yapmamız gereken tek şey programı indirerek dinlemek istediğimiz telefona yüklemek.

Android telefon ve ortam dinleme

Yazılımın bize sunduğu özellikler bunlarla da sınırlı değil. Ortam dinleme yapabilme özelliği ile telefonun bulunduğu ortamdaki konuşmaları dinleyebiliyoruz. O telefonun kamerasından ortamın gizlice resmini çekebiliyoruz. Hedef telefona gelen tüm mesajları okuyabiliyoruz. Ayrıca Facebook ve Whatsapp gibi birçok uygulamadan yapılan yazışmaları da takip etme imkanı sunan casus programa uyumlu telefonlar için kullanılan bu yazılım, hayatımızı kolaylaştıracak birçok yönü ile Türk mühendisler tarafından üretilmiş harika bir yazılım. Ücreti ise anlattığımız özelliklerine göre çok uygun.

 

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın