casus telefon programı

Casus Telefon Programı indir

 

Eğer sizinde çevrenizdekilerle ilgili farklı sebeplerden beslediğiniz şüpheler mevcutsa şayet, sizlerinde casus telefon programı indir sayesinde çözeceğiniz bazı problemler var demektir. Öncelikle eşlerinin ya da partnerlerinin kendilerini aldattıkları ya da aldatmadıkları ile ilgili olarak takibe aldıkları sistemlerden biridir casus telefon programları. Yine şirket sahipleri de çalışanların kendilerine randımanlı hizmet verip vermediklerini bu yolla öğrendikleri bilinmekte. Aynı şekilde casus telefon programları spy yazılım ücretsiz deneme en işlevsel oldukları konuda ebeveynlerin takibi konusudur. Yeni yetişen ve özellikle de gelişme çağında türlü tehlikelere açık olan ergenler için en büyük koruma, kontrol altında tutma ve gözetme şekillerinden biridir casus telefon programları. Tüm bu konularla ilgili olarak her gün içiniz içinizi yiyeceğine sizde casus telefon spy telefon takip yazılımı indirerek, tüm bu paranoyalarınızdan kurtulabilirsiniz.

Casus Telefon Programı 2 Gün Ücretsiz Deneme İmkanı

Casus telefon programı uygulaması 2 gün ücretsiz olarak artık mümkün ! Derlediğimiz bu yazıda casus telefon programları nasıl kullanılır, nereden bulunur ve nasıl indirilir ile ilgili olarak bilgiler vermeyi planladık. Başlamadan casus  telefon programı indir ile ilgili olarak hukuki mevzuattan bahsetmek  isteriz. Her ne kadara illegal gibi görünse de casus telefon  uygulamaları satmak indirmek ve kullanmak yasaldır fakat dinlediğiniz kişi şayet çocuğunuz değilde tehdit veya şantaj amaçlı kullanmak ise durum değişmektedir.  Casus telefon yazılımı tehdit veya şantaj amaçlı kullandığınız  takdirde şikayete bağlı olarak, spy takip telefon programı  gibi programlar sayesinde kişisel hak ve özgürlüklere tecavüz suçu işlemiş olabilirsiniz.

Spy Telefon Dinleme ve Takip Programı Ebeveynler için Üretilmiştir

Bu sayede öncelikle çocuklarınızı garanti altında tutmuş olacak ve çalışanlarınızı da disipline etmiş olabileceksiniz.
Bu bilgilendirmeyi de yaptıktan sonra cep telefonu casus yazılımı nedir sorgusuna açıklık getirmeye başlayalım. Öncelikle tüm akıllı telefonlarda uygulayabileceğiniz bu program, dinlemek ve görüşmelerinden haberdar olmak istediğiniz kişinin tüm görüşme bilgilerini rapor halinde size aktaran bir sistemdir.  Casus telefon programı indir de dinlenecek kişi ile ilgili olarak gps bilgileri, telefon görüşme kayıtları, görüşme geçmişleri, görüşme saat bilgileri, arama geçmişi, arayan ve aranan nolar siz görmek istediğiniz anda raporlar halinde size iletilir.  Standart paketlerde görüşme kayıtları başta olmak üzere burada sayılanların çoğu mevcut olmakta. Fakat farklı hizmet birimlerinden farklı paket fiyatları, farklı ödeme çeşitleri olabilmekte. Bunun dışında ise gelişmiş paketlerde farklı farklı sosyal ağlardan sohbet mecralarından da haberdar olmanız mümkün olabilmekte.  Android casus yazılım ile dinletmek istediğiniz akıllı telefonun internet ağ bağlantısı (kablolu – kablosuz- sınırlı- değil ) olmak zorunda .

En iyi Casus Telefon Yazılımı

Sizlere en iyi takip casus yazılımları hakkında tavsiyelerde bulunmamız gerekirse, Self SPY, Spy Telefon Takip ve SelfSPY Mobile  önerebiliriz. Burada önemli olan cihazınızın hangi yazılımcı tarafından desteklendiğidir. Örneğin sürüm ve yazılım konusunda iPhonelerde  ,e İpadlarda cihaz  jealbreak ve no jealbreak durumunda mı olmalı yazılımcıdan öğrenmelisiniz. Androidler içinde bazı özellikler için root durumu gerekli. Hedef telefon açıldığı anda izleyici internet vericisi sayesinde tüm kayıtları görebilir. Casus telefon programı indir de takibi ve dinletmeyi her ülke de yaptırabilmeniz de mümkündür. Toparlayacak olursak casus telefon programı indir yazılımlarının çalışması için şu adımlar izlenmelidir.

1 – Öncelikle hedef akıllı telefona casus yazılımı yükle

2- İzlenen kayıt dökümleri kullanıcı cihazını açtığında sizin panelinizde belirecektir

3 – Sizin detayları görmek için şifrenizle hesabınıza girmeniz yeterlidir

Casus yazılımlar asla kötü niyetli yazılım satıcılarının iddaa ettiği gibi uzaktan yüklenebilen yazılımlar değildirler. Bizzat sizin indirerek hedeflenen telefonun şifresini bilip açıp dakikalar içinde yükleyebileceğiniz yazılımlardır.  Casus telefon yazılımı almak konusu özen gösterilmesi ve dikkat edilmesi gereken bir konu. Mutlaka sahte olmadığı ve kaliteli olduğu konusunda fikir edinmeli, fiyatına dikkat etmeli, size uyup uymadığını saptamalı ve hedeflenen cihazla uyumlu bir program olup olmadığı dikkat edilmelidir.

 

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

WhatsApp WhatsApp Satış