Casus Telefon Yazılımı  ile Telefon Dinleme

İsim olarak çokta hoş görülmeyen casus telefon yazılımı uygulaması, yaptığı işleri ve becerilerini duyduğunuzda aslında ne kadar işe yarayacak ve güvenliğinizi sağlayacak bir telefon takip yöntemi olduğunu daha iyi anlamış olacaksınız. Günümüzde ve teknolojinin geldiği noktada en çok kullanılan ve hemen herkesin cebinde bulunan cep telefonları olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Bu akıllı cep telefonlarını çocuklarımız, sevdiklerimiz, çalışanlarımız, yaşlılarımız tarafından kullanılmaktadır.

Peki cep telefonları amacına uygun kullanılıyor mu ?

Günümüzde 9 ila 10 yaşındaki çocuğumuza genelde güvenliğini düşündüğümüz için bir akıllı cep telefonu alıyor ve ceplerine koyuyoruz, böylede olması gerekmektedir, dışarıda kötü bir olayla karşılaştığında olay anında biz yakınlarına ulaşabilsin ve duruma hemen spy yazılım ücretsiz deneme müdahale edebilelim diye. Fakat bu akıllı cep telefonları çocuklarımız tarafından amacına uygun olarak kullanılmadığında bir tehlikeyi de ardından getirmiş bulunuyor. Nasıl mı ? hemen yanıtlayalım, gayet masumane kullanılması gereken akıllı cep telefonlarına yüklenen facebok, whatsapp, kelimelik oyunu ve benzeri bir çok oyun kullanılmakta ve bu online oyunlar içerisinde yazışma ile arkadaşlıklar kurulmakta olduğunu biliyor muydunuz ? karşısındaki kişinin niyetini bilemeyen çocuklarımız kötü insanların kötü amellerine alet olabilmektedir. Bu durumun önüne geçebilmek için onların cep telefonlarını kontrol altına almanız sadece 2 dakikanızı almaktadır.

Casus Telefon Programları ile Çocuklarınızı Takip Edin !

Spytelefontakip.com sitesinin geliştirmiş olduğu telefon dinleme ve takip programı ile onları sokağın tüm kötülüklerinden koruyabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey onların cep telefonlarına sadece 2 dakika içerisinde casus telefon yazılımı yüklemek, spy yazılım kesinlikle uzaktan yükleme yapılamaz, telefon dinleme programı yükleme işlemi için hedef telefona fiziksel olarak kurulum yapılmalıdır. Teknolojiden hiç anlamayan bir ebeveyn bile sitemizde bulunan ücretsiz casus telefon programı yükleme sayfasında bulunan resimli ve videolu anlatım ile 2 ila 3 dakikada kurulumu tamamlamış olurlar.

Casus Telefon Yazılımı Ücretli mi ?

Türkiye ‘de ve Dünya ‘da ilk ve tek uygulama olan self spy yazılım 2 gün ücretsiz deneme süresi veren ilk ve tek firmadır. Spy yazılım kalitesini ve takip özelliklerini en iyi şekilde test edebilmeniz için ilk 2 gün sizden ücret talep edilmez veya faturanıza her hangi bir ücret yansıtmaz. 2 gün deneme yaptınız ve memnun kaldınız sitemizde bulunan fiyat listesi ve satın alma sayfamızdan dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz de havale ile 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık aktivasyon anahtarı satın alarak takip panelinize girmeniz yeterli olacaktır, satın aldığınız süre boyunca çocuğunu takip edebilirsiniz.

 

Peki Telefon Dinleme ve Takip Özellikleri Nelerdir ?

Spy yazılımı rakiplerinden ayıran 200 den fazla gerçek özelliği bulunmaktadır. Aşağıda videolu anlatım ile de soru ve soru işaretlerine son vereceğiniz casus telefon programı ile çocuklarınız her zaman güvende ve her zaman yanınızda olacaktır.

Spy yazılım başlıca özellikleri sıralayacak olursak, Çocuğunuzun gün içerisinde yaptığı tüm telefon görüşmelerini kayıt eder ( telefon dinleme ) özelliği, telefonun bulunduğu ortamı tek bir tuşa basarak dinleme ( ortam dinleme ) özelliği, sms kısa mesaj takibi, whatsapp, facebook, viber, skype, instagram gibi bir çok sosyal uygulamayı ve chat yazışmalarını takip edebilme, gizlice telefonun kamerasını açarak neler olduğunu ve çevreyi görebilmek gibi gözlerinize inanamayacağınız bir çok gelişmiş özellik ile Dünya ‘nın en iyi telefon takip programını üretmeyi başardık. Telefon dinleme programı nasıl yüklenir sayfamızdan detaylı anlatım ile sadece 2 dakika içerinde android cep telefonuna yazılımı yükleyebilirsiniz.

TÜM ÖZELLİKLERi KEŞFEDİN VİDEO ANLATIM 


 

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın