casus yazılım ile telefon dinleme nasıl yapılır

Casus Yazılım ile Telefon Dinleme Nasıl Yapılır ?

Türkiye’de ilk ve tek Türkçe menüye sahip telefon dinleme yazılımı olan casus yazılım ile telefon dinleme nasıl yapılır  derseniz; Spy yazılımın kullanım amaçlarının başında; aldatıldığından şüphelenen eşler gelmektedir. Casus telefon dinleme programı sayesinde; hedefteki kişinin görüntülerine, kimlerle iletişim kurduğuna, kimlerle yazıştığına, ne zaman, nerede, ne yapacağına kadar,özel ve bilinmesi gereken her konu hakkında, kişiye detaylı bilginin ulaşmasını sağlar. Bir başka önemli konu ise; Spy casus telefon programın kullanımında aileleri oldukça fazla ilgilendiren; çocuklarının hangi saatte, kimlerle ne yaptığının bilinmesi gelmektedir. Bu durum; aileleri oldukça merak ve endişe içinde bırakan konuların başında yer alır. Özellikle son yıllarda, uyuşturucu yaşının çok küçük yaşlara kadar inmesiyle; ailelerin de çocukları ile ilgili konularda son derece endişe duymasına ve bu konu için bazı önlemler almalarına neden olmaktadır. Çocuğun, hangi saatte, kiminle, neler konuştuğu ya da neler yaptığı ve neyle meşgul olduğuna kadar, her konu, aileler tarafından, Spy yazılım sayesinde rahatlıkla izlenebilir. Bu bakımdan casus yazılımları, çocukların daha güvenli yaşayabilmeleri için ailelerin alabileceği en iyi önlemlerden biri olacaktır. Peki casus telefon programı nasıl kullanılır okumaya devam ediniz.

Spy Yazılım Telefon Dinleme Programı Başlıca Özellikleri Nelerdir ?

Sunduğumuz hizmetler arasında; arama kayıtları, yer tespiti, internet geçmişi, fotoğraflar, videolar, e-postalar, smsler, skype, whatsapp, tuş kaydedici ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Kullanımı kolay kontrol paneli ve 7/24 canlı müşteri hizmetimizle, çocuklarınızın güvende olmasını ve çalışanlarınızı da üretken olmasını, yakın çevreniz ya da partnerinizle ilgili aklınızda soru işareti kalmamasını sağlamak için sizlere en iyi çözümleri sunmaktayız.

En İyi Casus Telefon Dinleme Programı

spy yazılım 2 gün ücretsiz deneme casus telefon programı
ücretsiz casus telefon dinleme programı

Programımızın, popüler bir yazılım olması sayesinde, birçok sitede kendinden bahsettirdiğini görebilirsiniz ve bu da yazılımın ne kadar güvenli olduğunun kanıtıdır. Casus yazılım ile telefon dinleme nasıl yapılır sorusuna; Spy yazılımını en güncel ve güvenilir bağlantıdan satın alınıp kullanılması için sitemizdeki, satın al butonuna girmeniz yeterli olacak. Ardından iki dakika içinde telefonunuza yükleye bilirsiniz. Spy casus telefon yazılımı ile artık aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak! Takip edeceğiniz telefonun hangi numaralarla konuştuğunu, kimlerle görüştüğünü, telefon rehberinde kayıtlı olup olmadığını, kaç kez çağrı geldiğini ya da hangi saatlerde, ne kadar görüşüldüğünü, tüm detayları ile öğrenebileceksiniz. telefon dinleme yazılımı, karşı tarafın bilgisi olmadan, takip ettiğiniz kişin hakkında, belirli zamanlarda yer bildirimi yapar.

Çocuklarınız Nerede Anında Öğrenin

Örneğin takip ettiğiniz çocuğunuzun 15 dakikada bir yerini bilmek istiyorsanız, sistem 15 dakikada bir takip paneline takip etmek istediğiniz kişinin yerini kaydeder. Hatta, eğer isterseniz, takip ettiğiniz kişinin, panelde harita üzerinde anlık olarak takibi de alabilirsiniz. En iyi casus telefon yazılımı sayesinde takip ettiğiniz kişinin tüm uygulamalarına, kullanıcı adı ve şifre kayıtlarına ulaşabilirsiniz. Hatta ekran kilidini nasıl açacağınızı da bu yazılım sayesinde öğrenebilirsiniz. Casus cep telefon yazılımı ile takip ettiğiniz kişinin anlık mesajlaşma uygulamalarını izleyebilir ve yazışmalarını, paylaştığı fotoğraflar ve videoları, sesli notları ve hatta görüntülü görüşmeye imkan veren programlardaki görüntülü video kayıtlarını takip panelinden görüntüleyebilirsiniz. Casus cep telefon yazılımı sayesinde, takip ettiğiniz kişinin hangi uygulamaları ne kadar kullandığını, ne zaman yüklediğini ve ne zaman sildiği gibi uygulamalarla ilgili kullanımlarına dair bilgileri de sizinle paylaşacaktır. Casus cep telefon yazılımı, takip ettiğiniz kişi farkında olmadan, ön ya da arka kamerasını açabilir, resim ya da video çekebilirsiniz.  Casus cep telefon yazılımı Spy, aynı zamanda ortamdaki sesleri de kaydeder.

Casus yazılım ile telefon dinleme nasıl yapılır  sorusuna Spy yazılımı, telefonlara yüklenebilmesi için cihaza elle temas edilmesi gerekir, şeklinde bir cevabımız olur. Hedeflenen telefona birkaç dakikalık da olsa kesinlikle temas edilmelidir. Temas edilmeden ve uzaktan bu işlemin yapılması mümkün değildir.

Casus Telefon Yazılımı Ne İşe Yarar?

Turkcell Şirket Telefonu Dinleme ve Takip

 

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın