cep telefon dinleme

Cep Telefon Numarası Dinleme

Günümüzde gelişen ve büyük bir metropole dönüşen şehirler,  yaşanan büyük göçler , asimilasyonlar ve çok dahası sayesinde insanlar birbirini tanımamakta, tanış olamamakta, birbirine ulaşamamakta yanı sıra da  sürekli değişen ortamlar açısından kolay kolay insanlara güven aşıla yamamaktadır. Güven konusunda en tehlikelisi de çocuklarımızı eğitim nedeniyle tüm gün okullara ya da hafta sonu sosyal yaşantı bakımından da sokaklara emanet etmek durumunda oluşumuzdur. Fakat çocuklarla  ilgili ne yazık ki evden çıktıktan sonra kimlerle görüştükleri ve nereye gittikleri konusunda söylediklerinden başka inanabileceğimiz hiçbir veri yoktur. Aynı şekilde işletmelerimizde çalışan elemanlarımız, yakın aile bireylerimiz de de aramıza güven sorunları oluşabilmekte. İşte bu ve benzeri durumlar için geliştirilmiş olan spy telefon takip yazılımı  casus programları sayesinde çocuklarınızın, çalışanlarınızın ya da yakınlarınızın nerede olduğundan, kimlerle konuştuğundan haberdar olabilirsiniz. Örneğin   işlemleri sayesinde çocuklarınız güvende ve tanıdıklarınız da kontrolünüz altında olabilecek.

Telefon Dinleme Programı 2 Gün Ücretsiz Deneme Yapabilirsiniz

Şayet sizlerde artık zihninizde bir yerlerde  yer etmiş, sürekli  zihninizi kemiren  ve  paranoyaklık derecesinde sizi rahatsız eden şüphelerinizden kurtulmak istiyorsanız, telefon numarası dinleme hizmetlerini de içeren casus yazılım programlarından faydalanabilirsiniz.  Hatta 2 gün süren ücretsiz deneme yaparak, memnun kalırsanız satın alabilirsiniz.. Bu yazımızda size casus programlar nereden edinilir, nasıl indirilir, spy telefon takip programı size uyacak olan yazılım programları, nasıl kullanılır ile ilgili olarak bilgiler vereceğiz. Her şeyden önce başkasının özeline girecek olan bu özel durum için 18 yaş üzeri telefon kullanıcılarından hukuki açıdan izin almanız gerekliliğini belirterek başlamalıyız vereceğimiz bilgilere. Çocuklarınızın taşıdığı telefonlarla ilgili olarak ta yetkili kişi siz olmalısınız yine. Böylece çocuklarınızı izleme ve dinleme gibi yetki sahibi olacağınız gibi, şirket çalışanları ile de ilgili olarak aynı yetkilere sahip olabileceksiniz.

Telefon Numarası Dinleme Nasıl Yapılır

Casus yazılımcı nedir sorusuna detaylı ve açıklayıcı bir cevap vermemiz gerekirse, telefon kullanıcısının tüm eylemlerini, telefon görüşmelerini, görüşme numaralarını ve saatlerini, bulunulan gps konumunu, tüm paylaşımlarını belgeleyen ve rapor eden programlar diyebiliriz. Standart paketlerin üzerinde hizmet veren daha detaylı takip yazılımları sayesinde ise tüm sosyal ağlardaki paylaşımlara dahi ulaşabilmeniz mümkün olacaktır.  Casus program indirmeyi planlayanların 2. merakı ise hangi cihazlarda hizmet verdiğidir. İnternet bağlantısı olan akıllı telefonların tümünde telefon dinleme programı nasıl yüklenir  sayfamızdan detaylı bilgi alabilir ve telefon casus programlarından yararlanabilirsiniz. Tüm  Android cep telefonlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Bazı uygulamalarda android root uygulama modlarıyla  detaylandırılmıştır.  Bunu programı satın almayı planladığınız web sitelerinden inceleyebilirsiniz. Burada android telefon dinleme kablolu ve kablosuz ağ bağlantılarından herhangi biri olması yeterli. Sınırlı ya da sınırsız internet ağı da hizmet almanız için farlılık gözetmemekte. Yanı sıra buna benzer bir konud casus programlarında yurt içi ya da yurt dışında işlevselliği konusundadır. Tüm gsm firmaları ise takip yazılımlarıyla çalışmaktadır. Casus telefon numarası dinleme uygulamaları nasıl işlevselliğe konur ? Öncelikle dinlenecek olan telefona gerekli yazlım yüklenir, sonrasında ise tüm aktivite ve eylemler dinleyiciye rapor edilmek üzere kayıt altına alınır. Ardından dinleyici paneline girerek şifresini yazdığında çevrim için pozisyonuna gelir ve kendisine gönderilmiş olan raporları okuyabilir.

Telefon Dinleme Yazılımı Uzaktan Yükleme Yapılamaz

Burada kötü niyetli satıcılardan korunmak amaçlı belirtmeliyiz ki bu tür yazılımlar uzaktan yüklenemeyeceği gibi bizzat tarafınızdan cihaza yüklenmelidir. Yanı sıra ekran kilidi ya da  cihaz açılımı şifreli ise de bu tarz şifreleri bilmeniz şart.  Bu kısımdan sonrası ise kaliteli ve sizin işinizi görecek bir yazılım programı edinmeye kalıyor. Bundan sonra dikkat etmeniz gereken adımlar: Alacağınız programın seçili cihazı destekliyor olması, telefon numarası dinleme ihtiyaçlarınızı karşılıyor olması ve bütçenizi aşmıyor olmasıdır.

spy yazılım ücretsiz deneme

 

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın