cep telefonu casus yazılım

Cep Telefonu Casus Yazılım

İnsanların akıllı telefonlarla birlikte kullanmaya başladıkları ilginç yazılımlardan biri de başka insanların telefonlarını dinlemeye yarayan cep telefonu casus yazılım programlarıdır. Teknolojinin ilerlemesiyle her gün bir mesafe kat eden yazılımcılar, insanların merak duygularından esinlenerek telefon dinleme yazılımları geliştirmeye başladılar. Önceleri hayal gibi gelen bu dinleme yazılımları günümüzde en çok kullanılan akıllı telefon yazılımları arasında yer alıyor. Bu cep telefon dinleme merakı bazen sadece o duygunun tatmin edilmesinden gelse de aslında dinleme yapan insanların haklı gerekçeleri de var. Bu gerekçelerin arasında çocukları koruma duygusu, eşlerin güven noktasında kontrol edilmesi ve iş yerinin takibi en çok görülen gerekçelerdir. Tek tek incelendiğinde hepsinin de haklı olduğu birçok yönü olduğunu görüyoruz. Spy telefon takip yazılımı bu konuda insanların çok kullandığı bir telefon dinleme programıdır.

Android Cep Telefonu Casus Yazılım

Günümüzde neredeyse her gencin hatta çocuk sayılacak yaşlarda olanların elinde bir akıllı telefon var. Özellikle okula giden çocukların ihtiyacı olarak düşünebileceğimiz bu telefonlar bazen çocuklarımızın başına olmadık işler ve belalar açabiliyor. Telefonda çocuklarımızın kimlerle konuştuklarını bilmiyoruz. Çocuklarımız da her zaman seçici olamayabiliyor. Kötü niyetli insanların çocuklara kurdukları tuzaklardan oluşan suçlar toplumda artış gösteriyor. Bu da anneler ve babalar olarak bizleri çok tedirgin ediyor. Cep telefonu casus yazılım programı kullanma sebepleri arasında belki de en haklı sebep de bu tedirginlik sayılabilir. Hayatımızda bulunan en kıymetli varlıklar olan çocuklarımız, herhangi bir tehlike içine düşer mi endişesiyle onların telefonlarını dinleyebiliyoruz. Android casus yazılım programları bize bu konuda büyük bir rahatlık sağlıyor. Çocuklarımızın telefonuna indirdiğimiz bu yazılımla onların konuşmalarını dinleyerek başlarına gelebilecek belalardan onları korumaktan daha doğal ne olabilir ki?

Cep Telefonu için Casus Yazılım ile Dinleme

Dinleme yazılımının sıkça kullanıldığı bir başka yer de evlilikler ve eşlerdir. Toplumda aldatma olayları yaygınlaştıkça her eş acaba sorusunu kendi kendine sorabilmektedir. Hele bir de eşinden küçük yalanlar ya da şüpheli hareketler gördüyse artık bu insanın içine bir kurt düşürmekte ve bunu gidermek isteyen eş spy telefon takip programı aracılığı ile eşinin konuşmasını dinleyebilmektedir. Ancak bu şekilde eşine güven sağlayacağına inanan eşler, içlerindeki şüpheden bu yazılım sayesinde ya kurtulmakta ya da şüphesinden emin olmaktadır.

Arkadaşlar arasındaki merak duygusu da dinleme yazılımına olan ilgiyi artıran sebepler arasındadır. Arkadaşının kendisi hakkındaki düşüncelerini ya da ona ait sırları öğrenmek isteyen insanlar cep telefonu casus yazılım ile onların konuşmalarını dinleyebilmektedir.

Cep Casus Yazılımlar Her Şüpheye Çare !

İşverenler arasında da yaygın olarak kullanılan bu yazılım ile işçilerinin konuşmasını dinleyen patronlar, çalışanlarının iş yerinde işi aksatmadan yürüttüklerinden emin olmak için ve onların kendisi hakkında ne konuştuklarını öğrenmek niyetiyle iş takibini gizlice yapabilmektedir.

Casus yazılımın kullanıldığı bir başka yer de unutkanlık yaşayan Alzheimer hastası olanlar ve zihinsel engelli yakını bulunanlardır. Hastalarının kaybolma ihtimaline karşılık onların telefonuna yazılımı yükleyen insanlar, cep telefonu casus yazılım işlevleri içinde olan GPS yer takibi özelliğiyle onları anında bulabilmektedir. Yine eş ve çocukların yeri de anında tespit edilmektedir.

Kullanıldığı yerler hakkında bilgi verdiğimiz bu dinleme yazılımının biraz da özelliklerinden bahsedelim. Bu yazılım ortam dinleme yapabilmekte, yani konuşma olmadan da etrafında konuşan insanların dinlenmesini sağlayabilmektedir. Yüklü olan telefonun kamerasından gizli bir şekilde resim çekme özelliğine sahip olan yazılım ile o telefondan birçok uygulama ile yapılan yazışmaları takip etmek de mümkündür. Cep telefonu casus yazılım ile hedef telefona ait kişi listesindeki telefon numaraları ve hafıza kartındaki resimler de görülebilmekte ayrıca o telefona gelen mailler de okunabilmektedir.

 

 

 

 

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın