spy cep telefon ortam dinleme

Cep Telefonu ile Ortam Dinleme Programı

Teknoloji, getirdiği yenilikler ve cihazlar kadar o cihazlarda kullanılan programlarla da insanın hayatını etkilemeye devam ediyor. Bu programlardan biri olan cep telefonu ile ortam dinleme programı insanların, diledikleri kişinin telefonuna yüklendiğinde onun telefon konuşmalarını dinlemeyi sağlıyor. Akıllı telefonlara yüklenen casus yazılımla gençlerin ve çocukların mobil cihazlarla hangi insanlarla ne konuştukları hakkında bilgi ediniliyor. Art niyet sahibi kötü insanların telefon vasıtasıyla çocuklara kurmayı planladıkları tehlikeli tuzakların önüne geçilebiliyor. Spy telefon takip programı çocukların telefonuna onların bilgisi olmadan kurulur. Bu şekilde o telefonla ilgili tüm kontroller ele geçirilmiş olunur. Bu yazılımla çocukların telefon konuşmaları dinlenerek kayıt altına alınabiliyor. Bu şekilde onların kötü arkadaşlardan etkilenme ve art niyetli insanların kötülüklerine yakalanmaları anında anne babanın müdahale etmesini sağlıyor.

Cep Casusu Ortam Dinleme

Günümüzde çocukların ve gençlerin karşılaştıkları büyük felaketlerden çoğu, telefonda tanıştıkları fakat gerçek kimlikleri hakkında doğru bilgi sahibi olmadıkları insanlardan geliyor. Bu durum anne babaların tedirgin olmasına yol açıyor. Fakat tasarlanan bu cep telefonu ile ortam dinleme yazılımı ile bu endişeler yerini ferahlığa bırakıyor. Anne baba için çok özel olan çocukları, bu dinleme yazılımı ile daha güvenli bir hayat sürecekler. Yazılımın telefona indirilmesi ve kurulması da oldukça kolay. Yazılım dünyadaki her ülkede sorunsuzca çalışıyor ve Android işletim sistemlerinin tüm sürümlerinde kullanılıyor. Spy telefon takip programı dinleme yapılmak istenen insanın telefonuna indirildikten sonra kurulumu yapılarak o telefonla yapılan tüm konuşmaların dinlenebilmesine yarıyor.

Spy Yazılım Telefon Dinleme

Yazılımın kullanıldığı alanlar bunlarla da bitmiyor. İsteyenler herhangi bir güvensizlik yaşamaları halinde eşlerini cep telefonu ile ortam dinleme ile onların yaptığı tüm konuşmaları dinleyebiliyor. Bu şekilde içlerinde yaşadıkları şüpheleri giderebiliyorlar. ,Eşinin evde ya da iş yerinde kimlerle görüştüğünü merak eden insanlar, dinleme yazılımı ile bu sorularına yanıt buluyor. Yazılımın faydaları bunlarla da sınırlı değil. Alzheimer gibi bir unutkanlık hastası olanlar, zihinsel engelli insanların aileleri android casus yazılım sayesinde yakınlarının kaybolma gibi bir sorunda anında GPS ile yer tespiti yaparak yakınlarını bulabiliyorlar. Bu da insanların yakınlarını daha güvende hissetmesini sağlıyor. Kısacası bu yazılım, kaybolma ihtimali bulunan tanıdıkların güvene alınmasında da kullanılıyor.

Cep Ortam Dinleme Programı

İşyeri sahibi olan insanlar da dinleme programını işyerinde çalışan insanların telefonlarına gizli bir şekilde yükleyerek onların konuşmalarını dinleyebilme ve işlerini itina ile yapıp yapmadıklarını kontrol etmede bu yazılımdan faydalanabiliyor. Ayrıca iş yerindeki bir çalışanın kendisi hakkında neler konuştuğunu ettiğinde dinleme yazılımı sayesinde meraklarını giderebiliyor. Bir arkadaşını dinlemek isteyenler de yazılımı hevesle kullanıyor. Açıkçası cep telefonu ile ortam dinleme programı hiçbir şeyin gizli kalmasına imkan tanımıyor ve her sır bu yazılım ile ortaya dökülüyor. Bu saydığımız faydalar arasında elbette çocukların güvenliğini sağlayarak onların düşebilecekleri tehlikelerden koruması en göz alıcı özelliği olarak yazılımın insanlar tarafından tercih edilmesini sağlıyor.

Bu kadar faydasından sonra merak edenler için fiyat konusuna de değinmek gerekiyor. Yazılım için yıllık ödenen ücret, sağladığı faydalara değiyor. Yazılımı satın alanlar ödedikleri para için pişmanlık duymuyor.

Yazılım mühendislerinin maharetini ortaya koyarak tasarladığı telefon dinleme yazılımı, hem çocukların güvenini sağlamasıyla, hem GPS yer tespiti sayesinde kaybolanların bulunmasına yaraması ile hem de telefon dinleme yoluyla her şeyin öğrenilmesini sağlamasıyla satın alanlar için fiyatı ile de hayran olacakları bir özelliğe sahip.  Cep telefonu ile ortam dinleme yazılımı alanlar yılda ödeyecekleri 1400 TL gibi bir tutar karşılığı alacakları hizmete karşılık fiyatın çok cazip olduğunu düşünecekler.

Cep Telefonu ile Ortam Dinleme ile ilgili makaleler

cep telefonu ile ortam dinleme programı

android cep ortam dinleme programı

cep telefonu ortam dinleme programı indir

android cep telefonu dinleme yöntemleri

cep telefonu dinleme programı bedava

bilgisayardan cep telefonu dinleme programı indir

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın