cep telefonu dinleme programı

Telefonu Olduğun Yerden Dinle

İnsanlar en çok tanıdıklarının ya da sevdiklerinin konuşmalarını gizlice dinlemek ister. Bu da genelde merak, şüphe ya da koruma duygusundan kaynaklanır. Bilhassa çocuklarının arkadaşlarını ya da iletişim kurdukları kimseleri merak eden anneler ve babalar için şunu önerebiliriz: Cep telefonu olduğun yerden dinle! Nasıl mı? Casus telefon dinleme yazılımları ile. Çocuklarının telefonla kötü arkadaşlar sahibi olması ve onlardan kötü alışkanlıklar kazanması, telefonda kötü niyetli insanların hile ve tuzaklarına düşmesi hususunda korku duyan anne ve babalar için Spy telefon dinleme yazılımı oldukça güvenli bir yazılım olarak görünüyor. Bu yazılımla çocukların telefonlarını dinleme, karşılaşabilecekleri büyük problemlere karşı erken önlem alarak onları koruma amacı güdülüyor. Yazılım, telefonlara yüklenerek kurulumu yapıldıktan sonra dinlenecek olan telefondaki bütün konuşmalar anında dinlenilebiliyor.

Başkasının telefonunu dinleme

Teknolojinin getirdiği tehlikelere karşı savunmasız kalan çocukları korumak için tasarlanan mükemmel bir program olan dinleme yazılımla telefonu olduğun yerden dinle. Üstelik her Android işletimli telefonda ve iOS işletim sisteminde uyumla çalışan program, dünyanın her tarafında da kullanılabiliyor. Spy telefon dinleme programı, insanların endişe ettiği birçok konu ile ilgili onları rahatlatıyor. Sadece çocukları değil, dinleme yapılmak istenen herhangi birini de bu yazılım sayesinde dinlemek mümkün.

Telefon dinleme yazılımı GPS ile yer takip özelliği de içermesi nedeniyle zihinsel engeli olan ya da Alzheimer hastalığı bulunan yakınların telefonlarına yüklendiğinde onların kaybolmaları halinde nerede olduklarının bulunmasını da sağlıyor. Çocukların anne babadan habersiz nereye gittiğini öğrenmek için, eşin evde değilken nerede olduğu öğrenilmek istendiğinde cep telefonu olduğun yerden dinle ve merak ettiklerini öğren. Yazılım yüklenip çalıştırıldığı anda çalışmaya başlayarak hedef telefondan yapılan tüm konuşmaları, mesajlaşmaları, Facebook ve Whatsapp, Skype ve Line programlardan yapılan işlemleri ve mailleri takip etme imkanı sunuyor. Bu kadar çok fonksiyonu barındıran Android casus yazılımı için ödenmesi gereken ücret ise almayı düşünenlere çok cazip geliyor. Yıllık 1400 TL ödenerek satın alınan programın ücretini ödemede kredi kartına tek çekim ya da taksit imkanları da sunuluyor.

Casus telefon dinleme

Patronlar, işletmeciler, işverenler ve çalışanlara bu yazılım için söyleyeceğimiz en kısa övgü cümlesi cep telefonu olduğun yerden dinle! İşyerinde neler konuşuluyor işler düzgün bir şekilde yürüyor mu diye düşünen iş yeri sahipleri bu android telefon dinleme yazılım sorularına cevap buluyor. Hedef telefona gelen konuşmalar dinlenebildiği gibi kayıt altına da alınabiliyor. Eşler arasında yaşanan anlaşmazlık, güvensizlik ya da kuşkulardan kurtulmak için de kullanılabilen bu yazılım ile eşler birbirinin bütün konuşmalarını dinleyebiliyor. Güvensizlik yaşanılan eşin telefonuna dinleme yazılımı yükledikten sonra eşinin cep telefonu olduğun yerden dinle. Yazılım sayesinde eşiniz yanınızda değilken onun kimlerle konuştuğunu dinleyerek aklınızdaki kuşkulardan kolayca kurtulabilirsiniz. Dinleme yazılımı sayesinde eşinizin sakladığı her türlü sırrı öğrenebilirsiniz. Ayrıca eşinizin nerelere gittiğini yazılımdaki GPS ile yer takibi sayesinde anında öğrenebilirsiniz. Türkiye’deki başarılı mühendisler tarafından özverili çalışmalar ile hazırlanan bu telefon dinleme yazılımı ile sevdikleriniz sizden hiçbir şeyi artık gizli tutamayacak ve onlar hakkında öğrenmek istediğiniz her bilgiye sahip olacaksınız.

Cep telefonu dinleme avantajları

Casus dinleme yazılımın size sağladığı diğer avantajlar ise şunlardır:

Android dinleme yazılımı, hedef telefonun olduğu mekandaki konuşmaları dinleyerek kaydetme özelliğine sahip. O telefona birçok uygulamadan gelen mesajı(Facebook ve WhatsApp vs.)okuyabilmenize imkan tanıyor. Bu yazılım ile cep telefonu olduğun yerden dinle. Aslında tanımı bu kadar basit! Casus Yazılım,  telefonun ön ve arka kamerası ile o ortamda fotoğraf çekilmesini de sağlıyor. Ayrıca GPS ile yer takip özelliği ile cep telefonu kullananın o an nerede olduğu anında tespit edilebiliyor.

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın