en iyi telefon dinleme yazılımı

En İyi Telefon Dinleme Programı

En iyi telefon dinleme programı sizce hangi özellikleri barındırmalıdır? Ya da başka bir değişle hangi özelliklerdeki spy telefon takip yazılımıen iyi telefon dinleme programı olarak düşünürsünüz?

En iyi telefon dinleme programı en çok özelliği barındıran mı, en uygun ücreti olan mı, az olsa bile kaliteli hizmet veren mi? Programın müşteri hizmetlerini aradığınızda yeterince ilgilenmesi sizin için önemli mi? Memnun kalmadığınız durumlar için geri iade sözü vermeleri yazılımın iyi olduğunu kanıtlar mı?

En iyi telefon dinleme programından beklentilerimizle ilgili ufak bir liste hazırladık:

 • En iyi telefon dinleme programı ses kalitesi yüksek görüşmeler kaydetmeli. Seslerin anlaşılamadığı telefon görüşmeleri telefon dinleme programının başarısızlığını kendi kendisinin ilan etmesidir.
 • En iyi telefon dinleme programı telefon görüşmelerini canlı olarak dinleyebilmeye ve hatta dinlerken de kaydedebilmeye imkan tanımalıdır. Canlı olarak dinlenilen bazı kısımlar ilerleyen dönemlerde kanıt olarak kullanılmak zorunda kalınabilir. Canlı olarak dinlerken karşı tarafın telefonunda konferans uyarısı olması yakalanmaya sebep olacağından programın eksi puan almasına sebep olacaktır. Hatta takip eden kişinin mikrofonunda ki ses canlı dinleme esnasında konuşan kişilere aktarıla bileceğinden, en iyi telefon dinleme programının canlı görüşme dinlemeyi konferans şeklinde değil; farklı bir şekilde sunması gerekmektedir.
 • En iyi Spy telefon takip programı uzaktan yönetimle ön ve arka kameradan ortamı izlemeyi sağladığı gibi, müsait olamayan takipçiler için gönderilecek komutla video kaydetmeyi de sağlamalıdır. Böylelikle o esnada başka işlerle meşgul olmak zorunda olan takipçi, müsait bir anında kaydetmiş olduğu görüntüleri izleyebilecek ve gerekli durumlarda da görüntüleri kanıt olarak kullanabilecektir.
 • En iyi android telefon dinleme yazılımı ile sadece SMS değil; aynı zamanda e-mail ve anlık mesajlaşma sağlayan uygulamalardan gelecek olan mesajları da engellemelidir.
 • Telefon dinleme programı sadece arama engellemekle kalmamalı, kullanılan tüm uygulamalarda istenilen kişilerin engellenmesine olanak sağlamalıdır.
 • En iyi telefon dinleme programı takip panelinde belirtilen kişilerden gelen herhangi bir mesaj, mail, arama ya da iletişim hareketinin bilgi mesajı olarak anlık bildirilmesini sağlamalıdır.
 • En iyi telefon dinleme programı ortamdaki sesleri kaydederken ses kalitesi çok önemli. Eğer sesler uzaktan ve belirsiz şekilde geliyorsa, bu programın başarısız olduğunu göstermektedir.
 • En iyi telefon dinleme programı telefona yeni bir program indirildiğinde veya telefondan herhangi bir program kaldırıldığına takip eden kişiye bilgi mesajı göndermelidir. İndirilen veya kaldırılan program şüpheli mesajlaşmalarda kullanıldığı için kaldırılmış olabilir ve de takibi önemli konularla yüzleşme gerçekleştirebilir.
 • Telefon dinleme programı telefonun çekmediği yerlerde dahi önceden verilmiş komutları yerine getirebilmeli; internet olmadığında da çalışmalı ve verileri internetin bulunacağı zamana kadar saklamalı.
 • En iyi casus telefon, takip edilen kişinin baktığı internet adreslerini, arama motorunda yaptığı aramaları saklamalıdır.
 • En iyi casus telefon, görüntülü aramaları da canlı izleme ve dinleme olanağı sağlamalıdır. Böylelikle acil müdahale gerektiren şüpheli durumlarda sevdiklerinizi koruyabilir (Örneğin; çocuğunuzu siz fark etmeden ona musallat olmuş pedofili bir sapıktan kurtarabilir) veya sevgilinizin kıskançlık krizine girmenize sebebiyet verecek görüntüleri ile yüzleşerek size zarar veren bu ilişkiden geçerli bir sebeple kurtulabilirsiniz.
 • En iyi casus telefon konum bildirimi yaparken ne kadar zamandır orada bulunulduğunu da bildirmelidir. Böylelikle aradığınızda “Yeni geldim.” ya da “Şu anda sadece önünden geçiyorum.” gibi bahanelerin sizi kandırmasına imkan kalmaz.

Tüm bu özelliklerin sadece ve sadece Self SPY ‘da bir araya toplanmış olduğunu unutmayınız.

TELEFON DİNLEME PROGRAMI ÜCRETSİZ DENEME

 

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın