LG cep telefonu casus yazılım

LG Cep Telefonları için Casus Yazılım

Telefon dinleme yazılımı, son yıllarda toplumda yaşanan olumsuz olayların etkisiyle insanların kullanmaya çalıştığı programlardan biri olmaya başladı. Öyle ki gençler ve çocukları telefonda sahte kimliklerle kandırıp birçok tuzağın içine düşüren kötü niyetli insanlar yüzünden anne babalar büyük endişeler taşımaya başladı. Bu nedenle çocuklarının kimlerle konuştuğunu takip etmeleri için geliştirilen Spy telefon takip yazılımı ürünlerine ilgi duyan aileler, çocuklarının telefonda kimlerle konuştuğunu, neler konuştuğunu öğrenerek olası tehlikelere karşı onları koruma içgüdülerini kullanmaya başladılar. Bu sayede önceden önlem alarak büyük felaketlerden korunma yolunda tedbir sahibi olmayı seçtiler. İşte anne babaların bu korkularını gidermek için üretilen LG casus telefon yazılımları insanların merak ve ilgiyle kullanılmaya başlandı.

Telefonlara yüklenerek o telefona gelen tüm konuşmaların dinlenebilmesine olanak sağlayan telefon dinleme yazılımı, bu telefona gelen aramaların kayıt altına alınmasını sağlıyor. Eşler arasında yaşanan problemlerde de kullanılan bu yazılımlar sayesinde, eşlerin güven sorunu yaşadıkları anlarda diğerinin telefonuna dinleme yazılımı yükleyerek, eşin kimlerle konuştuğu öğrenilebiliyor. Günümüzde çok yaşanan aldatma olaylarında bir tarafın diğerinden şüphelenmesi, onun diğerinin konuşmalarını Spy telefon takip programı ile dinleyerek şüphelerinden emin olmasını sağlıyor.

LG Cep Telefonu için Casus Yazılım

Bu yazılımlar ayrıca arkadaşların birbirini dinlemesi ya da işverenin işyerindekileri dinlemelerinde de kullanılıyor. Çalışanlarını takip etmek isteyen bir işveren, onların telefonuna gizlice yüklediği dinleme yazılımı ile çalışma performanslarını, kendisi hakkındaki fikirlerini ve birbirleriyle olan diyaloglarını dinleyebiliyor. Bu sayede kendi işyerinde olmasa da aklı orda kalmıyor.

Android casus yazılımı, çok fonksiyonlu olarak tasarlanan bir yazılım. Bu fonksiyonlardan biri de yer takibi yapabilmesi. Yazılımın yüklendiği LG casus telefon, kaybolması muhtemel bir Alzheimer hastasının ya da zihinsel engeli olan birinin yerinin bulunmasını sağlıyor. Hedef telefondan gelen sinyalle bu durumdaki insanların yeri nokta tespiti ile bulunabiliyor ve bu da hasta yakınlarının daha rahat bir hayat yaşamasını sağlıyor. Ayrıca ailedeki bireylerin, eşin ve çocukların nerede olduğu merak edildiğinde bu özelliği ile yazılım kişideki bu merakı gideriyor.

Teknolojinin eseri olan akıllı telefonların tamamında kullanılabilen bu yazılım, LG marka telefonlarda da uyumla çalışıyor. Android ve iOS’un tüm sürümlerinde çalışabilen telefon dinleme yazılımı, dünyanın tüm ülkelerinde kullanılabiliyor. LG casus telefon ile yapılabilecek işler arasında ortam dinleyebilme de var. LG casus apk indir spy yazılım, hangi cihazda yüklü ise o cihazın bulunduğu ortamdaki konuşmalar dinlenebiliyor. Ayrıca bu telefonun kamerası aracılığıyla ortamda gizlice resim çekimi de yapılabiliyor.

LG Marka Telefonlar için Telefon Dinleme Programı

Yazılımın işlevleri saymakla bitmiyor. Hedef telefonda yüklü olan yirmiye yakın program üzerinden( Whatsapp, Facebook vs.) yapılan her türlü mesajlaşma ve yazışma takip edilebiliyor. Yine o telefona gelen mailler okunabiliyor. Program, satın alındıktan sonra dinlenilmek istenen telefona indirilerek yükleme yapıldıktan sonra hemen çalışmaya başlıyor ve o andan itibaren gelen aramalar dinlenebiliyor. Sevdiklerin takip edilmesi ve koruma altına alınabilmesi, merak edildiği anda yerinin öğrenilmesi ve sırlarının ortaya çıkarılması gibi birçok işlev gören LG casus telefon, satın alınmadan önce demo olarak tüm fonksiyonları ile iki gün ücretsiz olarak denenebiliyor. Zaten bu denemeden sonra genelde lisanslı olarak sahip olunmak istenen yazılımın fiyatı da çok uygun. Yıllık 1400 TL ücret karşılığı satın alınabilen yazılım, kullanıcının tercihine göre peşin ya da kredi kartıyla alınabiliyor. Kredi kartıyla almak isteyenlere taksit imkanı da sunuluyor. Piyasada birçok versiyonu bulunsa da LG casus telefon almak isteyenlere önerimiz, 7/24 hizmet sunan, ürününe garanti veren güvenilir firmalarla çalışılmasıdır.

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

WhatsApp WhatsApp Satış