SPY ORTAM DİNLEME CİHAZLARI

ÇOKLU PRİZ ORTAM DİNLEME CİHAZI

Çoklu priz olarak kullanılan, aynı zamanda  şaşırtıcı özelliğe sahip, Dünya ‘nın en uzun menzilli ortam dinleme cihazı, Çocuklarını bakıcıya emanet eden ebeveynler, şirketini kontrol etmek isteyen patronlar için olmazsa olmaz, çoklu priz 3, 4, 5 ve 6 olarak tercih edebileceğiniz, ev veya iş yerinizdeki prizlerden farkı olmayan, bir dinleme cihazıdır. Çoklu priz içerisine gizlenen modüle bir sim kart takmanız cihazın çalışması için yeterlidir, dinleme cihazı içerisindeki sim kart numarasını aradığınızda, dinleme cihazının hassas mikrofonu sayesinde çevrede neler olup bittiğini çok net şekilde dinleme yapabilirsiniz.

FİYATI : 990 TL
BİLGİ ALIN

 

 

ÜRÜNÜMÜZ KANAL D TARAFINDAN HABER YAPILMIŞTIR.

DÜNYA ‘NIN EN KÜÇÜK ORTAM DİNLEME CİHAZI

Otomatik ses algılama özellikli mini ortam ve oda dinleme cihazı ile mesafe sorun olmadan istediğiniz eviniz, iş yeriniz veya ofisiniz için güvenlik amaçlı ortam dinleme cihazı. Mini ortam dinleme cihazı ile arkanızdan neler çeviriliyor, evdeki dadıyı kontrol etmek isteyen ebeveynler, iş yerini dinleme isteyen patronların sıklıkla tercih ettiği mini dinleme cihazı boyutları oldukça küçük olduğundan gizlenmesi çok kolaydır.

En önemli özelliği ise sese duyarlı olmasıdır, ortam dinleme cihazı aynı zamanda bir hırsız alarmı olarak ta kullanılmaktadır, ses algılama özelliği sayesinde cihaz içesindeki sim kart sizi arayabilmekte ve size çevresinde olup biteni dinletme özelliğine sahiptir. Sesli arama özelliği sizin tercihinize bağlı olarak çalışmaktadır, istenildiğinde manuel arama ile dinleme yapabilirsiniz. Bu özellik uzaktan açılıp kapana bilmektedir, mini ortam dinleme cihazı TK kayıtları yapılmış ve ithalatçı firma tarafından garanti altına alınmıştır.

ÖNEMLİ UYARI : SİM KART TAKILMADAN ÖNCE PİN KODU KAPATILMALIDIR.

FİYATI : 650 TL

BİLGİ ALIN

ARAÇ İÇİ DİNLEME CİHAZI

Gözünüz kulağınız, sevdikleriniz de olsun ! Araç ve oto dinleme cihazı mesafe sınırsız gsm şebekeli uzun menzilli dinleme cihazıdır. Araç içerisine gizlenecek ve fark edilmeyecek kadar küçük olan araç araba dinleme cihazı, 15 ila 20 dak. içerisinde aracın hiçbir şekilde fark edilemeyecek bir yerine montajı yapılarak, dinleme cihazı içerisine yerleştirilen sim kart numarası aranıldığında, Arabanız Dünya ‘nın neresinde olursa olsun araç İçerisine bağlanarak konuşmaları net olarak dinleyebilirsiniz.

Araba ve araç içi  dinleme cihazı sık sorulan sorular :

Neden araba dinleme cihazı kullanmalıyım ? Araba dinleme cihazı, kendinizin, eşinizin ve çocuklarınızın güvenliğini korumak ve şirket araçlarınında ki verimi arttırmak ve hırsızlık olaylarına karşı alınmış bir tedbir olarak araç içi dinleme cihazı kullanılır.

Araç içerisinde dinleme cihazı olduğu anlaşılır mı ? Araç dinleme cihazı, ufak boyutları sayesinde, aracın içerisinde akıla hayalle gelmeyecek bir yere monte edilir fark edilmesi ve bulunması söz konusu bile değildir. Not: İstanbul için montaj kendi servisimiz tarafından yanınızda yapılmaktadır, cihazın gizlendiği yeri gördüğünüzde eminiz sizde ikna olacaksınız !

Araba dinleme cihazı bataryası biterse ? Araç dinleme cihazı montaj aşamasında, enerjiyi aküden aldığından şarj etme ve batarya doldurma gibi bir problemi yoktur.

Aracı dinleme için ne yapmam gerekiyor ? Araç içi dinleme cihazı içerisine yerleştirilen sim kart numarasını çevirmeniz yeterli olacak, çaldığı anda hassas mikrofon devreye girecek ve araç içerisini istediğiniz zaman arama yaparak dinleyebilirsiniz.

İstanbul dışında oturuyorum, cihazı nasıl monte ettiririm ? Şehir dışı ve Yurt dışı için mevcut müşterilerimiz  vardır, dinleme cihazı size kargo ile ulaştırılır, bulunduğunuz ilde ki herhangi bir oto elektrikçi ile takip cihazı taktıracağınızı belirterek bizimle telefonla irtibat kurdur manız yeterli olacaktır, elektrik ustası gerekli işlemi gerçekleştirecektir.

Araç dinleme cihazı garantili midir ? Evet sitemizden temin edilen her ürün 1 yıl garantili olarak satılmaktadır. Ortam dinleme cihazlarımız TK kayıtlı ve ömür boyu kapanmama garantisi altındadır.

ARAÇ İÇİ DİNLEME CİHAZIMIZ FOX TV TARAFINDAN HABER YAPILMIŞTIR.

FİYATI : 990 TL

BİLGİ ALIN