ortam dinleme programı

Ortam Dinleme Programları Neden Kullanılır ?

İnternette sürekli gözümüze çarpıyordur, ortam dinleme cihazı, telefon takip programı tarzından ilan ve reklamlar daima karşımıza çıkar. Önceleri bunun mümkün olmadığı, aldatmaca olduğu düşünülürdü. Fakat bugün görüyoruz ki teknoloji iki uçlu ilerliyor. Hem yeni elektronik cihazlar üretiliyor, hem de bu cihazlarda kullanılan yazılım ve programlar. İşte bu programlar içinde en çok dikkat çekeni ortam dinleme programı olarak görünüyor. Bu android ortam dinleme programı sayesinde insanlar hem diledikleri ortamda neler konuşulduğunu canlı olarak ya da kayıt ederek dinleyebiliyor hem de yazılımın yüklü olduğu telefon ile yapılan aramaları dinleyebiliyorlar. Yasal yükümlülüğü kullanıcıya ait olan bu yazılımlar hedeflenen telefonla ilgili neredeyse tüm bilgilerin erişilebilir olmasını sağlıyor. Bunları sırasıyla anlatmak gerekirse;

Ortam Dinleme Yazılımları Ne Tür İşlevlere Sahip?

Şunu söyleyebiliriz ki kısaca ortam dinleme ya da telefon dinleme olarak adlandırdığımız bu cihazlar, aslında bundan çok daha fazla işe yarıyor.

Spy telefon takip yazılımı, yüklendiği telefona gelen bütün konuşmaların dinlenebilmesini, bu konuşmaların kaydedilebilmesini sağlıyor.

Bu yazılım ile hedef telefon, adeta bir ortam dinleme cihazı gibi çalışıyor ve etrafında yapılan tüm konuşmaların dinlenebilmesini sağlıyor. Bu konuşmalar canlı olarak da dinlenebiliyor, kayıt altına alınarak ileride de dinlenebiliyor.

Ortam dinleme programı, yüklendiği telefonun hem ön hem de arka kamerası kullanılarak gizlice fotoğraf çekebilmeye olanak sağlıyor.

  • Telefon casus yazılımı yüklenen telefondaki tüm uygulamalardan yapılan bütün yazışmalara erişilebiliyor. Facebook, Line, WhatsApp, Skype, Hangout gibi programlar bunlardan bazıları.
  • Hedef telefonun kişi listesindeki tüm numaralara erişilmesini sağlayan bu yazılımlar, o rehberdeki numaraların elde edilmesini sağlıyor.
  • Spy telefon takip programı yüklenen telefondan GPS yer takibi yapılabiliyor. O telefonu taşıyan kişinin yeri nokta tespiti ile bulunabiliyor.
  • Hedef telefonun internet sayfalarını kullanarak ziyaret ettiği her sayfa görülebiliyor.
  • Hedef telefonun hafıza kartındaki resim ya da diğer verilere erişilebiliyor.
  • Görüldüğü gibi casus yazılımların işlevleri saymakla bitmiyor. Peki insanlar hangi nedenlerle bu yazılımları kullanmak istiyor?

Ortam Dinleme Programları Neden Tercih Ediliyor?

Bunun için her kullanıcının farklı bir sebebi olsa da bakıldığında belli başlı sebeplerle ortam dinleme programı kullanılıyor. Bu sebepler;

Çocukların Takip Edilmesi: Yazılımın en çok kullanılma sebepleri arasında anne babaların evlatlarını koruma güdüsü ile onların telefonlarını dinlemeleri geliyor. Kötü niyetli insanlarla tanışarak çocuklarının başına bir kötülük gelmesini istemeyen anne babalar Android casus yazılım kullanarak onların konuşmalarını dinliyor. Böylece başlarına gelebilecek bir kötülüğe önceden önlem almayı amaçlıyorlar. Yine onların nerelere takıldığını yazılımın GPS yer takip özelliği ile öğrenebiliyorlar.

  • Eşlerin Takip Edilmesi: Bu yazılımın kullanılma sebepleri arasında toplumda yaygınca görülmeye başlayan aldatma ve aldatılma olayları geliyor. Eşinin kendisini aldattığını düşünen insanlar onların telefonlarına ortam dinleme programı yükleyerek telefonlarıyla kimlerle görüştüklerini öğrenmek istiyor. İçindeki şüphe ve endişeden bu şekilde kurtulmak isteyen eşler telefon dinlemesi yapıyor. Ayrıca yine yer bildirimi özelliği ile eşinin nerelere gittiğini öğrenmek isteyen eşler bu yazılımları eşlerinin telefonuna gizlice yüklüyorlar.
  • Çalışanların Takip Edilmesi: Telefon dinleme yazılımlarının insanlar arasında yoğun olarak kullanılma sebeplerinden biri de işverenlerin çalışanlarını dinleme merakı geliyor. İş yerinde olmayan patron, böyle zamanlarda çalışanlarının ne konuştuğunu öğrenmek istediğinde, iş yerinin düzeninin takip edilmesini sağlamak için onların telefonlarını dinleme yapabiliyor. Bu şekilde işinin düzenini sağlayarak kendi hakkında işçilerinin düşüncesini öğrenmiş oluyor.

Görüldüğü gibi ortam dinleme programı en çok insanın içindeki merak ve şüphe duygusundan kaynaklanıyor. Yasal sorumluluğu kendi üzerine alan insanlar bu nedenlerle telefon dinlemesi yapabiliyor. Casus Ortam dinleme programı nasıl yüklenir sayfamızdan, artık 2 gün boyunca ücretsiz telefon takip sistemimizi denedikten sonra satın alabilirsiniz.

İlgili diğer konular :

ortam dinleme programı indir bedava

ortam dinleme programı ücretsiz

ortam dinleme programı android

ortam dinleme programı indir

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın