cep telefonu ortam dinleme

Cep Telefonu Ortam Dinleme Yazılımı

Yakınlarının kimlerle ne konuştuklarını merak eden kişiler için günümüzde telefon dinleme yazılımları sektörü oluşmuştur. Akıllı telefonlar için tasarlanmış olan bu casus cep programları sayesinde kişiler yakınlarının ve sevdiklerinin kimlerle ne konuştuğunu basitçe bir yöntem kullanarak öğrenmektedir. Ortam dinleme yazılımı ile özellikle çocuklarının kimlerle iletişim halinde olduklarını ve neler konuştuklarını merak eden babalar ve anneler, eşlerinin (varsa) gizli yaptıkları görüşmelerini merak eden kişiler ve iş yerindeki çalışanlarının konuşmalarını dinlemek isteyenler tarafından tercih edilen bir yöntemdir.

Spy ortam dinleme yazılımı indir

Spy telefon takip yazılımı sayesinde artık hiç bir görüşme gizli yapılmayacak. Çağımızın kötü koşullarında büyüttüğümüz çocuklarımızın bizim haberimiz olmadan kimlerle ne görüştüğünü öğrenmek, cep telefonunda konuştukları olası yanlış insanların yapacakları tuzaklardan çocuklarımızı korumak ve yine onların kötü huy sahibi arkadaşlarının huylarından etkilenmelerini engellemek için kullanılan ortam dinleme yazılımı, bu konuda içimize su dökmektedir. Hayatımızın vazgeçilmezi olan çocuklarımızın başlarına herhangi kötü bir şey gelmeden olabilecek sorunları bu yolla daha ortaya çıkmadan önleriz.

Eşler arasında yaşanabilecek herhangi bir güvensizlik durumlarında spy telefon takip yazılımı ile o kişilerin evlerinde de veya iş yerlerinde yaptıkları tüm telefon görüşmeleri dinlenebiliyor ve kayıt altına alınabiliyor ve yaşanılan güven sorunu bu biçimde giderilerek eşler arasındaki sır kavramı ortadan kalkmış oluyor. Eşlerin şüphe etmeleri durumu gerçekleştiği zaman onların bizden gizli olarak kimlerle ne konuştuklarını öğrenerek şüphelerimizden kurtulabiliyoruz. Ortam dinleme, şüphelendiğimiz kişilerin telefonlarına android ortam dinleme yazılımları indirerek basit bir biçimde yükler ve çalıştırıp dinlemeye başlarız. Hedefte olan telefona gelen bütün çağrılar dinlenme yapılabilmektedir, aynı  şekilde o telefona gelen bütün mesajlar, facebook ve Whatsapp gibi uygulamalarda yapılan tüm yazılanlar takip altına alınmakta ve mailler okunup kaydedilir.

Ortam dinleme yazılımı yer bildirme özelliği de taşır. Bu ortam dinleme özelliği ile de daha çok Alzheimer hastalığı taşıyan veya zihinsel engeli yakınımız kaybolduğunda basit bir biçimde yerini hemen buluruz. Yine aynı şekilde çocuklarımızın ve eşimizin bizden gizli olarak habersiz gittikleri yerleri de yer bildirimi uygulaması ile öğreniriz. Yazılımın mükemmelliği sayesinde dilediğimiz anda yalnızca üç beş dakika içerisinde onların bulundukları yerleri uydu üzerinden nokta tespiti şeklinde bir anda buluruz. Bu da bize daha sıkıntısız bir hayat sağlar.

Ortam dinleme nasıl yapılır

Eğer bir iş yeri işletiyorsak çalışanların hakkımızda ne konuştuğunu, biz ofiste yokken iş yerimizdeki verim oluyor mu diye takip etmemize de sağlayan casus telefon ortam dinleme cihazları çalışma biçimimizin de düzene girmesini sağlar. Çalışanlarımızın veya iş ortamında merak ettiğimiz konuşmalarını da bu yolla dinleriz. Bu dinleme yazılımı aynı anda ortam dinleme aygıtı olarak çalıştığından dolayı cep telefonun bulunduğu her ortamdaki bütün konuşmaları dinleyip kaydetmemizi sağlar. Spy telefon takip yazılımı ile yapılan bu casus telefon ortam dinleme işlemleri bu kadarla kısıtlı değil. Casus yazılımın yüklenmiş olduğu telefonun ön veya arka kamerası aracılığı ile gizli bir biçimde resim çekebilme, yirmiye varan uygulama üstünden yapılan her tarz konuşmayı ve yazışmayı takip eder, kayıt altına alır. Ortam dinleme cihazı, casus yazılım ile arasında çok fark vardır, ortam dinleme cihazları bir nesne olarak dinleme yapılması gereken alana yerleştirilen küçük cihazlardır, oysa ki ortam dinleme yazılımları cep telefonlarına yüklenebilen casus yazılımlardır.

Ortam dinleme programı android

Sevdiklerimizi güven altına alma ve nerede olduklarını tespit edebilmek onlar hakkında merak ettiğimiz bütün her şeyi öğrenme olanağı sunmakta olan ortam dinleme yazılımı indir iOS ve Android ortam dinleme işletim sisteminin bütün sürümlerinde basit bir şekilde çalışır ve yazılım dünyamızın her yerinde kullanılır. Çağımız koşullarında telefon dinleme yazılım programı olarak sektör içine sürülen çok fazla ürün içinden en çok güvenilir olanı bulmak işin başka bir tarafıdır. ortam dinleme programı nasıl yüklenir Bu sektörde güvenilir bir firma ile çalışmak çok önemlidir.

Spy Yazılım tam 8 yıldır 100.000 den fazla mutlu müşteri ile sektörde liderliğini korumaktadır.

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın