root gerekmedden whatsapp takibi

Dünya ‘da bir ilk olduğunu biliyor musunuz ?

Yabancı veya yerli bir çok sitede whatsapp takip özelliği  yanında ibare ile root gerektirdiği belirtilmektedir.  Gene rakipleri root gerektirdiğini belirtirken self spy yazılım, whatsapp gelen mesaj takibi için root gerektirmiyordu.

Siz değerli kullanıcılarımızın yoğun isteği üzerine 12 kişilik yazılım mühendis ekibi Dünya ‘da bir ilke imza atarak root olmadan android cep telefonunda whatsapp takibi yapabileceği gibi; hem gelen hem giden whatsapp mesajlarının takibini yapabilirsiniz.

Güncelleme otomatik olarak yapıldığından yeni sürüm yüklemeniz gerekmiyor !

Bir kolaylığı daha belirtmek isteriz ki; geliştirilen bu sürümü yeniden yüklemeniz whatsapp mesajı izleme gerekmeden otomatik güncelleme yapılmıştır, yani çocuğun takip edilen cep telefonuna bir daha dokunmadan gerekli güncelleme yapılmıştır… Kullanıcılarımız yapılan özellik güncellemesini çabucak fark etmişlerdir zaten..

Her zaman yeniliklere imza atan Self Spy ‘ı taklit edenlere hak vermiyor değiliz…

Whatsapp yeniden şifreleme mi yapmış dediniz ?

Whatsapp yeniden şifreleme ile güvenliğini ikiye çıkarttığını duyurdu, bunu tüm whatsapp kullanıcıları görmüş ve kullanıyordur ! Self SPY yazılım ekibi tüm uygulamaların yeni güncellemelerini takip ederek karşı atak için çalışmaya başlar. Bir çok kullanıcı ufacık bir apk dosyasının bu kadar işi yaptığı için hafife almakta ve dışarıdan oldukça basit gelmekte olduğunu görüyoruz fakat bu işin mutfağına

spy yazılım 2 gün ücretsiz deneme casus telefon programı
24 SAAT ÜCRETSİZ DENEME İLE CASUS TELEFON PROGRAMI YÜKLEME ve KURULUM

baktığınızda hiçte hafife alınacak çalışmalar yapılmadığını görerek hak verebilirsiniz. Bu ufacık apk dosyasının ardında koskoca bir ekip var ve geceli gündüzlü siz değerli ebeveynlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadırlar. 

Whatsapp ve benzeri sohbet uygulamalarının takibi için erişilebilirlik izni

Sevgili Self SPY kullanıcılarımız root gerekmeden whatsapp takibi için en önemli detay, yükleme esnasında zaten kolaylaştırdığımız yeni sürüm ile sırası ile uygulamalara izin vermeniz gerekmektedir burada whatsapp, facebook messenger gibi uygulamalara izin vermeniz için gerekli olan ayarı yapmadığınız ve izin vermediğiniz için bu mesajları alamamaktan şikayet ediyorsunuz. Gözden kaçan aslında 1 satırı atlamış olmanızdan kaynaklanıyor !

Neyse ki; sonrasında da çözümü bulunmaktadır fakat cihaz elinizde olmalıdır !

Bundan dolayı çocuğa cihazı vermeden önce tüm kontrolleri yapmış olursanız tekrardan telefona erişim sağlamak zorunda kalmazsınız.

Peki sonradan whatsapp facebook, instagram gibi özel mesaj uygulamalarına nasıl izin vereceğiz.

Çok basit örnek olarak Samsung telefona whatsapp takip programı yüklediniz, Samsung telefonun AYARLAR / ERİŞİLEBİLİRLİK/  izin vermeniz yani açık konuma getirmeniz yeterli olacaktır.

Fakat tekrar uğraşmamak adına dikkatli kurulum ile bu işlemi tekrarlamanıza gerek kalmayacaktır.

 

 

 

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın