samsung cep telefon dinleme

Samsung Cep  Casus Telefon Yazılımı

Telefon dinlemesi, günümüz teknolojisi içinde mühendisler tarafından tasarlanan ilginç çalışmalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Birçok alanda kullanılabilen bu dinlemeler, insanların dinlemek istedikleri kişilerin telefonuna yüklenen bir yazılım sayesinde gerçekleşiyor. Piyasada bu işi yaptığını söyleyen onlarca firma içinde güvenilir olanları tercih edebilmek de işin bir diğer tarafı. Spy telefon takip yazılımı telefon dinlemede en çok tercih edilenlerden biri. Yazılımcılar tarafından iOS ve Android işletim sistemleri için tasarlanan bu dinleme yazılımları ile artık gizli konuşulan hiçbir şey kalmıyor. Anne babaların, arkadaşların, işyeri sahiplerinin ve eşlerin kullanmayı tercih ettiği yazılım dünyanın her yerinde başarılı bir şekilde çalışıyor. Samsung casus telefon yazılımı için Samsung cihazların tüm modelleri bu yazılıma uygun. Kullanıcılar dinlemek istedikleri insanların telefonlarında bu yazılımı kolayca çalıştırabiliyor.

Anne babalar için en önemli sorunlardan biri zamanın getirdiği kötü şartlarda çocuklarını art niyetli insanlardan gelebilecek tehlikelerden ve kötü arkadaşlarından edinebilecekleri kötü alışkanlıklardan koruyabilmektir. Bu nedenle anne babalar evlatlarının mobil cihazlarla kimlerle iletişim kurduğunu, onlarla neler konuştuğunu merak etmekte haklılar. Bu nedenle Spy telefon takip programı anne babalara büyük bir güven veriyor. Çocuklarının telefonlarına gizlice indirdikleri bu yazılım sayesinde onların hangi insanlarla iletişime geçtiklerini, neler konuştuklarını ve nerelere gittiklerini öğrenebiliyorlar. Tanımadıkları kimselerin telefon yoluyla çocuklarına musallat olmasını istemeyen her anne baba Samsung casus telefon yazılımı sayesinde güvenle çocuklarını takip edebiliyor ve onların başına gelebilecek tehlikelerden çocuklarını koruyabiliyorlar.

Bu yazılım ailede eşler arasında da kullanılabiliyor. Kadın ya da erkek, eşinin kendisinden gizli kimlerle görüştüğünü, ne konuştuğunu ve nereye gittiğini öğrenmek istediğinde eşinin telefonuna yüklediği dinleme yazılımı ile kolayca öğrenebiliyor. Eşine karşı içinde güven problemi olan insanların tercih ettiği bu yazılım, kişiyi yaşadığı şüphelerden kurtarıyor.

Samsung casus telefon yazılımı, işyeri sahiplerinin ve işyerinde neler konuşulduğunu merak eden insanların da tercih ettiği dinleme yazılımı olarak dikkat çekiyor. İşyerinde değilken acaba çalışanlar ne konuşuyor diye merak eden işverenler ve kendisi hakkında konuşulanları öğrenmek isteyen çalışanlar bu yazılım ile merak ettikleri konular hakkında bilgi sahibi olabiliyor. Bu da işyerindeki çalışma veriminin kontrol edilmesine olanak tanıyor. Samsung telefon takip etme  programları ayrıca hedef telefonun bulunduğu ortamda telefonun etrafındaki konuşmaların da dinlenebilmesini sağlıyor. Bir ortam dinlemesi olarak çalışan yazılım, bu konuşmaların kayıt altına alınmasına da yarıyor. Android casus yazılım ile, hem ortam dinlemesi yapılabiliyor hem de yazılımın yüklü olduğu cihazın ön ve arka kameralarından ortamın gizlice resmi de çekilebiliyor.

Yazılımın kullanıldığı alanlardan biri de yer takibi yapılmak istendiği durumlardır. Hedef telefonun o an nerede olduğunu öğrenmeye yardımcı olan yazılım, eşlerin ve çocukların, zihinsel engelli bir yakının ya da Alzheimer hastası gibi kaybolması muhtemel kişilerin telefonuna yüklenerek, o telefonun o an nerede olduğunu öğrenmeye imkan sağlıyor. Bu yönüyle de insanın kaybolmuş bir yakınını bulması daha kolay bir hale geliyor. Samsung casus telefon yazılımı ile insanlar çocuklarının ya da eşlerinin kendilerinden gizli nereye gittiklerini kolayca öğrenebiliyorlar.

Bu kadar çok fonksiyonu bir arada yerine getiren bir yazılım için kullanıcılar yıllık 1400 TL ücret ödüyorlar. Samsung casus telefon dinleme programı indirdikten sonra iki gün tüm fonksiyonlarını ücretsiz olarak 2 gün deneme imkanına sahip oluyorsunuz, Samsung casus telefon yazılımı için ödeyeceğiniz tutarı dilerseniz peşin, dilerseniz kredi kartlarına 9  taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Sayılan özelliklerine bakıldığında ödenen ücret hiç de yüksek görünmüyor.

Samsung casus telefon yazılımı ile ilgili diğer yazılar

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın