samsung casus telefon

Samsung Casus Telefon

İnsanların yakınlarının telefonda kimlerle konuştuğunu öğrenmek isteyen, sevdiklerinin kötü niyetli kişilerle tanışarak ve mobil cihazlar aracılığıyla iletişime geçmesin engel olmak isteyen insanlar için tasarlanan telefon dinleme programları, Samsung casus telefon ile dinlenilmesi hedeflenen insanın yaptığı tüm telefon görüşmelerini öğrenmelerini sağlıyor. Bilhassa evlatlarının telefonları ile kötü arkadaş sahibi olması ve onlardan istenmeyen huylar edinmesi, çocukların telefon aracılığıyla art niyet sahibi insanların tuzaklarına düşmesi hususunda endişe sahibi olan aileler için Spy telefon dinleme yazılımı büyük bir güvenle vazife görmektedir. Bu yazılım sayesinde çocukların telefondaki konuşmalarını dinleme, karşılaşa bilmeleri olası tehlikelere karşı önceden önlem alarak onları korumalarına olanak sağlanıyor. Dinleme yazılımı, her markadan akıllı telefona çok kolay bir şekilde yükleniyor ve kurulumu tamamlandıktan sonra dinlenilmek istenen telefondaki bütün konuşmalar anında takip edilebiliyor.

Samsung Casus Program

Teknolojinin günümüzde akılları zorlayan bir hızla gelişmesi karşısında savunmasız kalan sevdiklerimizi ve yakınlarımızı korumak amacıyla kullanabileceğimiz ilginç ve etkili bir yazılım olan bu dinleme programı, Samsung casus telefon modellerinin tamamında uyumla çalışıyor. Android işletim sistemi kullanan tüm telefonlarda ve iOS’da kolay bir şekilde kullanılan bu yazılım, işletim sistemlerinin bütün güncellemelerde de çalışıyor. Ayrıca dünyanın her yanında çalışan Samsung telefon dinleme programı, çocuklarımızla ilgili endişemizi giderme konusunda bizi rahatlatıyor. Sadece çocukları dinlemede değil, dinlemek istediğimiz başka insanların telefonuna yazılımı gizlice indirerek onun konuşmalarının tamamını da dinleyebiliyoruz.

Samsung Casus Yazılım

GPS yer takibi özelliği de bulunan bu yazılım zihinsel engelli ya da Alzheimer gibi bir hastalığı olan yakınlarımızın telefonlarına yüklenerek, onların kaybolmaları gibi bir durumda nerede olduklarını anında öğrenmemize yardımcı oluyor. Çocuklarımızın bizim haberimiz olmadan nereye gittiklerini öğrenmek istediğimizde, eşimizin biz evde yokken nereye gittiğini merak ettiğimizde Samsung casus telefon yazılımı sayesinde anında bilgi edinebiliyoruz. Samsung casus program çalıştırıldığı andan itibaren devreye girmekte ve hedef telefondaki tüm konuşmaları, yazışmaları, Facebook ve Whatsapp gibi yirmi kadar uygulama üzerinden yapılan her türlü görüşmeyi ve mailleri ve öğrenmemizi sağlamaktadır. Bütün bu işlemleri yapmada bize yardım eden Samsung android casus yazılımı için verilecek ücret tutar ise oldukça cazip görünüyor. Yılda 1400 TL karşılığı satın alınan bu programın ücreti isteğe bağlı olarak kredi kartına tek çekim ya da taksit ile ödenebiliyor.

Samsung Telefon Dinleme

İş yeri sahibi olanların ya da işyeri çalışanlarının da rahatlıkla kullanabildiği dinleme programı, işyerinde nelerden bahsedildiğinin, işlerin doğru bir şekilde yürüyüp yürümediğinin ve işçilerin neler konuştuğunu öğrenmenin de artık rahatça yapılmasını sağlıyor. Hedef telefona yapılan konuşmalar canlı olarak dinlenebildiği de kayıt altına da alınabiliyor. Bu da insanlara işyerindeki gidişat ile ilgili fikir veriyor.  Eşler arasında yaşanabilen uyumsuzluk, anlaşmazlık ya da şüphelerin öğrenilmesinde de çok etkili olan dinleme yazılımı ile eşinizin bütün konuşmalarını dinleyebilirsiniz. Sorun yaşadığınız ya da şüphe duyduğunuz eşinizin Samsung casus telefon yazılımı ile eşinizin siz orada değilken kimlerle ne konuştuğunu dinleyebilir, aklınızdaki şüphelerden kurtulabilirsiniz. Bu yazılım ile eşinizin saklamış olduğu her şeyi öğrenebilirsiniz. Onun nereye gittiğini bu yazılımdaki yer takibi sayesinde takip edebilirsiniz. İşinde uzman başarılı yazılım mühendislerinin çalışmalarıyla tasarlanan bu yazılım ile artık sevdiklerinize dair her şeyi öğrenebileceksiniz.

En iyi Samsung Casus Telefon Takip Programı

Samsung telefon dinleme programının avantajları arasında şunlar da bulunmakta:

Telefon dinleme yazılımı, hedef telefonun olduğu mekandaki bütün konuşmaları dinleyip kaydetme imkanı sağlıyor. Samsung telefona gelen Facebook ve WhatsApp gibi uygulamalar dahil birçok uygulamadan gönderilen her mesajı okuyabilmenizi sağlıyor. Yazılım, Samsung casus telefon kullanılarak telefonun ön ve arka kamerasından ortamın fotoğrafının çekilmesini de sağlıyor. Samsung casus telefon dinleme programı Yer takibi özelliği ile GPS aracılığıyla telefonu kullanan kişinin nerede olduğu tespit edilebiliyor.

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın