Samsung Telefon Takip ve Dinleme Programı

Samsung telefon takip programı, farklı amaçlar ile başka bir kişinin telefonundaki verileri almak isteyenlere sunulan bir yazılım olarak dikkat çekmektedir. Son derece işlevsel olan programın adı spy telefon takip programıdır. Birçok farklı paket eşliğinde sunulmaktadır. Android telefon dinleme özelliğine sahip olduğu için bu alt yapıyı kullanan tüm cep telefonlarında tercih edilebilmektedir. Bu noktada kullanımı basit olduğu için birkaç dakika içerisinde programın telefona yüklenme işlemi tamamlanabilmektedir. Bunun yanı sıra yüklemeden sonra bir hesap oluşturmalı ve panele girmelisiniz. Panele sadece bilgisayar değil, cep telefonu üzerinden de giriş yapılabilmektedir. Böylelikle istenilen her türlü veriyi takip etmeniz çok basit olacaktır.

Samsung Telefon Takip Nasıl Yapılır?

Samsung telefon takip programı, yabancı birçok ülkede de başarılı bir şekilde kullanılabilmektedir. Oldukça güvenli olan bu programın en dikkat çekici özelliklerinden birisi ise aynı anda tam 200 değişik hizmeti tek bir panel üzerinden verebilmesidir. Panel tamamen Türkçedir. Yabancı kelime ya da karakter yoktur. Birçok değişik yazılımın İngilizce olması kullanım zorluğuna neden olurken, bu program için tam tersi bir durum söz konusudur. Ana dilinizde bu programı kullanabilirsiniz.

Yükleme: Casus telefon yazılımı yüklemek çok basittir. Bunun için dinleme ve takip yapılacak olan cep telefonuna girin. İlk olarak ayarlar kısmına oradan da kilit ekranı ve güvenlik yazan yere gelin. Bilinmeyen kaynakları açın. Yani buraya bir tik koyun. Daha sonra ise yine ayarlar, ardından Google güvenlik yazan bölüme giriş yapın. Uygulamaları doğrula adında yazan yer üzerinden iki seçeneği de kapatın. Son ayar ise erişilebilirlik ve yazan yerin açılmasıdır. Ayarlarımız bu kadar.

Samsung Casus Yazılım İndirme ve Kurulum

İndirme ve Kurulum: İndirme işlemi ile programa sahip olun. Telefona indirilen programı açın ve sürekli devam deyin. Bunun sonunda programa giriş yapılacak panel karşınıza gelecektir. Daha önce giriş yapan ve kayıt olan kişiler, aynı bilgiler ile bu işlemi gerçekleştirebilirler. Ancak yeni kullanıcılar, hesap oluşturmalıdırlar. Kullanıcı adı olarak bir elektronik posta adresi yazılmalıdır. Bir de şifre alarak kayıt yapılabilir hesap açılabilmektedir. Program üzerinden belirtmiş olduğunuz adrese bir email gönderilecektir. Hemen bu emaili açın ve içinde bulunan linke tıklayın. Kullanıcı sözleşmesini kabul edin ve panele giriş yapın.

Samsung Casus Program Hangi Özelliklere Sahiptir?

Samsung Casus telefon programı, piyasanın en iyi uygulamalarından birisi olarak dikkat çekmektedir. Özellikleri ise şöyledir;

  • Telefona gelen ve telefondan gönderilen tüm kısa mesajları görüntüleyebilirsiniz
  • Program sayesinde kullanıcının nerede olduğunu görüntülemek için GPS yer tespiti butonunu tercih etmeniz mümkündür.
  • Canlı resim çekme özelliği, oldukça kusursuz bir şekilde çalışmaktadır. Anlık olarak resim almak çok basittir. Gizli şekilde çekilen resim flaş olmadan çalıştığı için fark edilmeden yapılmaktadır.
  • Gizli video çekimi ise başka hiçbir programda olmayan bir özelliktir. Bu sayede hem ses alabilir hem de görüntüyü, panel içine açılacak olan player üzerinden seyredebilirsiniz.
  • Samsung s8 telefon dinleme , arama kayıtlarını da göstermektedir. Gün içinde kaç kişi ile görüşülmüş, bunlar kimler, hangi süreler zarfından görüşme yapılmış gibi değişik bilgilerin hepsi listelenebilir.
  • Bunun yanı sıra yapılan görüşmelerin sesli kayıtlar da mevcuttur. Bu noktada görüşmenin her iki tarafı da kaydedilmektedir.
  • Eğer isterseniz mikrofonu aktif bir hale getirebilir ve ortamı dinleyebilirsiniz.
  • Sosyal medya, son yıllarda çok kullanılmaktadır. Bundan dolayı her türlü sosyal medya hesabı da takip edilebilmektedir.

Bütün bu özellikler, kullanıcıya sunulan imkanlar arasındadır. Görüldüğü üzere panel üzerinden erişim sağlayabileceğiniz bilgi sayısı çok fazladır.

ANDROID ÜCRETSİZ DENEME        CANLI DEMO       BİLGİSAYAR ÜCRETSİZ DENEME

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın