self spy yeni pc tracker software

Ebeveynlere Müjde ! Beklenen Self SPY Pc Takip Programı Çıktı

SelfSPY her zamanki gibi bir ilki gerçekleştirdi, Uzun süredir bilişim mühendislerimiz tarafından üzerinde çalışılan ve tüm testlerden başarı ile geçen  pc takip programı siz değerli kullanıcılarımızın hizmetinde..!

Çocukların güvenliği için her imkanı deneyeceğiz ve çabalıyoruz !

Öncelikle ülkemizde her geçen gün çocuk istismarı ve cinayet haberlerinden bıktık ve buna son vermek gerektiğini açıklamak isteriz.

çocuk istismarına sonÜlkemiz hemen hemen her gün bir haber olmasın ki; çocuk istismarı ve cinayet haberlerinde toplum olarak bıktık ve korkuyoruz. Çocuklarımızın bir çoğu siber zorbalığa da maruz kaldığını ve bunu bizlerle paylaşamadığını unutmayalım.

 

Buna duruma dur demek ve son vermek için aileleri bu konuda çocuklarını her yerden ebeveynler için bilgisayar takibi takip edecekleri teknoloji ve bilişim icatlarını sunmaya devam edeceğiz, işte son icadımız ebeveynlerin çocuklarını yakından takip edebilecekleri bilgisayar takip programı ile tanıştırıyoruz.

Bir kat daha güvenlik eklemek için gecesini gündüzüne katan Amerikalı mühendislerimiz gene Dünyanın en iyisiyiz dedirten bir projeye imza attı.

Bilgisayar takip programı nerede kullanmalıyım

SelfSPY pc takip yazılımı aile güvenliğine ve iş güvenliğine önem veren her bilgisayar kullanıcısının ihtiyaç duyabileceği bir kontrol ve denetim programıdır.

  • Ebeveynlerin çocukların bilgisayar başında geçirdikleri vakti gerçekten ders yapmak için mi geçirdiklerini, kullandıkları zararlı uygulama veya çocuklar için uygun olmayan bazı web sitelerinin kullanımını ve kimlerle irtibat kurduklarını bu kİşiler arasında zararlı biri olup olmadığını kendi bilgisayarınızı kullanıyor gibi görebilirsiniz.
  • İş verenler için Self SPY ‘I şirketinizin bilgisayarlarına  yükleyin ve gerçekten sizin menfaatinize mi yoksa rakip firmalar için casusluk yaparak oralardan nemalanıp nemalanmadığını, pc ekranını canlı olarak seyrederek, gelen ve giden e postaları kontrol ederken bunlardan daha fazlasını görerek personel hakkında bilgileri toplayıp yapmanız gereken hamle için hazır olmuş olursunuz.

Casus Bilgisayar Takip Programı  Gelişmiş Özelliklerinden Bazıları

Self SPY bilgisayar takip programına gene android takip programında olduğu gibi canlı panel özellikleri eklendi, canlı panelden gene bilgisayar kamerasına bağlanabildiğiniz gibi ortamdan sesleri de aynı şekilde dinleme ve izlemeye yapabileceksiniz….Casus pc takip tüm özellikleri

BİLGİSAYAR ÜCRETSİZ DENEME

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın