self spy phone

Spy Phone Nedir Cep Telefonları Nasıl İzlenir

Bir başka kişinin cep telefonunu izlemeye çalışmak kulağa etik gelmeyebilir. Ancak bu durumun gerekli olduğu yerler vardır. Çocuk sahibi olan aileler , cep telefonu kullanan kızlarını ya da oğullarını, spy phone cep telefon izleme programı ile takip edebilirler. Çünkü günümüzde birçok zararlı şiddet ve müstehcen içerikli web siteleri bulunmaktadır, ayrıca zaman tehlikeli bir zamandır. Çocukların internet aktivitelerini bu sitelere girip girmediğini öğrenmek, her ailenin temel haklarından birisidir. Böyle durumlarda spy phone programı devreye girmektedir.

Peki nedir bu spy phone uygulaması

Spy phone ingilizce de casus telefon anlamına gelmektedir ” spy phone software ” casus telefon yazılımı da denilmektedir. İsmi itibari ile itici bulunsa da kulanım amacına göre faydaları da saymakla bitmez. Tabi bu sektörde de her yerde olduğu gibi taklitçi ve yalan dolandan ibaret bir çok yazılım firması vardır. Ücretsiz deneme verdiğini iddia eden fakat kredi kart bilgisini vermeden de deneme hizmetini vermeyen akıllılar, peki kim bunlar ? mSpy denen ve başı çeken ve uluslar arası sömürü yapan bir şirket veya bakkal dükkanı mı bilemiyoruz…

Ama ülkemiz üzerinden iyi paralar götürdüğü kesin. Burada her yazdığımızı da takip ediyor fakat şu peşin kredi kartı olayına son vermiyor.

Tekrar tekrar uyarmamıza rağmen 7 gün ücretsiz deneme sloganına kanan vatandaşlarımız var ! Soruyoruz mSpy ücretsiz  olsa malına güvense kredi kart bilgilerini neden alsın ? mSpy ücretsiz deneme yazımızda gene uyarımızı yapmamıza rağmen mSpy kullananlar kredi kart bilgilerini giriyorlar 7 gün zaten adamlarla what, mean derken geçiriyorlar çünkü dilimizi bilen kimse yok !

Hadi aylık 50 dolar gitti neyse dediniz bir bakıyorsunuz ki kart ekstresine, her ay otomatik para çekilmiş, Allah vere ki erken fark edilsin…

Evet bu uyarımızı da yaptıktan sonra gerçek spy phone olan Self SPY dan bahsedelim

spy yazılım 2 gün ücretsiz deneme casus telefon programı
24 SAAT ÜCRETSİZ DENEME İLE CASUS TELEFON PROGRAMI YÜKLEME ve KURULUM

Spy Phone Sektör Lideri Self SPY yazılımıdır

Programın sunmuş olduğu birçok avantaj vardır. Bu avantajlardan yararlanmak için kesinlikle bir hesap oluşturmak ve daha sonra da panel üzerinden takip yapmak gerekmektedir.

Self SPY yüklemek için sizden hiç bir bilgi, ücret vs. istemez ! denersiniz sorun yaşarsanız gene ücretsiz desteği de vermektedir, soruyu anlayana kadar  tekrar eden müşteri temsilcileri ile küresel olarak hizmet vermektedir ve hiç bir rakibinde olmayan özellikler sahiptir.

Sadece reklama ihtiyaç duymadığı için, haberlerini belirli kaynaklardan alabilirsiniz.

Sadece 3 adımda kolay yükleme,

İndir –  kurulum –  kayıt ol hepsi bu kadar tam 2 dakikada kolay yükleme ile kullanıma başlanır.

Peki Spy Phone başka ne amaçla kullanılıyor

Cep telefonu ile eşinizin ya da çocuklarınızın tüm verilerine erişim imkanı sağlayan spy program, oldukça kaliteli olması nedeni ile sorunsuz olarak çalışmaktadır. Bu noktada yazılım en dikkat çekici özelliği yüklenildiğini asla belli etmemesidir. Yani bu programı, izleme yapmak istediğiniz cep telefonuna indirip kurduğunuz zaman, telefonu kullanan kişi bunu asla anlamayacaktır. Böylelikle her türlü veriyi kolaylıkla panel içinde görmüş olacaksınız. Buna göre programın çalışma prensibi şöyledir;

  • Cep telefon izleme imkanını veren yazılım, sadece internet açık olduğu zaman çalışmaktadır. Eğer telefonun interneti yoksa ya da kapalı bir durumdaysa, bu telefondan veri alınamaz.
  • Spy Yazılım, son derece işlevseldir. Telefon üzerinde yer alan tüm bilgileri size gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra cep telefonu ile panel sayesinde anlık bir biçimde işlem yapmak da mümkündür. Özellikle ortamdan görüntü almak isteyen kişiler, bunun için iki kamerayı da kullanabilmektedir. Canlı panel kısmına girenler; video capture alanı üzerinden fotoğraf yakalama ya da video yakalamak gibi işlemleri başarılı bir biçimde yapabilmektedir.
  • Bu noktada bir başka özellik ise sd kart içine girebilmektedir. Burada yer alan bilgilere erişim sağlamak isteyen kişiler casus telefon yazılımı sayesinde amaçlarına ulaşabilmektedir
  • Programın sunmuş olduğu bir başka avantaj ise konumdur. Özellikle çocuklarını merak eden aileler, konum yazan yere tıkladıkları zaman GPS yardımı ile harita üzerinden her türlü bilgiye erişim sağlayabilir ve çocuklarının olduğu yeri rahatlıkla görebilirler.
  • Canlı ses imkanı ise programın dikkat çekici bir başka özelliğidir. Bu buton üzerine bastığınız an, cep telefonunun mikrofonu açılacak ve ortamı dinleyecektir. Böylelikle konuşulan her şeyi çok rahat bir şekilde duymuş olacaksınız.
  • Arama kayıtlarını merak eden kişiler, program sayesinde bu verileri hemen elde edebilirler. Buna göre aramalar kısmına tıklamak yeterli olacaktır. Konuşma verilerinin hepsi burada yer almaktadır.
  • Bilindiği üzere cep telefonu ile birçok farklı sosyal medya hesabına da erişim sağlanmaktadır. Bunların tümü ile yapılan yazışmalar, gönderilen videolar, ses dosyaları, program tarafından size bildirilmektedir.
  • Cep telefon izleme ile tüm bu avantajlara sahip olabilmenin yolu ise programı indirmektir.

 

Spy phone yazılım programı deneme sürümü 24 saatliktir. Bunun yanı sıra 1 aydan 12 aya kadar olan farklı paketler de mevcuttur. Satın alma işlemlerini online olarak resmi siteden yapabilirsiniz. Hem kredi kartı hem de banka havalesi ile ödemelerini gerçekleştirmeniz son derece kolay bir işlem olacaktır.

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın