çocukların cep telefonlarını takip edin

Spy Yazılım Telefon Takip ile Çocuklar Güvende

Gün ve gün gelişen teknoloji hayatımızda bir çok fayda gösterdiği malumdur, düşünün ki; cep telefonları hayatımıza girmeden önce yakınlarımıza sabit telefonlardan ulaşmak, telefon kulübeleri veya her evde bulunmayan telefonlardan yapılabilmekte iken günümüzde artık çocukların bile ceplerinde akıllı cep telefonları bulunuyor.

Peki hiç bu cep telefonlarının faydalarından bahsederken, çocukların ceplerinde bir yandan da tehdit oluşturduğunu düşündünüz mü ? Çocuklarımıza masumca aldığımız karne hediyesi veya onları merak ettiğimizde kullanacağımız bir iletişim aracı olmaktan daha fazla şeyler yaptığını hiç düşündünüz mü ?

Çocuklar cep telefonlarını sizin düşündüğünüz amaçların dışında kullanıyor olabilirler. Peki nasıl der dediğinizi duyar gibiyim, akıllı telefonlar bilindiği gibi sadece konuşma amaçlı kullanılmıyor, bu cep telefonlarına yüklenen facebook, whatsapp, viber, skype, instagram, badoo gibi bir çok chat programları, arkadaş bulma programları gibi bir çok uygulama yüklenerek kullanılmaktadır. Çocukların karşısında ki insanın yaşını bilmediği, kendisini farklı tanıtan kötü niyetli insanlar ile en be an karşılaşması ve onların tuzağına düşmesi muhtemeldir.

Spy Yazılım Telefon Teknolojisi  Kullanarak Çocukları Takip Etmek Mümkün

Onlar çocuktur ve hata yaptığının bazen farkında olamaya bilirler ! fakat bizler yetişkin olarak onları yapacakları hatalardan ve sokaktaki kötü niyetli insanlardan korumak ve kollamak vazifemizdir.

Çocuklarımızın cep telefonlarına yükleyeceğiniz küçücük telefon takip programı ile onları saydığımız tüm kötülüklerden koruyabilirsiniz. Çocuğunuza hali hazırda aldığınız cep telefonuna veya hediye edeceğiniz akıllı telefona casus telefon programı indirmeniz ve sonrasında ona vermeniz yeterli olacaktır. Cep telefonunu kullandığı sürece onu haberi olmadan kontrol altında tutabilir, iş yerindeyken,  seyahatteyken nerede olursanız olun onu uzaktan takip edebilir hatta dinleyebilir, gizlice kamerayı açarak onu görebilirsiniz bile ! Telefon dinleme programı kullanıcı tarafından tespit edilemez ve görünmezdir bundan dolayı adına casus telefon yazılımı denilmiştir.

Casus telefon programı yükleme işlemi sadece 2 dakikanızı almaktadır, teknoloji birikimi olmayan bir kişi tarafından bile kısa sürede yükleme yapılabilmektedir.

Casus Telefon Programı ile Neler Yapabilirim ? Özellikleri Nelerdir ?

Spy yazılım casus telefon dinleme programı ile;

  1. Telefon dinleme ( yapılan her görüşmenin kayıtlarını dinleme )
  2. Ortam dileme ( takip panelinden tek bir tuşa basarak telefonun çevresini dinleme )
  3. Gizli kamera ( tek bir tuşa basarak gizlice hedef telefonun ön veya arka kamerasını açabilme )
  4. Gizli resim çekme ( ön veya arka kameradan resim çekme )
  5. Sms kısa mesaj takip özelliği
  6. Whatsapp, facebook, Viber, Instagram, skype, hangout, wechat, hike Messenger, kik Messenger gibi bir çok sosyal uygulamanın takibi
  7. Rehberde kayıtlı kişiler ve istenirse uzaktan aramayı bloke etme
  8. Kullanılan uygulamaları görme, gerekirse kullanım dışı bırakma bloke etme
  9. Yer tespiti harita üzerinden çocuğun konumunu görme
  10. Canlı ekran görüntüsü ile o anda neler yaptığını veya yazdığını görebilmek gibi 200 ün üzerinde özelliği bulunmaktadır.

spy yazılım 2 gün ücretsiz deneme casus telefon programı Bizler ebeveyn olarak canımızdan çok değer verdiğimiz çocuklarımızın güvenliğini uzaktan onlara hissettirmeden sağlamak elimizde, kendi küçük fakat becerileri büyük bu telefon takip programı ile onları kötülüklerden korumak mümkün. Hemen 2 gün ücretsiz deneme yapabilirsiniz.

En Kolay Cep Telefon Takip ve İzleme Uygulaması

Aldatıldığından Şüphelenen Eşler, Telefon Takip Programları Kullanıyor

Turkcell Şirket Telefonu Dinleme ve Takip

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın