cep telefon dinleme programı ücreti

Telefon Casus Yazılım Fiyatları

Öncelikle piyasada bir çok casus yazılım satan firma bulunmaktadır, bunların her biride yazılımlarının profesyonelce hazırlandığını ve mükemmel çalıştığını iddaa etmektedirler, her özelliğinin kusursuz çalıştığını söyleyen bu firmalar nedense fiyatları arasında uçurum bulunmaktadır. Casus yazılım satın alırken dikkat etmeniz gereken öncelikle firmanın Türkiye ‘de bulunması olmalıdır, satın aldıktan sonra muhattap bulmak ve teknik destek almak çok önemlidir. Bir çok firmaya baktığınızda yurt dışından yayın yapan siteler olduğunu göreceksiniz, özene bezene siteyi Türkçe olarak yapmışlar fakat iş Türkçe desteğe gelince bir Türk muhattap bulamazsınız. Ayrıca size süsleyerek sattıkları yazılımın da bir çok özelliği çalışmaz, sebebi ise otomatiğe bağlanmış ve kaliteden uzak casus apk sattıkları içindir. Casus yazılımı bütçesine uygun bulan kullanıcılar bu kalitesiz yazılımları satın alırlar fakat yazılım telefon menüsünde bir süre sonra görünmeye başlar, telefonda donma, kilitlenme gibi bir çok sorun meydana gelmektedir.

Bizler Spy Yazılım olarak sizden hiç bir ücret ödemeden, 2 gün ücretsiz deneme imkanı sunuyoruz…

Dolayısı ile sizler yazılımlarımızın kalitesinden ve çalışma şeklinden emin olduktan sonra isterseniz yazılımımızı satın alıyorsunuz veya almak zorunda kalmıyorsunuz.

Spy Yazılım her bütçeye göre kaliteli android casus programlar satmaktadır, 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık olarak tam 4 seçeneğimiz bulunmaktadır. Üstelik 2 gün ücretsiz deneme ile full özellikleri kullanır yazılımdan emin olduktan sonra ister banka havalesi ister online olarak yazılımı satın alabildiğiniz gibi, hedef telefonu bir daha elinize almadan lisan uzatma işlemi gerçekleştirilir.

En gözde casus telefon uygulamaları arasında olan telefon dinleme yazılımları, artarak devam eden programlar arasında göze batıyor. Telefon casus yazılım fiyatları da insanlara uygun ve gözü korkutmayan tutarlarda olunca bu ilgi daha da büyüyor. Peki neden insanlar bu dinleme yazılımlarına bu kadar çok ilgi gösteriyor? Bu sorunun bir tane cevabı yok elbette. Sorulduğunda herkes kendince geçerli bir neden sunuyor. Ama ilgi çeken nedenler arasında özellikle insanlardaki çocuklarını kötü emelli insanlardan koruma içgüdüsü, eşleri tarafından aldatılıp aldatılmadıkları şüphesi ve iş yerinde çalışanların verimli çalışıp çalışmadığı endişesi yatıyor. Kimi zaman da sadece merak duygusuyla kullanılan spy telefon takip yazılımı, internette birçok firma tarafından da satışa sunuluyor. Fakat insanlar bu kadar çok firma içinde tercih yaparken bazı kriterleri göz önüne alıyor. Bu kriterlerin başında yazılımın verimli çalışıp çalışmadığı geliyor. Çünkü bazen o kadar amatörce tasarlanan yazılımlar karşımıza çıkıyor ki, telefonuna yüklenilen kişi anında dinlendiğini anlayıveriyor. Bu da telefon dinleme ve takip yapmak isteyen kişinin planlarını suya düşürüyor. Bu nedenle önerimiz casus yazılım almak istediğinizde ilk ölçütünüz yazılımın profesyonel kişilerce tasarlanıp tasarlanmadığını öğrenmeniz olmalı.

En iyi telefon dinleme programı

İnsanların telefon dinleme programı alırken gözettiği ikinci konu ise satın alacakları yazılımın fonksiyonel olarak hazırlanmış olması. Yani telefon casus yazılım fiyatları içinde kesenize uygun olanı seçerken verdiğiniz paraya mukabil aldığınız casus yazılımın sizin için birçok işlevi yapabileceğine emin olun. Örneğin sadece telefona gelen aramaları dinlemekle kalmamalı, ortam dinlemesi de yapabilmeli. Spy telefon takip programı içinde öyleleri var ki arama olmadan da telefon, bulunduğu ortamdaki tüm konuşmaları dinlemenizi sağlıyor. Hatta bununla da kalmıyor o telefonun kamerası ile gizlice o ortamın resimlerini bile çekebiliyorsunuz.
Bu casus yazılımı almaya karar verdiyseniz sizin için ayrıca GPS ile yer tespiti de yapabilmeli. Çünkü kaliteli dinleme programları bu özelliği ile de alıcıların hoşuna gidiyor. Olur ya bir gün o yazılımı yüklediğiniz kişinin nerede olduğunu merak edersiniz; işte Android casus yazılım sizin için o kişinin yerini noktası noktasına bulabilmeli. Bu belki çocuğunuz, belki eşiniz belki de hafıza problemi olan ve kaybolma ihtimali bulunan başka bir sevdiğiniz olabilir. İstediğiniz anda onun yerini anında bulmanızı sağlayacak bir dinleme yazılımı çok daha fazla işinize yarayacak.

Android casus yazılım ücretleri

Dinleme programı almak istiyorsanız bir ölçünüz de o yazılımın fiyatı olmalı. Çünkü piyasadaki telefon dinleme programı fiyatları çok değişiklik gösterebiliyor. Bazen Dünya ‘nın parasını ödüyorsunuz fakat verdiğiniz paraya karşı aldığınız hizmet kalitesi çok düşük. Bazen de en ucuzunu seçeyim diyorsunuz bu sefer de ucuz etin yahnisi misali çok uyduruk bir spy yazılım almanıza yol açabiliyor. Sizin için ideal olanı hem işlevsel hem de bütçenizi zorlamayacak bir telefon dinleme programı edinmek olmalıdır.
Casus program edinmek istediğinizde mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken bir konu da profesyonel ve güvenilir bir firmadan bu yazılımı temin etmek olmalı. Telefon casus yazılım fiyatları içinde mutlaka bir ücret ödeyecekseniz size ürünü için garanti veren, 7/24 hizmet taahhüt eden ve sattığı ürünle ilgili destek sağlayan firmalardan alacağınız dinleme yazılımları içinize sinerek kullanmanızı da sağlayacaktır.
Sizin de hayatta dinlemek istediğiniz, korumak amaçlı ya da şüphelerinizi gidermek istediğiniz, hakkınızda ne düşündüğünü merak ettiğiniz birileri varsa ve bu da sizi bir telefon dinleme yazılımı almaya sevk ettiyse mutlaka size uygun telefon casus yazılım fiyatları arasından seçeceğiniz bir yazılım vardır. Ama siz, hem hesaplı hem de kaliteli olanı tercih ederek iki açıdan da mutlu olabilirsiniz.

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın