Android cep telefonuna yazılım indirme

Telefon Casus Yazılım İndir


Günümüzde maalesef ki karşılıklı güven sorunu yaşanan durulmak ya da ebeveynlerin güvensiz ortamlara karşı çocuklarını korumak zorumda oldukları pozisyonlarla karşılaşabilmekteyiz. İşte böylesi durumlarda gerek çocuklarını okula, gerekse  tatile ya da gezmeye yollarken ne yaptığını, kimlerle konuştuğunu nerede olduğundan bilmek adına korumak amaçlı telefon casus yazılım programlarından kullanarak, telefon casus yazılım indir programlarından yararlanabilirsiniz. Yine aynı şekilde çalışanlarınızı kontrol amaçlı, ya da gerçekten işlerinin başında olup olmadıklarını bilmek amaçlı dahi bu programlardan yararlanmanız mümkün. Bu gün sizleri spy telefon takip yazılımı programlarına nasıl ulaşacağınız ve nasıl kullanacağınızla ilgili bilgiler içeren bir yazı derledik. Elbette ki böyle bir programı da hukuki çerçeveler içinde kullanabilmeniz mümkün. Telefon casus yazılım indirden faydalanarak konu ile ilgili tüm meraklarınızı giderebilirsiniz. Öncelikle bu programlardan edinebilmek için izlenecek ve dinlenecek olan ilgili telefonun sahibi olmalı ve cihazı vereceğiniz yetişkin kullanıcıları da durumdan haberdar etmelisiniz.

Casus Telefon Yazılımı İndirmek İçin Bilmeniz Gerekenler Nelerdir

Alelade bir şekilde telefon dinlemek çoğu ülkenin yasalarına aykırı olsa dahi, yanlış pazarlama yöntemleriyle  ürün  satma  peşinde olan kötü niyetli bazı pazarlamacılar müşterilerini bu durumun bilincinden uzak tutmuşlardır. Bu şekilde belirttiğimiz gibi spy yazılım ücretsiz deneme hukuka uygun olarak çocuklarınızı ve durumdan haberdar ettiğiniz  çalışanlarınızı bu şekilde dinlemeye yetkiniz vardır. Telefon casus yazılım indir prosedüre uyulmadan kullanıldığı takdirde kişisel hak ve kuralları çiğnemediğinizden emin olunuz telefon dinleme yazılımı tehdit veya şantaj amaçlı kullanılması yasalara aykırıdır. Size kısaca cep telefonu yazılımlarından bahsedelim. Adından da anlaşılacağı gibi Telefon Dinleme Programı Full İndirme türü casus yazılımcılar kullanıcı farkında olmadan tüm konuşmaları sunucu sahibine iletmektedir. Takip yazılımcılar sayesinde ileri teknolojilerin  de getirisiyle kullanıcı kimle konuştu, ne konuştu, görüşme saat kaçta yapıldı, bulunulan konum la ilgili olarak tüm akıllı telefon takiplerini yapmanız mümkün olmakta.

En İyi Casus Telefon Yazılımı İndirmek

Burada hemen belirtelim ki telefon casus yazılım indir konusunda Self SPY en iyi casus yazılımlar olarak karşımıza çıkmakta. Bu casus yazılım türleri temel olarak aynı hizmet türevlerini vermekte olsa da fiyat politikası, kendilerine özgü olan ayrıcalıklara da sahipler elbette. GPS konum durumu, arama kaydı ve dinlemesi, internet geçmişi ve takibi, mesaj takibi, e – postalar gibi hizmetler verilen hizmetler arasında mevcut. Takip yazılımlarındansa arama kaydı, WhatsApp, Skype, Viber tarzı sohbet servislerini izleyebilir, sosyal ağ takibi yapabilir kısacası bu şekilde cihazın ve kişinin takibi neredeyse uzaktan yapılabilir.

Casus Telefon Yazılımı Uyumlu Cep Telefonları Nelerdir

Takip yazılımların hangi telefonlarda çalıştığından bahsetmemiz gerekirse akıllı  Android telefonlar (  Samsung, Lg, HTC, Sony Ericsson ) gibi bir çok android cep telefonunda kullanabilirsiniz. Android casus yazılım ları da kullanmanız mümkün. Elbette ki akıllı telefonlara çalışacak olan casus programlar için internet bağlantısı da gerekmekte.  Casus telefon yazılımı hizmetleri elbette ki sınırsız internete bağlanan telefonlarda daha iyi hizmet vermekte fakat buna bağlı olarak internet bağlantınız kısıtlı olsa da yazılımlar hizmet vermeye devam eder. Bu arada uzun süre internete bağlanamayan telefonlarda ise elbette ki takip işlemi gerçekleşemez. Yanı sıra bu tarz yazılımlar her türlü GSM türeviyle çalışabilmekte. Bu gibi durumları yine de yazılım firmasının web sitelerinden incelemeniz mümkün. Telefon casus yazılım indir programının nasıl çalıştığını sorduğunuzu duyar gibiyiz. Öncelikle hedef telefona  casus yazılımı yüklenir. Telefonun ve kullanıcının tüm aktiviteleri kayıt edilir. İnternet bağlantısı aracılığıyla da izleyiciye yollanır. İzleyici şifresi sayesinde hesabına girerek, kendisine gelen verileri görüntüleyebilir üstelikte dünyanın her yerinden. Bu arada hemen belirtelim ki uzaktan yazılım yüklediğini iddaa eden yazılımcılar tamamen dolandırıcıdır. Zira bu şekilde bir gsm cihazı takip edilemez. Cihaza casus yazılımı fiziksel olarak yüklemezseniz takip sağlayamazsınız. Tüm bunlara ek olarak sahte ve kalitesiz yazılımlardan uzak durmanız gerekmekte. Öncelikle yazılımları değerlendirirken, casus telefon yazılımı türünün cihazınızı destekleyip desteklemediğine, izleme ihtiyacınız için yeterli olduğuna ve bütçenize uygun olup olmadığına da dikkat edin deriz.

 

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın