flexi spy casus yazılım

Telefon Casus Yazılım Nedir ?

Teknolojiyle beraber ondan kaynaklanan problemler de artış gösterdi. Bunların başında mobil iletişim ile kötü insanlar tarafından kandırılarak tuzağa düşürülen çocuklar, eşlerin arasındaki güvensizlik gibi insanı korkutan problemler başta geliyor. Ama teknolojinin getirdiği bu problemleri kontrol altına almaya dair yapılan çalışmalar bu korkuları bertaraf etmeye çalışıyor. FlexiSpy Telefon casus yazılım ile insanlar artık konuşmalarını dinlemek istedikleri diğer insanların kimlerle ne konuştuğunu dinleyebiliyor. Spy telefon takip yazılımı bu amaçla geliştirilen mühendis harikası bir dinleme yazılımı olarak karşımıza çıkıyor. Konuşmalarını dinlemek istediği kişinin telefonuna yüklenen bu yazılım, çalıştırıldığı anda iki dakika içinde hedef telefondaki tüm konuşmaların dinlenmesini sağlıyor.

Cep Telefon Casus Yazılımı

Kullanım alanı genelde çocuklarının kimlerle konuştuğunu hakkında bilgi edinmek, yanlış arkadaşların kötü kazanımlarını engellemek ve akıllı telefonlarla art niyetli insanlardan kaynaklanan tehlikelere önlem almak isteyen anneler ve babalar için flexi spy  telefon casus yazılım ile bu sıkıntılardan kurtulmak artık oldukça kolay. Dinlemek istenen çocuğun telefonuna bu yazılımı yükleyerek ister bilgisayardan ister cep telefonundan o konuşmaları dinlemek ve kayıt altına almak mümkün. Geleceğimizin garantisi ve hayatımızın en özel varlıkları olan çocukları korumaya yardımcı olan Spy telefon takip programı çok uygun fiyatlarla bize hizmet sunuyor.

Casus telefon yazılımı

Yalnızca çocuklar değil eşleri de dinleme imkanı sağlayan bu yazılım ile yanında olunmadığı zaman eşlerin kimlerle konuştuğunu, sakladığı her hangi bir şey olup olmadığını öğrenmek artık bu yazılımla çok kolay. Ayrıca ona karşı barındırılan şüphelerden de telefon dinleme yazılımı ile kurtulabilme imkanı doğuyor. Eşlere ait hiçbir şey artık gizli kalmıyor.

İş yerinde arkadaşlar ya da çalışanlar ne konuşuyor ? Çalışanlar işini layıkıyla yapıyor mu? Bu gibi soruların cevabı da artık bu yazılım ile kolayca öğreniliyor. Dinlemek istenen kişilerin telefonuna Android casus yazılım yükleyerek onların neler konuştuğu kolayca öğreniliyor.

Telefon casus yazılım ile yapılanlar bunlarla sınırlı değil. Yazılım ayrıca GPS özelliği ile yer takibi de yapıyor. Bu da eşlerin çocukların ya da unutma problemi olan veya zihinsel engelli yakınların nerede olduklarını tanıdıklarına haber veriyor. Çocuklar onları okula göndermişken yoksa başka yerlere mi takılıyor ? Eşler gün içinde nereye gidiyor? Hasta yakınlar kayıp mı oldu? Bu soruların cevabını öğrenmek için bu casus telefon dinleme çok işe yarıyor. Böylece sevilen insanların habersiz gittikleri yerler öğrenilebiliyor ve hastaların kaybolmalarının önüne çok kolay bir şekilde geçiliyor.

Cep casus yazılım fiyatları

Peki bu yazılımın fiyatı ne kadar? Bu casus telefon yazılım indir me için ödenecek tutar, sağladığı yararlar düşünüldüğünde oldukça uygun. Telefon dinleme programı fiyatları yılda 1400 TL ödenerek sahip olunan bu yazılım iki gün sınırsız tüm özellikleriyle ücretsiz olarak denenebiliyor. Beğenildiği durumda ücreti ödendikten sonra bir yıl kolayca ve güven içinde kullanılabiliyor. Kredi kartı ile peşin veya taksit seçenekleriyle edinilen telefon casus yazılım sorunsuz çalışıyor. Casus yazılım android telefon casus yazılım ücretsiz deneme, android işletiminin tüm sürümlerinde problemsiz çalışıyor ve dünyanın her tarafında kullanılabiliyor. Yapılması gereken şey programı internetten satın alarak hedef telefona yüklemek. İki dakikada sonuç vermeye başlıyor.

Yazılımın kullanıcıya sunduğu faydalar bu kadar da değil. Ortam dinleme özelliği sayesinde telefonun bulunduğu ortamdaki konuşmalar dinlenebiliyor. Telefonun kamerası ile o ortamın gizlice fotoğrafı çekilebiliyor. Hedef telefona gelen bütün mesajlar görülüyor. Flexi Spy  ile Facebook ve Whatsapp gibi birçok uygulama ile yapılan yazışmaları da görebilme olanağı sağlayan telefon casus yazılım insanların hayatını birçok önden kolaylaştıracak. Türk mühendisler tarafından üretilen mükemmel bir yazılım olan bu ürün fiyatıyla da almak isteyenleri cezp ediyor.

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 4]

Bir cevap yazın

WhatsApp WhatsApp Satış