Telefon Dinlemek İçin Program

Kulağa çok etik gibi gelmiyor olsa da telefon dinlemesi yapan insanların gerekçelerini duydukça onlara hak vermemek elde değil. Hele toplumda suç işleme oranının hızla artması ve işlenen bu suçların büyük oranının masum çocuklar üzerinde yoğunlaşması nedeniyle ailelerinin çocuklarının telefonlarını dinlemeleri son derece normal görülebiliyor. Aile, kendince bir tedbir olarak telefon dinlemek için program arıyor ve bu program ile çocuğunun kimlerle konuştuğunu sürekli takip ederek onların suça meyilli art niyetli ve tehlikeli insanların tuzağına düşmesini engellemek istiyor. Aslına bakılırsa bu telefon dinleme yazılımları bu konuda gayet başarılı sonuçlar vererek ailenin içinin rahatlamasına neden oluyor. Evlatlarının cep telefonlarına indirdikleri Spy telefon takip yazılımı sayesinde anne baba, dilediği anda çocuklarının telefonlarını dinleyerek onların hayatta kimlerle karşılaştıklarını, neler konuşup yazıştıklarını ve nerelere gittiklerini öğrenebiliyor. Bu sayede de herhangi bir şüpheli durumda çocuklarını uyararak olası tehlikeler karşısında tedbirler geliştirebiliyor.

Telefon Dinleme Programı

Ayrıca eşler arasında da çok kullanılan Spy telefon takip programı, ailelerde olası bir güven bunalımı yaşandığında eşlerin telefonunu dinleme yoluyla bu güvensizlikleri gidermede büyük bir işlev görüyor. Eşlerden herhangi birinin diğerinden şüphelenmesi durumunda o eşin, telefon dinlemek için program kullanılarak kimlerle konuştuğunu, neler konuştuğunu ve aldatıp aldatmadığını öğrenmek mümkün oluyor. Cep telefonuna gizlice olanak sağlıyor. Bu sayede akıllardaki şüphe teyit edilebiliyor ya da gereksiz bir şüphe ise bu şüpheden kurtulabiliyor.

Telefon dinleme yazılımları iş dünyasında ve iş ortamında da çok kullanılıyor. Rakiplerinin işleri hakkında bilgi edinmek isteyen, işçilerinin, çalışanlarının neler konuştuğunu takip etmek isteyen insanlar da telefon dinleme yazılımlarından faydalanıyor. Özellikle Android casus program, ortam dinlemesi yapabildiği için yazılım bir telefona yüklenerek iş yerinde bırakıldığında, o telefon etrafında yapılan tüm konuşmalar işveren tarafından dinlenebiliyor telefon dinleme ve istenirse kayıt da alınabiliyor. Bu sayede de patronlar ve iş yeri sahipleri işlerini sürekli olarak kontrol altında tutabiliyorlar.

Dinleme yazılımları, Alzheimer ya da yaşlılıktan kaynaklanan unutkanlıklar yaşayan insanların bulunabilmesinde de kullanılıyor. Çünkü telefon dinlemek için program edinenler, bu programın GPS ile yer takibi özelliğinden de faydalanabiliyorlar. Telefonun GPS özelliği kapatılmış olsa dahi bu özellik aktif kalıyor ve yazılımın yüklü olduğu cihazın yerini %100 doğrulukla tespit ediyor. Bu da hasta yakınlarına büyük bir kolaylık sağlıyor. Ayrıca gün içinde çocuğunun nereye gittiğinden haberdar olmak isteyen veliler, eşinin kendinden ayrı bulunduğu zamanlarda nerelere gittiğini öğrenmek isteyen eşler de bu yer takibi özelliğinden faydalanıyorlar.

Dinleme yazılımlarının nerelerde kullanıldığından bahsettikten sonra kısa bir açıklama da nasıl kullanıldığı konusuna getirelim. Telefon dinlemek için program arayanlar, internet üzerinden güvenilir buldukları bir siteden dilerlerse önce demo olarak bir süre ücretsiz olarak bu programı deneyebiliyorlar. Zaten deneme amacıyla kullananlar özelliklerinden ötürü yazılıma hayran kalıyor ve yıllık belirli bir ücret karşılığında programı satın alıyorlar. Telefona indirilen casus yazılım çok kolay bir şekilde yükleniyor ve yüklenir yüklenmez de çalışıyor. Android işletim sistemi olan her akıllı telefonda uyumla çalışan casus telefon dinleme programı dünyanın her yerinde de kullanılma gibi bir güzelliğe sahip. Bir dinleme yazılımından çok daha fazlasını yapan bu yazılım, telefona gelen aramaların dinlemesiyle kalmıyor. Telefon dinlemek için program satın alanlar bu yazılım ile hedef telefon üzerinden yirmiye yakın uygulama aracılığıyla yapılan her türlü yazışma ve mesajlaşmayı takip edebiliyor, telefonun hafıza kartındaki dosyalara ulaşabiliyor, o telefonun kamerası ile fotoğraf çekebiliyor ve telefona gelen mailleri de sorunsuz bir şekilde okuyabiliyor.

Bir Cevap Yazın