telefon görüşmeleri nasıl kaytı edilir android

Telefon Görüşme Kayıt Programı Android

Sevgilinizin kimlerle görüştüğünü mü merak ediyorsunuz? Ya da son günlerde size karşı olan tavrı değişti mi? Eğer kafanızda böyle sorular mevcutsa, telefon görüşme kayıt programı android alt yapılı telefonları takip etmeniz çok kolay olacaktır. Bu noktada spy phone yazılımdünyanın en bilinen ve en kaliteli casus programlarından birisi olan spy phone yazılım adındaki uygulamayı kullanabilirsiniz. Aklında farklı şüpheler olan kişiler, sadece eşlerini değil, aynı zamanda çocuklarını da bu program sayesinde kontrol edebilirler. Bunun yanı sıra işyerlerinde çalışan kişilerin, ne kadar sadık ve işine ne kadar bağlı olduğunu da bu program sayesinde kolaylıkla gözlemleyebilirsiniz. Tüm bu işlemler, çok basit ilkeler üzerinden yapılabilmektedir.

Program Üzerinden Görüşme Kayıtlara Nasıl Ulaşılır?

Telefon görüşme kayıt programı android ile her türlü kayda erişim için şu yolu sırasıyla izlemeniz gerekmektedir;

  • Programın deneme sürümü ile aslı aynı özellikleri taşımaktadır. Deneme sürümü ücretsiz olmasına rağmen full sürümdür. Bu yüzden sadece test amacıyla ve programın nasıl çalıştığını görmek için deneme sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
  • Sitemizde ye alan yer alan ücretsiz deneme bölümü ya da paketlerin olduğu listeden satın alma opsiyonu ile programa sahip olmak mümkündür.
spy yazılım 2 gün ücretsiz deneme casus telefon programı
24 SAAT ÜCRETSİZ DENEME İLE CASUS TELEFON PROGRAMI YÜKLEME ve KURULUM

Telefon görüşme kayıt programı sadece bu özellik ile değil gelişmiş 150 den fazla özellik ile çalışmaktadır. Bu özelliklere ek olarak yeni çıkan uygulamalara olduğunda programımız güncellenmektedir.

Android telefon dinleme görüşme kayıtları spy yazılım takip paneline sesli olarak düşmektedir, bu ses kayıtlarını 3 ay içerisinde dilediğiniz zaman ister günlük ister aylık kayıtların tamamını kullanıcı giriş sayfanızdan takip edebilirsiniz.

telefon görüşmeleri kayıt

Görüşme kayıt özelliği tüm android telefonlarda çalışır

Casus telefon yazılımı ile işlem yapmak çok basittir. Panele giriş yapmak için kullanıcı adı ve şifre ile online olmak gerekmektedir. Program içinde online olduktan sonra yapmanız gereken şey aramalar bölümüne girmek ve yukarıda gösterildiği gibi oyun butonuna basmaktır. Diğer  butonlar ve görevleri ise şöyledir;

TELEFON GÖRÜŞME SES KAYITLARI NASIL DİNLENİR VİDEO ANLATIM

  • Video capture ismi verilen buton sayesinde sadece anlık olarak bir video çekmeniz mümkündür. Video çekimleri ön kamera ile yapılacağı gibi arka kameralar da bu noktada kullanılabilmektedir.
  • Ses yakalama butonu, sunulan bir başka hizmettir. Bu özellik de anlık olarak ses elde etmek için kullanılabilmektedir.
  • Canlı video ve ses adındaki bölüm ise hem görüntülü hem de sesli olarak seyretme ve dinleme imkanı verebilmektedir.
  • Telefon görüşme kayıt programı android, bunun yanı sıra fotoğraf da çekebilmektedir. Fotoğraf çekerken, kesinlikle flaş açılmaz. İki kamerayla bu işlemi yapmak mümkün olacaktır.
  • Konum ise yine anlık olmak kaydıyla telefonun bulunduğu yeri harita üzerinden size aktarabilmektedir.
  • Canlı video özelliği sayesinde ilgili butona basarak, ortamı izleyebilirsiniz.
  • Kamera yapılan tüm işlemlerde flaş açılmadığı için kullanan kişi kesinlikle bunu fark etmeyecektir.

Android telefon dinleme programı, tüm bu özellikleri ile adeta çığır açmaktadır. Bunlara ek olarak değişik sosyal medya programları ile yapılan mesajlaşma, paylaşım, ses klasörü, video gibi verileri de görüntülemek çok zor olmayacaktır.

Programın birçok özelliğinin olmasının yanında bazı kullanım ilkeleri de söz konusudur. Buna göre program internet ile aktif bir hale gelir. Eğer programın yüklendiği cep telefonundan bir internet yoksa hata alabilirsiniz. Bu durum son derece normaldir. Anlık ses ve videoların gelme süresi ise 5 ya da 10 saniye sürebilmektedir.

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın