cep telefon dinleme

Telefon Görüşmesi Dinleme Programı

Bir başka cep telefonunun, çeşitli sebeplerden dolayı dinlenilmesi istendiğinde; suçluların yakalanması, ailelerin çocuklarına göz kulak olması, her türlü adli soruşturma, eşlerin birbirini aldatma durumları gibi konularda, telefon görüşmesi dinleme programı Spy takip yazılımı sayesinde; cep telefonlarına yüklenen yazılımlar üzerinden bilgisayar bağlantısı kullanılarak, canlı ya da kayıt ile dinleme ve takip işlemlerinin yapılması, telefon dinleme programı amaçları ve içeriğidir. SPY telefon takip programı da bu amaçlar doğrultusunda; takibi yapılan kişinin gelen ya da giden mesajlarının kontrol edilmesini, bulunulan ortamdaki seslerin dinlenilmesini, takip edilen kişinin ne zaman, kiminle, nerede ve neler konuştuğunun kaydın, yer tespitini, görüşme esnasında canla dinleme, internet ortamında kullanılan sosyal medya sitelerindeki mesajlara ulaşılmasını, hedef telefona uzaktan erişilmesi ile, erişilen telefonun kamerasının açılmasını, resim ya da video olarak görüntüleme yapılmasını sağlayan birçok özelliğe sahiptir.

Telefon Dinleme Programları Uzaktan Yükleme Yapılır mı ?

Tabi ki hayır ! telefon dinleme programı takip edilmek istenen cep telefonlarına, casus telefon yazılımı yüklemek için telefon elinizde olması yani programın fiziksel olarak yüklenmesi gerekmektedir.  Yapılacak ilk adım; kişilerin Spy yazılım paketlerinden birini seçmeleri olmalıdır. Çünkü çok farklı çeşitte yazılım programları bulunmaktadır. İstenilen özelliklerde spy yazılım ücretsiz deneme paketleri bulabilmek için, sitemizde bulunan paket detaylarını incelemeniz yeterli olacaktır. İstenilen pake seçildikten sonra, mail adresine program indirilir. Ardından hedef olarak belirlenen telefona, casus yazılım programı indirilerek kurulumu sağlanır. Seçenekler kısmından, istenilen ayarlar yapılır ve ardından telefon tekrardan açılır. Artık, istenilen cep telefonunun takibi başlamıştır. Bundan sonra, çevirim içi kısmına giriş yapılarak tüm raporlar görüntülenebilir. İstenilen kişinin cep telefonuna yüklenen telefon görüşmesi dinleme programı Spy yazılım ile kullanım başlamış olacaktır. Spy yazılımın, hedef cep telefonunda izlenen bütün faaliyetleri kayıt altına alınır. Kişi kendi şifresi ile kayıtları izleyebilir ya da dinleyebilir. Ancak unutulmamalıdır ki; cep telefonlarını dinlemek ve ses kaydı almak için, Spy yazılım uzaktan yüklenemez. Muhakkak hedef kullanıcının telefonu üzerinden cep telefonu dinleme programı özelliği kullanılabilir.

En İyi Casus Telefon Dinleme Programı

Günümüzde birçok firma tarafından üretilmekte olan casus telefon dinleme programları vardır. Ancak bu konuda en iyi telefon dinleme yazılımı olarak bizler, spytelefontakip.com adresi üzerinden sizlere hizmet vermekte ve 2 gün boyunca ücretsiz Spy telefon dinleme programını denemeniz ile; firmamızca üretilmiş olan Spy yazılım hakkında oluşabilecek sıkıntı ve sorunlarınızı doğu bir şekilde çözmeyi amaçlamaktayız. Şüpheli ve endişeli kişilik yapınız nedeniyle; insanlarla olan ilişkilerinizde sürekli olarak bir güven sorunu yaşıyorsanız, bu konuda sizler için hazırladığımız; pratik ve de hayatınızda sizlere mükemmel bir hizmet verecek Spy telefon görüşmesi dinleme programı sayesinde; merak ettiğiniz kişiler hakkında, istediğiniz zaman; kiminle ne yaptığını kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz. Sizler için hazırlanan telefon dinleme yazılımı, tamamen yerli ve Türkiye’de ilk ve tek patentli Türkçe yazılım olmakla birlikte, sizlere 7 gün 24 saat size en doğru hizmeti vermeyi amaçlayarak müşteri hizmetlerimizle de sizlerleyiz. Bu kadar özelliğin, bir arada bulunduğu başka bir program bulmanız mümkün değildir. Ayrıca belirtilmesi gereken en önemli nokta da; Spy yazılımının sağlam olması amacıyla, her türlü testle denenerek ve her türlü olasılık üzerinde durularak tasarlanmış olmasıdır. Tüm bu nedenlerden dolayı programımız, piyasada bulunan en doğru program olma özelliğine sahiptir.

2 Gün Ücretsiz Telefon Dinleme Programı

Yapılan işte sizler için teminat vererek, sizler için hazırladığımız programı, isterseniz, iki gün deneme süresi ile ücretsiz telefon dinleme programı boyunca ücretsiz kullanma kullanabilirsiniz. İki günlük kullanım sonrasında, memnun kaldığınız takdirde, programımızı satın alabilir ve en doğru programla, öngörülerinizin doğru oluşmasını, şüphelerinizin ya da korkularınızın yok olmasını sağlayabilirsiniz.

Türkçe Telefon Dinleme Yazılımı

Telefon Dinleme Programı İle Casus Kamera Özelliği

 

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın