telefona dinleme programı kurulum

Telefona Dinleme Programı Kurulumu

Casus telefon programı uygulamaların arasında Spy yazılımın, rakiplerinden ayrılmasını sağlayan 200 den fazla gerçek özelliği bulunmaktadır. Spy yazılımın başlıca özelliklerini sıralayacak olursak; Çocuğunuzun gün içerisinde yaptığı tüm telefon görüşmelerini kayıt etmesi, yani telefon dinleme özelliği, telefonun bulunduğu ortamı tek bir tuşa basarak dinleme özelliği; yani ortam dinleme özelliği, kısa mesaj takibi, whatsapp, facebook, viber, skype, instagram gibi bir çok sosyal uygulamayı ve chat yazışmalarını takip etme, gizlice telefonun kamerasını açarak neler olduğunu ve çevreyi görmek gibi mükemmel, birçok gelişmiş özellikleri ile dünyanın en iyi telefon takip programını üretmeyi başardık. Bu mükemmel özelliklere sahip programı telefonunuza yükleyip, tüm şüphe ve endişelerinizden sıyrıla bilirsiniz. Telefona dinleme programı kurulumu aşamaları ise şu şekilde gerçekleşmektedir;

Telefon Dinleme Programı Yükleme, Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • İlk başta dikkat edilmesi gereken husus dinlemek istediğiniz cep telefonu android bir telefon olmalı ve bu telefona fiziksel erişim sağlanmalıdır. Android telefonlara örnek vermek gerekirse; Samsung, LG, HTC, Vestel, Asus, Sony, Casper gibi kısacası iOS iphone haricinde tüm akıllı ve dokunmatik telefon ile uyumludur.
 • Telefon dinleme programı uzaktan yükleme veya kurulum yapılamaz.

DİKKAT : Aksini iddaa eden satıcılardan kesinlikle uzak durunuz.

 • Kullanılabilir bir e mail adresine sahip olmanız gerekir, spy yazılım yükleme aşamasında kayıt olmanız ve aktif etmeniz için bir  e posta adresine ihtiyacınız vardır. E posta hotmail ve gmail gibi sitelerden ücretsiz edinebilirsiniz.
 • Yazılımı yüklemeden önce küçük bir takım ayarlar yapmak ( sadece 2 dakikanızı alır ) spy yazılım yükleme resimli anlatım sayfasında detaylar gösterilmiştir.
 • Takip edilmek istenen telefona da casus yazılım programı indirilir ve kurulumu sağlanır.
 • Spy yazılım telefonun marka ve modeline göre ayarları otomatik olarak yapar.
 • Belirttiğiniz e mail adresine yasal uyarı ve aktivasyon yapacağınız bir link gönderilir, bu linke tıklamadan takip paneliniz aktif olmaz, yukarıda 2. belirttiğimiz madde e mail onayı bunun için gereklidir.
 • Son olarak bu linke tıkladığınızda, sizi çevirim içi takip panelinize götürecektir, artık tüm işlemler bitti bulunduğunuz panelden 7/24 takibinizi yapabilirsiniz. Telefon dinleme programı nasıl yüklenir başlıklı makalemizde, resimli ve videolu yükleme ve kurulum rehberi anlatılmaktadır, lütfen bu sayfamızı da inceleyiniz.

Telefon Dinleme Programı Özellikleri Nelerdir ?

Telefon dinleme programı yükleme yapıldıktan sonra casus yazılım programı olarak karşınıza çıkacak belli başlı özellikler de şu şekildedir.

 1. Takip edilmesi ya da dinlenmesi istenilen kişinin telefonunun, internet bağlantısı olması gerekir.
 2. Canlı panel ile ortam dinleme, gizli kamera, gizlice fotoğraf çekme gibi canlı yapılabilen özellikler.
 3. Telefon görüşmeleri otomatik olarak her görüşme kayıt edilir.
 4. Hedef telefona gelen/giden sms kısa mesaj, whatsapp, viber, skype, instagram, facebook gibi uygulamaları takip edebilirsiniz.
 5. Sim kart değişikliği yapıldığı zaman, bir e posta ile bilgi gönderimi.

gibi 200 den fazla özellik ile çalışma garantisi veren ilk ve tek casus telefon dinleme programı Spy yazılım ‘dır.

Teknolojiyi Kullanarak Sevdiklerinizi Güvende Tutun

Günümüz teknolojisinin geldiği noktada; cep telefonları; en çok kullanılan ve hemen herkesin cebinde bulunan, ayrılmaz parçalardan biridir. Bu akıllı cep telefonlarını çocuklarımız, sevdiklerimiz, çalışanlarımız, yaşlılarımız tarafından kullanılmaktadır. Başta çocuklarınızı; Spytelefontakip.com sitesinin geliştirmiş olduğu telefon dinleme ve takip programı ile onları sokağın tüm kötülüklerinden koruyabilirsiniz. Yapılması gereken tek şey; çocuklarınızın cep telefonlarına sadece 2 dakika içerisinde casus telefon yazılımı yüklemeniz yeterli olacaktır. En iyi telefon dinleme programı Spy yazılımı, kesinlikle uzaktan yüklenemez. Telefon dinleme programının yükleme işleminin spy yazılım 2 gün ücretsiz deneme casus telefon programı yapılması için; hedef telefona fiziksel olarak kurulum yapılmalıdır. Sitemizde bulunan ücretsiz casus telefon programı yükleme sayfasında bulunan resimli ve videolu anlatım ile telefona dinleme programı kurulumu 2 ile 3 dakikada içinde, çok kolay biçimde, kurulum tamamlamış olacaktır. Spy yazılım, tüm Android işletim sistemine sahip telefonlarla uyumludur. Türkiye’de ve Dünya’da ilk ve tek uygulama olan Self Spy yazılım, 2 gün ücretsiz telefon dinleme programı deneme süresi vererek, diğer firmalardan bu avantajıyla da ayrılıyor. Spy yazılım kalitesini ve takip özelliklerini en iyi şekilde test edebilmek için, ilk 2 gün herhangi bir ücret talep edilmez ya da faturanıza herhangi bir ücret yansıtılmaz. 2 günlük deneme süresinden sonra, memnun kaldınız takdirde, internet  sitemizde bulunan fiyat listesini incelerek, satın alma sayfasına girip; dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz de havale ile 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık aktivasyon anahtarını satın alabilirsiniz. Telefon dinleme programı satın alındıktan sonra, takip panelinize girmeniz yeterli olacaktır.

Beklentilerin fazlasıyla karşılanmasını sağlayan bir casus yazılım uygulama kullanılmak istendiğinde; bahsedilen paketleri, Spy internet sitemizden inceleyip; uygun olan birini satın alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 24 saat ücretsiz deneme sürümünü kullanmanız sayesinde; programın işinize ne kadar yarayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Telefon Takip Programı Nasıl Yüklenir

Android Telefona Casus Yazılım Yükleme

Telefon Dinleme Yazılımı Nedir ?

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın