Self SPY UZAKTAN KURULUM SelfSPY Uzaktan Kurulum Hizmeti Nedir?

Bu servis, bir Android telefon, tablet veya Windows bilgisayara selfspy takip yazılımı yüklemeleri gereken fakat, bunun için zamanı olmayan veya uğraşmak istemeyen, ancak  Self SPY uygulamasını kullanmak isteyen müşterilerimiz için kurulmuş ücretli ve özel bir ekiptir hızlı ve kolay bir yolu tercih edenler için telefona uzaktan casus yazılım yükleme VİP SERVİSİ kurulmuştur.

Uzman VİP Kurulum Ekibi ile Dakikalar İçerisinde Kullanıma Başlayın

Yükleme hizmeti personelleri işinde uzman,  uzak bağlantı sayesinde sizleri yormadan Self SPY kurulumu ve ayarları hassas şekilde tamamlayacak ve size teslim edecektir.

SelfSPY kurulum servisi, deneyimli bir teknik elemanın Self SPY yazılımını kurmak istediğiniz ANDROİD cep telefonu veya tablete uzaktan bağlanacak ve SelfSPY uygulamasını  Android cihazınıza kurulum işlemini tamamlayacaktır.

ÇOK ÖNEMLİ : Hedef telefon tablet veya bilgisayara fiziksel erişiminiz yoksa kesinlikle bu hizmetten yararlanamazsınız….

 • Bağlantı kurulacak ve yükleme yapılacak olan bilgisayar – telefon veya android tablet sizin cihazınız değil ! takip etmek istediğiniz hedef cihaza yapılacaktır.
 • Self SPY DÜNYA GENELİNDE ANDROİD İŞLETİM SİSTEMİNE SAHİP TÜM AKILLI TELEFON ve TABLETLERİN HER SÜRÜMÜNDE ÇALIŞAN TEK YAZILIMDIR. Genel olarak uyumlu marka ve modelleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
 • Örnek : Çocuğunuz uyuduğu esnada odasından Android  telefon tablet veya bilgisayarını alıp, uzak yardım personeline randevu zamanının da bildirin ve personelin cihaza bağlanması için gereken işlemleri yerine getirin, geri kalan adımları personelimize bırakın.
 • Self SPY uzaktan kurulum servisi son derece basittir, ancak servisin nasıl çalıştığı konusunda iyi bir fikir edinmek için aşağıda belirttiğimiz hususları incelemenizde fayda var.

Kurulum Servisimizi Self SPY abonelik almanızın bir parçası olarak veya  Self SPY uygulamasını daha önce aldıysanız bağımsız bir ürün olarak satın alırsınız.

  • Eğer servisi satın almak isterseniz, aşağıda bulunan UZAK SERVİS satın alma butonunu kullanabilirsiniz.

LÜTFEN ÇOK DİKKATLİ OKUYUNUZ

 1. Android cihaz fiziksel olarak elinizde olması gerekir.
 2. Yükleme sürecini başlatmak için OLUŞTURDUĞUNUZ RANDEVU SAATİNDE BU SAYFADAN bir teknik elemanla canlı  sohbet başlatın.
 3. Cihazınıza yazılım yüklenirken arkanıza yaslanın ve rahatlayın. Yapılan işlemleri takip etmek için telefon ekranını seyredebilirsiniz.
 4. Yükleme  işlemi tamamlandığında, teknik eleman SelfSPY uygulaması izlerini temizleyecek ve size teslim edecektir.
 5. SelfSPY uygulaması kurulduktan sonra, teknik eleman online kullanıcı paneline giriş yapmanızı sağlayarak genel özellikleri gösterecek, ayrıca size detaylı kullanım kılavuzumuzu gönderecektir.

 

 Kurulum Hizmetimiz isteğe bağlı bir hizmettir ve başarısız kurulumlar için ücret iadesi yapılır.

Fiyatlandırma

Self SPY kurulum servisi ücreti, lisans haricinde ödenir – kurulum servisini satın aldığınızda self spy lisans anahtarı satın almış olmanız gerekmektedir.

Bahsi geçen özellikler ekibimiz tarafından çalıştırılamaz ise  anında iade işlemi gerçekleştirilmektedir.

HİZMET FİYATI : 299 TL dir.

UZAKTAN KURULUM HİZMETİ SATIN AL

BU EKİP SELF SPY IN SİZE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMESİ İÇİN ANLAŞTIĞI BİR BİLİŞİM FİRMASIDIR.

SELF SPY BU ÖDEMEDEN KAR AMACI GÜTMEZ

DOLAYISI İLE HİZMET İÇİN PAZARLIK SÖZ KONUSU DEĞİLDİR, ONLİNE KREDİ KARTI İLE 12 TAKSİTE KADAR 7/24 HAFTA SONU DAHİL SATIN ALABİLİRSİNİZ.

Akıldan çıkarılmaması gereken hususlar

SelfSPY kurulum servisini satın aldığınız zaman akıldan çıkarılmaması gereken bazı hususlar vardır.

 • Self SPY uzaktan kurulum servisini kullanabilmeniz için telefona fiziksel erişiminiz olmasının kesinlikle şart olduğunu kesinlikle unutmayın.!
 • Cihaz ile temas olmadan yazılım yüklendiğini iddia eden site ve satıcılardan kesinlikle uzak durunuz.

AYRICA LÜTFEN BAŞKA YOLU YOK MU SORUSUNU SORMAYINIZ !

CEVAP PEŞİNDİR ; BAŞKA ŞEKİLDE YÜKLEMENİN  ” İMKANI YOKTUR

UZAKTAN KURULUM HİZMETİ SATIN AL

Hizmeti Başlatmak İçin Ne Yapmam Gerekir

 1. VIP uzaktan telefona casus yazılım yükleme hizmetini satın alarak gelen sipariş numarasını kayıt ediniz. ( Lütfen Ödeme Sipariş Bilgilerini İletmeden Hizmet Randevusu İstemeyiniz.)
 2. Android telefona kurulum için BURADAN uzak bağlantı programını indirin. Video anlatım için tıklayın
 3. Windows PC için BURADAN TeamViewer uzak yardım programını yükleyin. ( işiniz bittikten sonra TeamViewer  programının kaldırılma işlemi basittir. Ayarlar / uygulamalar / TeamViewer girin ve kaldır butonuna tıklayın hepsi bu kadar.) TEAMVIWER kullanımı için video anlatım BURADAN  bilgi sahibi olabilirsiniz.
 4. VIP kurulum servisimizden randevu aldığınız saatte BURADAN iletişim kurarak TeamViewer ile bağlanmaları için ID ve şifrenizi bildiriniz, ekibimiz bu bilgiler ile cihazınıza bağlanacak ve kısa sürede kurulum işlemini tamamlayacaktır.
VIP UZAK KURULUM BİLDİRİM FORMU

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Sipariş Numaranız (gerekli)