Self SPY UZAKTAN KURULUM SelfSPY Kurulum Hizmeti Nedir?

Bu servis, bir Android telefon, tablet veya Windows bilgisayara takip yazılımı yüklemeleri gereken fakat, bunun için zamanı olmayan veya uğraşmak istemeyen, ancak  Self SPY uygulamasını kullanmak isteyen müşterilerimiz için kurulmuş ücretli ve özel bir ekiptir hızlı ve kolay bir yolu tercih edenler için telefona uzaktan casus yazılım yükleme VİP SERVİSİ kurulmuştur.

Uzman VİP Kurulum Ekibi ile Dakikalar İçerisinde Kullanıma Başlayın

Yükleme hizmeti personelleri işinde uzman,  uzak bağlantı sayesinde sizleri yormadan Self SPY kurulumu ve ayarları hassas şekilde tamamlayacak ve size teslim edecektir.

Kısaca,  SelfSPY kurulum servisi, deneyimli bir teknik elemanın Self SPY yazılımını kurmak istediğiniz ANDROİD cep telefonu veya tablete uzaktan bağlanacak ve SelfSPY uygulamasını  Android cihazınıza kurulum işlemini tamamlayacaktır.

ÇOK ÖNEMLİ : Hedef telefona  fiziksel erişiminiz yoksa kesinlikle bu hizmetten yararlanamazsınız….

Bağlantı kurulacak ve yükleme yapılacak olan bilgisayar – telefon veya android tablet sizin cihazınız değil ! takip etmek istediğiniz hedef cihaza yapılacaktır.

Örnek : Çocuğunuz uyuduğu esnada odasından Android  telefon tablet veya bilgisayarınız alıp, uzak yardım personeline canlı olarak bağlantı kuracak, geri kalan adımları personelimize bırakacaksınız.

Kurulum sonrasında program ile ilgili teknik destek ve bilgileri sitemizin canlı destek bölümümden alabilirsiniz.

Self SPY uzaktan kurulum servisi son derece basittir, ancak servisin nasıl çalıştığı konusunda iyi bir fikir edinmek için aşağıda belirttiğimiz hususları yine iyice okumanız gerekir.

Kurulum Servisimizi Self SPY abonelik almanızın bir parçası olarak veya  Self SPY uygulamasını daha önce aldıysanız bağımsız bir ürün olarak satın alırsınız.

  • Eğer servisi satın almak isterseniz, BURADAN veya  fiyat listesi sayfamızda ayrı bir hizmet olarak UZAK SERVİS satın alma butonunu kullanabilirsiniz.
  • Buradan KURULUM SERVİSİNİ ayrıca satın alabilirsiniz.

LÜTFEN ÇOK DİKKATLİ OKUYUNUZ

 1. Android cihaz fiziksel olarak elinizde olması gerekir.
 2. Yükleme sürecini başlatmak için OLUŞTURDUĞUNUZ RANDEVU SAATİNDE BU SAYFADAN bir teknik elemanla canlı  sohbet başlatın.
 3. Cihaz sizin için yüklenirken arkanıza yaslanın ve rahatlayın. Yapılan işlemleri takip etmek için telefon ekranını seyredebilirsiniz.
 4. Yükleme  işlemi tamamlandığında, teknik eleman SelfSPY uygulaması izlerini temizleyecek ve size teslim edecektir.
 5. SelfSPY uygulaması kurulduktan sonra, teknik eleman online kullanıcı paneline giriş yapmanızı sağlayarak genel özellikleri gösterecek, ayrıca size detaylı kullanım kılavuzumuzu gönderecektir.

Fiyatlandırma

Self SPY kurulum servisi ücreti, lisans haricinde ödenir – kurulum servisini satın aldığınızda self spy lisans anahtarı satın almış olmanız gerekmektedir.

Bahsi geçen özellikler ekibimiz tarafından çalıştırılamaz ise  anında iade işlemi gerçekleştirilmektedir.

HİZMET FİYATI : 299 TL dir.

UZAK KURULUM SATIN AL

BU EKİP SELF SPY IN SİZE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMESİ İÇİN ANLAŞTIĞI BİR BİLİŞİM FİRMASIDIR.

SELF SPY BU ÖDEMEDEN KAR AMACI GÜTMEDİĞİNDEN

HİZMET İÇİN PAZARLIK SÖZ KONUSU DEĞİLDİR, ONLİNE KREDİ KARTI İLE 12 TAKSİTE KADAR 7/24 HAFTA SONU DAHİL SATIN ALABİLİRSİNİZ.

Akıldan çıkarılmaması gereken hususlar

SelfSPY kurulum servisini satın aldığınız zaman akıldan çıkarılmaması gereken bazı hususlar vardır.

1) Self SPY uzaktan kurulum servisini kullanabilmeniz için telefona fiziksel erişiminizin olmasının kesinlikle şart olması gerektiğini kesinlikle unutmayın.!

AYRICA LÜTFEN BAŞKA YOLU YOK MU SORUSUNU SORMAYINIZ !

CEVAP PEŞİNDİR ; BAŞKA ŞEKİLDE YÜKLEMENİN  ” İMKANI YOKTUR

– Self SPY tüm Android cep telefonu tablet ve Windows bilgisayarlar ile uyumludur ve uzaktan kurulum servisimiz ile yüklenebilmektedir.

2) Her Android telefona ve windows bilgisayara yüklenebilmektedir. Bununla birlikte, telefona yüklenememesi durumunda ödediğiniz ücret iade edilmektedir.

Yükleme başarı ile tamamlandı ise bu durumda iade koşulları geçerli olacaktır.

Servisle ilgili olarak sormak istediğiniz sorular olursa, lütfen BURADAN yorumlar bölümünde bize bildirin!

UZAK KURULUM SATIN AL

Hizmeti Başlatmak İçin Ne Yapmam Gerekir

 1. VIP uzaktan kurulum hizmetini satın alarak gelen sipariş numarasını kayıt ediniz. ( Lütfen Ödeme Sipariş Bilgilerini İletmeden Hizmet Randevusu İstemeyiniz.)
 2. Android telefona kurulum için BURADAN Windows PC için BURADAN TeamViewer uzak yardım programını yükleyin. ( işiniz bittikten sonra TeamViewer  programının kaldırılma işlemi basittir. Ayarlar / uygulamalar / TeamViewer girin ve kaldır butonuna tıklayın hepsi bu kadar.) TEAMVIWER kullanımı için video anlatım BURADAN  bilgi sahibi olabilirsiniz.
 3. VIP kurulum servisimizden randevu aldığınız saatte BURADAN iletişim kurarak TeamViewer ile bağlanmaları için ID ve şifrenizi bildiriniz, ekibimiz bu bilgiler ile cihazınıza bağlanacak ve kısa sürede kurulum işlemini tamamlayacaktır.
VIP UZAK KURULUM BİLDİRİM FORMU

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Sipariş Numaranız (gerekli)

 

WhatsApp WhatsApp Satış