KISA SÜRELİĞİNE KAMPANYA FİYATLARIMIZI KAÇIRMAYIN !

TÜM KREDİ KARTLARINA 3 – 6 – 9 – 12 AY TAKSİT 

HAFTA SONU DAHİL 7/24 SATIN ALABİLİRSİNİZ !

kredi_karti_taksit-2BANKA HAVALESİ İLE ÖDEME

 

SATIN ALMA İŞLEMİNDEN hemen sonra satın alma formunda belirteceğiniz e mail adresinize Lisans Aktivasyon Anahtarınız gönderilecektir. Bu süre yaklaşık 5 dakika kadar sürmektedir. 5 dakika sonra e-mailinize gelecek olan aktivasyon kodunuzu alabilir ve kullanıcı panelinize girerek hemen kullanıma devam edebilirsiniz.

DİKKAT : KARGO İLE KAPINIZA HER HANGİ BİR ŞEY GÖNDERMİYORUZ ! E POSTA ADRESİNİZE 18 HANELİ RAKAMLARDAN OLUŞAN ANAHTAR GÖNDERİLECEKTİR.

android-box-1

Spy Yazılım
1 Aylık Lisans

Spy Yazılım takip panelinizi 1 ay boyunca tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Deneme süreniz bitmeden, lisansınızı satın alın ve takibe kesintisiz devam edin. Lisans kodunuzu satın aldıktan sonra takip panelinizde bulunan yenile bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.
FIRSATI KAÇIRMAYIN !
Fiyat 500 TL Yerine
399 TL
 1 AYLIK SATIN AL
hemen-satin-al

android-box-1

Spy Yazılım
3 Aylık Lisans

Spy Yazılım takip panelinizi 3 ay boyunca tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Deneme süreniz bitmeden, lisansınızı satın alın ve takibe kesintisiz devam edin. Lisans kodunuzu satın aldıktan sonra takip panelinizde bulunan yenile bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

İndirimli Fiyat 700 TL Yerine

599 TL
 3 AYLIK SATIN AL
hemen-satin-al

android-box-1

Spy Yazılım
6 Aylık Lisans

Spy Yazılım takip panelinizi 6 ay boyunca tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Deneme süreniz bitmeden, lisansınızı satın alın ve takibe kesintisiz devam edin. Lisans kodunuzu satın aldıktan sonra takip panelinizde bulunan yenile bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

İndirimli Fiyat 1000 TL Yerine

799 TL
 6 AYLIK SATIN AL
hemen-satin-al

android-box-1

Spy Yazılım
12 Aylık Lisans

Spy Yazılım takip panelinizi 12 ay boyunca tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Deneme süreniz bitmeden, lisansınızı satın alın ve takibe kesintisiz devam edin. Lisans kodunuzu satın aldıktan sonra takip panelinizde bulunan yenile bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

12 Aylık lisans satın alın 1 yıl boyunca başka telefonlara sınırsız aktarım hakkınız olsun !

İndirimli Fiyat 1400 TL Yerine

1199 TL
 12 AYLIK SATIN AL
hemen-satin-al
DİKKAT : KREDİ KARTI EKSTRENİZDE SELF SPY İBARESİ KESİNLİKLE GÖRÜNMEZ İYZİCO VE SHOPİER GİBİ ALIŞVERİŞ SİTESİ OLARAK GÖRÜNMEKTEDİR.
Satın alma işlemini kredi kartı ile güvenli ödeme yapabilirsiniz, SELF SPY ödeme sistemi 3D Secure kullanmaktadır.
 3D SECURE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ NEDİR ?
Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine alır.
 
3D Secure, çalıntı bir kredi kartı ile yapılacak alışverişleri rahatlıkla önler. Sebebi de kart sahibinin telefonuna onay sms bilgisi gönderilerek ödemenin tamamlanmasıdır.


Aşağıda Örnek 3D Secure Ekranlarını Görebilirsiniz:

3d-secure-ornek

 

Dikkat : Banka havalesi ile ödeme yaptığınızda, aşağıdaki formdan ÖDEME BİLDİRİM ve kayıtlı e mail bildirmeyi unutmayınız.

ÖDEME BİLDİRİM