Sık sorulan sorular

SORU CEVAP BÖLÜMÜ ALTINDA, BİR SORUM VAR BÖLÜMÜNE SORACAĞINIZ SORULAR, 30 DAKİKADA YANIT GARANTİSİ

Aklınıza takılan her soruyu bu bölümden sorabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız Android Takip Paneli nasıl kullanılır videomuzu izleyiniz.

Aklınıza takılan tüm soruları aşağıdan BİR SORUM VAR bölümüne yorum bırakarak, tam 30 dakika içerisinde cevabını alabilirsiniz.

DİKKAT : Sorunuzu sorarken yorum bölümü altında bulunan, kutucukları işaretleyiniz, yanıt verildiğinde bu sayede haberdar olursunuz.

 Sef spy yazılım kullanıcı yorumları ve sıklıkla sorulan soruların bulunduğu sayfamızda program ile alakalı tüm sorularınızı çekinmeden sorabilir, yanıtlarını alabilirsiniz.

Kayıtlı kullanıcılarımız iletişim formu aracılığı ile self spy kullanım kılavuzu talep edebilirler.

64 thoughts on “Soru – Cevap”

  1. Merhaba Zekeriya bey,
   öncelikle takip yazılımımızı satın aldığınız için teşekkür ederiz özellikler sayfamızda da belirttiğimiz gibi Facebook mesajları için ROOT gerekmektedir.

  1. Merhaba Nesim bey,
   SPY telefon takip proramı satın aldığınız için teşekkür ederiz, arkadaşlarımız sizleri yormamak için otomatik olarak lisansınızı uzatmışlardır, takip panelinizden sürenizi kontrol edebilirsiniz.

 1. Spy yazılım indirmek için denildiği gibi ayarlar bölümüne girdim ardından güvenlik bölümüne girmek istedim telefonda güvenlik yazmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz

  1. Merhaba Hacer hanım,
   Self Spy android cep telefonlarına yüklenmektedir, her android cep telefonunda ayarlarda güvenlik bölümü bulunmaktadır, faklı işletim sisteminde bir cep telefonuna self spy yüklenemez.

 2. Mrb takipteki bilgiler ne kadar sürede bana ulaşır.
  Ortam dinleme eş zamanlımıdır.sesler anlaşılırmı ve ortam dinleme için root gerekirmi.
  Takipteki kişi anti spy kullanarak takibi engelleyebilirmi.
  Format çekerek engelleyebilirmi.
  Ve bu fiyatlara taksit oluyormu.

  1. Merhaba Ender bey,
   spy telefon takip porgramı yüklendiği andan itibaren takip etmeye başlayabilirsiniz. Self Spy bir çok özellik için root gerektirmez özellikler sayfamızı inceleyiniz. Format atılması demek fabrika ayarlarına dönmek demektir ve telefonda hiç bir uygulama klamz spy yazılımı tekrar telefona yükleyebilirsiniz. Taksit için yerimizden kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

  1. Merhaba Doğukan bey,
   yazılım yükleme esnasında e posta ve şifrenizi kendiniz belirlersiniz ve e mail olmadan aktivasyon yapılmaz. Dolayısı ile şifrenizi sadece siz bilirsiniz, firmamız hiç bir müşterinini bilgilerini depolayamaz ve şifresini bilemez

 3. Merhaba ben denemedim kullanmadım ama kullanmayı düşünüyorum lakin aklıma bir şey takıldı bu programı satın aldık diyelim hedef telefondan aldığımız bilgiler sadece bize mi geliyor? Bilgilerin size de gelmediğini nereden bileceğiz acaba?

  1. Merhaba,
   öncelikle şunu belirtmek isteriz ki spy telefon takip programı rakiplerine göre en güvenli yazılımdır, yükleme esnasında kullanıcı e postası ve şifrenizi kendiniz belirlersiniz böylece aktivasyon sizin e mail adresine gelmektedir, firmamız kesinlikle kişisel bilgileri depolamaz ve erişim sağlayamaz, spy telefon takip şifrenizi istediğiniz zaman değiştirebilir, gene kayıtlı e posta adresinizden onaylarsınız.

  1. Merhaba Elif hanım,
   telefonda google çeviri hizmeti kullanıyorsanız, accept ( kabul et tuşu ) çalışmayabilir, google çeviri kapatınız ve accept tuşuna basınız.

  1. Merhaba,
   telefonda şifre varsa dolayısı ile müdahale edilemez ve yazılım yüklenemez ! sıfır bir telefon alıp telefon takip programını yükledikten sonra çocuğunuza verebilirsiniz.

  1. Merhaba Mediha hanım,
   sitemizin bir çok bölümünde belirttiğimiz gibi android telefon takip programı fiziksel erişim ile yüklenebilir, şifresini bilmediğiniz bir telefona erişim sağlamış sayılmazsınız , dolayısı ile yazılımı yükleyemezsiniz. Ancak; yazılımı yüklediğiniz bir cep telefonunu takip etmek istediğiniz çocuğunuza hediye edebilirsiniz.
   Saygılarımızla

  1. Merhaba Uğur bey,
   spy yazılım hiç bir şekilde telefon menüsünde görünmez, tamamen gizli olarak arka planda çalışmaktadır ve tespit edilmesi imkansızdır.
   Saygılarımızla

  1. Merhaba Semih bey,
   Spy telefon takip programı 6 aylık ve 1 yıllık paketlerimizde lisans süreniz boyunca ücretsiz ve sınırsız olarak başka bir telefona transfer hakkınız bulunmaktadır.
   Saygılarımızla

  1. Merhaba Selçuk bey,
   öncelikle spy telefon takip programını satın aldığınız için teşekkür ederiz, lisansınız 1 aylık otomatik olarak uzatılmış, tarfınıza e mail ile bilgi gönderilmiştir.
   Saygılarımızla

  1. Merhaba Nagihan hanım,
   kontrol ettiğimizde yazılımınız aktif edilmiş görünüyor. Mavi yazıya tıkladıktan sonra yasal uyarı koşulları altında ACCEPT ( kabul et )tuşuna basmanız yeterlidir.
   Hala sorun yaşıyorsanız bizimle irtibata geçiniz
   Saygılarımızla

  1. Merhaba Aysel hanım,
   Spy Yazılım ‘ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Öncelikle belirtmek isteriz ki; android takip yazılımı sizin kendi telefonunuza değil, takip etmek istediğiniz kişinin cep telefonuna yüklenmelidir. Yükleme işlemi fiziksel olarak yapılmalıdır, android takip programı kesinlikle uzaktan yüklenemez ! Spy yazılım yükleme işlemi sadece 2 dakikada gerçekleştirilebilir ve yükleme işlemi çok basittir. belirttiğimiz sayfamızdan http://spytelefontakip.com/ucretsiz-deneme/ resimli anlatım ile yükleyiniz ve hedef telefonu takibe başlayınız. Başka sorularınız var ise çekinmeden bize iletebilir siniz. Saygılarımızla

  1. Sevgili Spy Yazılım kullanıcısı,
   iPhone telefon takip programlarımız da mevcuttur, iPhone casus yazılımlar şimdilik 8.4 sürüm üzerinde jailbreak yapılamadığı için kullanılamamaktadır. Hedef iPhone telefonu AYARLAR/GENEL/HAKKINDA bölümünden yazılım sürümünü kontrol ediniz, iOS 8.4 ve altında sürüm kullanılıyor ise size uygun telefon takip programını önerebiliriz.
   Saygılarımızla

  1. Merhaba Murat bey,
   android takip programı sizin değil takip edeceğiniz cep telefonuna fiziksel temas ile yüklenmelidir. Spy yazılımı hedef telefona yükledikten sonra, ister telefonuuzdan, ister bilgisayardan yapılan tüm konuşmaları sesli olarak dinleyebilirsiniz. spy yazılım özellikleri : http://spytelefontakip.com/ozellikler-2/ sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
   Farklı bir sorunuz varsa yardımcı olabiliriz teşekkürler

 4. Spy yazılımı yükledim 2 gün denedim ve satın aldım kullanıyorum her şey güzel, yüklerken bile böyle bir şey olduğuna inanmıyordum 🙂 ama çok cahil kalmışım demek ki 🙂 neyse ben sorumu sorayım, canlı telefon dinleme nereden yapılıyor anlayamadım, bilgilendirir misiniz…

  1. Merhaba Derya hanım,
   yukarıda paylaştığımız videoyu dikkatlice izlerseniz, tam 1. dakika 38. saniyede ortam dinleme özelliği nasıl çalışır gösteriliyor, ben genede ortam dinlemeyi tekrar anlatayım; TAKİP PANELİ giriş yapın, sol üst köşeden canlı panel tıklayın hemen sağ tarafta CANLI SES DİNLE üzerine tıkladığınızda kısa süreliğine ”Please wait… ” yazısı çıkacaktır, ardından üstte çıkan play işaretine tıklayın ve cep telefonu ortamını sınırsız bir şekilde dinleyin.
   Başka sorunuz olursa çekinmeden yazabilirsiniz.

 5. Merhaba spy takip programını Samsung Galaxy s6 edge cep telefonuna yükledim, her şey çok güzel çalışıyor gerçekten ama asıl sorum, panelde whatsapp, facebook, viber gibi uygulamalar görünmüyor, telefon dinleme harika, ortam dinlemede öyle sms yani bu sosyal mesajlaşma programlarındaki sorun nedir ? ben yanlış bir şey mi yaptım yüklerken lütfen cevabınızı bekliyorum.

  1. Merhaba Murat bey, öncelikle Spy Yazılım ‘ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Android takip programı, whatsapp, facebook, viber gibi uygulamaları takip edebilmeniz için Android cep telefonuna ROOT yapmanız gerekmektedir, ROOT işlemi için cihazınızın sürüm bilgisine göre örnek veriyorum : genelde s6 edge telefonlarda sürüm 5.1 lolipop tur, youtube veya google da şu şekilde arama ” galaxy s6 edge 5.1 ROOT nasıl yapılır ” yazın ve arayın bir çok video veya görsel ile anlatım bulacaksınız, bu anlatımları izleyerek ROOT işlemini yapabilirsiniz. Fakat bunun en kolay yolu yakınınızdaki bir teknik servise 5 dakikada ROOT işlemini yaptırmaktır.
   Saygılarımızla

WhatsApp WhatsApp Satış