android cep telefonu casus yazılım

Android Casus Telefon Dinleme Yazılımı

Yazılım mühendislerinin çok özel bir çalışması olarak karşımıza çıkan casus telefon dinleme yazılımı artık tüm konuşmaların dinleme ile öğrenilmesini sağlamaktadır. Akıllı telefonlara indirilerek kurulumu sağlanan casus telefon dinleme yazılımı ile insanlar dinlemek istedikleri kişilerin konuşmalarını öğrenecek, bir çok sırlara hakim olacaklar. Yasal prosedürlerin getirdiği sorumluluklar kullanıcının üzerinde olmak şartıyla, tasarlanan dinleme yazılımının yüklü olduğu telefondan yapılan tüm konuşmalar dinlenebilmekte ve başka bir bilgisayar aracılığıyla kayıt edilebilmektedir. Spy telefon takip yazılımı, dinleme yazılımları içinde en faal görev yapan program olarak karşımıza çıkıyor. Sadece telefona gelen aramaları değil, telefonun bulunduğu ortamdaki bütün konuşmaları dinleme imkanı sunan bu yazlım bir ortam dinleme aracı görevi de görüyor. Bu sayede insanlar, merak ettikleri insanların tüm konuşmalarını dinleyebiliyor. Yazılım, iki gün demo olarak ücretsiz kullanıldıktan sonra beğenilirse satın alınabiliyor ve yılda sadece 1400 TL ödenerek tüm fonksiyonları ile kullanılabiliyor.

Telefon Dinleme Yazılımının Özellikleri:

Casus telefon dinleme yazılımı, hedef telefondan yapılan tüm konuşmaları dinleme imkanı sunuyor. Ayrıca o telefona gönderilen mesajlar ve mailler, Facebook ve WhatsApp başta olmak üzere yirmi kadar uygulama üzerinden yapılan her türlü yazışmalar okunabiliyor. Yazılım bir ortam dinleme aracı da olarak kullanıldığı için hedef telefonun etrafında yapılan bütün konuşmalar dinlenebiliyor. Ayrıca o ortamda kimseye fark ettirmeden cihazın iki kamerasıyla da gizli fotoğraf çekebiliyor. Mühendisler yazılımı yer tespiti yapma özelliğiyle de desteklemişler. Yani hedef telefonun nerede olduğu bir iki dakikada tespit edilebiliyor.

Telefon Dinlemeleri Nerelerde Kullanılabilir:

Bu yazılımı yükleyerek siz evde ya da iş yerinizdeyken çocuklarınızın telefonda kimlerle ne konuştuğunu takip edebilirsiniz. Maalesef kötü niyetli insanlar çocuklarınızı en çok mobil cihazlarda kendilerini farklı kimliklerde tanıtarak tuzağa düşürüyor. Spy telefon takip programı çocuğunuzun telefonlarına kurarak onların hangi insanlarla ne konuda konuştuklarını tespit edebilirsiniz. Onları kötü arkadaşlarının yanlış yönlendirmelerinden ve istemediğiniz arkadaşlarının onlara kötü huylar kazandırmasından kurtarabilirsiniz.

Yine bu android telefon dinleme yazılımı iş yerinizdeki arkadaşlarınızı ya da çalışanlarınızı dinlemede kullanabilir ve onların sizin hakkında ne düşündüklerini öğrenebilirsiniz. İşyeri sahibi iseniz siz orada değilken işlerin yolunda gidip ditmediğini takip edebilir ve işinizle ilgili endişelerinizden kurtulabilirsiniz. Casus telefon dinleme yazılımı ile arkadaşlarınızın da konuşmalarını dinleyebilirsiniz.

Eşinizden şüphe duyuyorsanız onun telefonuna indireceğiniz dinleme yazılımı ile onun bütün konuşmalarını dinleyerek neler yaptığını öğrenebilir, içinizdeki kuşku ve şüphelerden kurtulabilirsiniz.

Yazılım ayrıca yer tespiti de yapabildiği için hem eşinizin ve çocuklarınızın sizden gizli nerelere gittiğini öğrenebilir, hem de varsa unutkanlık problemi yaşayan ve zihinsel engeli bulunan yakınlarınızın kaybolması durumunda anında onların yerini tespit ederek içinizi rahatlatabilirsiniz.

Telefon Dinleme Yazılımı Nasıl Çalışır?

Android casus yazılım programı, konuşması dinlenmek istenen kişinin telefona indirilmekte ve kolayca kurulumu yapılmaktadır. Kurulumdan birkaç dakika sonra o telefona gelen tüm arama, telefon dinleme, mesaj, mail, birçok uygulamadan yapılan yazışma takip edilebilmektedir. Ayrıca o telefonun kamerası ile gizlice fotoğraf çekimi yapılmakta ve ortam dinlemesi de yapılmaktadır. Casus telefon dinleme yazılımı tüm Android sürümlerine uygundur ve dünyanın her yerinde çalışmaktadır.

Telefon Dinleme Yazılımının Ücreti Ne Kadar?

Saydığımız bütün bu özelliklere sahip olan yazılım için fiyat ne kadar diye düşünüyorsanız hiç endişe etmeyin. Çünkü ödeyeceğiniz tutara değecek. Bu android casus yazılım için yılda 1400 TL ödüyorsunuz ve bir yıl boyunca sorunsuz kullanıyorsunuz. Ücreti peşin ya da kredi kartı ile alabilir, karta taksit imkanından da faydalanabilirsiniz. Casus telefon dinleme yazılımı ile çok uygun bir fiyata sevdiklerinizin her türlü konuşmasını kolayca dinleyebileceksiniz.

 

 

 

 

 

 

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

WhatsApp WhatsApp Satış