24 SAAT ÜCRETSİZ FULL SÜRÜM DENEMEK İÇİN RESİM & VİDEOLU ANLATIM İLE YÜKLEYİNİZ.

ÖNEMLİ : SELF SPY CASUS TELEFON PROGRAMI YÜKLEMEDEN ÖNCE BİLMENİZ GEREKENLER

 Bir Android cihazda SELF SPY kullanabilmem için, hedef cihaza fiziksel erişimim olması gerektiğini ve uzaktan yükleme imkanım olmadığını biliyorum.

 Kurulum aşamasında kayıt olmam ve deneme süremi başlatabilmem için bir E POSTA ( e mail ) adresine ihtiyacım olduğunu biliyorum. ( bu sizin e mal adresiniz olacak ) telefon sahibinin bilgileri gerekmiyor )

 Kayıt olduğunuz bu e postaya gelecek olan deneme süresi aktivasyon linkini onaylamadan süremin başlamayacağını ve yazılımı kullanamayacağımı biliyorum.  Daha fazla ayrıntı için Soru ve Cevap sayfamızı inceleyiniz.

Kurulum Öncesi Mutlaka Yapmanız Gereken 2 Güvenlik Ayarı Vardır.  

1. AYAR : Telefonda bulunan Ayarlar kısmında yer alan Kilit Ekranı ve Güvenlik kısmına girin ve oradaki Bilinmeyen Kaynaklar yazan bölüme tik atın yani açık konuma getirin. Zaten tik işareti varsa açıktır, o şekilde bırakabilirsiniz

2. AYAR : Bu ayar telefonun android sürümüne göre aşağıdaki şekilde değişiklik gösterebilir.

  Telefonun Adnroid sürümü 6 .0  dan düşük ise telefon menüsünden Google klasörünü bulun, içerisinden Google Ayarları na tıklayın ve sonra  Güvenlik kısmına tıklayın – Sonra Uygulamaları Doğrula ya tıklayın ve açılan 2 seçeneğide kapalı yapın.

 Telefonun Android sürümü 6.0 ve  üzeri ise Ayarlar- Google – Güvenlik – Uygulamaları Doğrula seçeneğine tıklayın ve açılan 2 seçeneğide kapalı konuma getirin.

YUKARIDAKİ AYARLARI YAPTIĞIMDAN EMİNİM ve YAPMADIĞIMDA YAZILIMIN SİLİNEBİLECEĞİNİ BİLİYORUM !

AŞAĞIDA ANDROİD  6.0 VE 7.0  SONRASI YENİ SÜRÜMLER  İÇİN YÜKLEME VİDEOSU

SELF SPY ‘I İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERİ KULLANIN, ÇALIŞMAYAN LİNKLER İÇİN ALTERNATİF İNDİRME LİNKLERİ MEVCUTTUR.

yukarıdaki videoda telefon menüsü benzemiyor ise aşağıdaki video ve resimli anlatımı inceleyebilirsiniz.

DAHA ESKİ SÜRÜMLER İÇİN YÜKLEME VİDEOLU ANLATIM

Videoda  anlamadığınız bir durum varsa  aşağıdaki resimli anlatımı uygulayarak kurulumu kolaylıkla yapabilirsiniz.

SELF SPY YÜKLEME RESİMLİ ANLATIM

1 – Android telefon ekranında bulunan menüden AYARLAR tıklayın

2 – Ayarlar menüsü içerisinden GÜVENLİK veya KİLİTLİ EKRAN ve GÜVENLİK sekmesine tıklayın

3 – BİLİNMEYEN KAYNAKLAR işaretleyin.

4 – Ana ekrana geri dönün ve İNTERNET WEB TARAYICISINI açın.

 

5 – self spy apk indirbağlantısını yazın ve klavyeden GİT basın veya alternatif olarak  https://bit.ly/2lolmrh  Hedef telefondan giriş yapıyorsanız  BURADAN İNDİR veya ALTERNATİF BURADAN İNDİR  tıklayabilirsiniz.

6 – İndirilen Android Security apk uygulamasına basın ve açın.

7 – İLERİ tuşuna basın ve kuruluma devam edin.

8 – KUR tuşuna basın ve kurulumu tamamlayın.

9 – tuşuna basın ve Android Security  uygulamasını açın.

10 – DEVAM tuşuna basın ve diğer işleme geçin.

 

11 –  Dikkat burada EKRAN YAKALAMA izni ve CİHAZ YÖNETİCİSİ etkinleştirmeyi mutlaka yapınız.

GOOGLE DOĞRULAYICISI sizi direk GÜVENLİK ayarlarına götürecektir, buradan UYGULAMALARI DOĞRULA ve altındaki diğer 2 seçeneği KAPALI konuma getiriniz ve CONTİNUE basın ve devam edin.

12 – Yasal uyarıyı ACCEPT tuşuna basarak onaylayın.

13 – Cihaz yöneticisi ETKİNLEŞTİR tuşuna basınız.

14 – İlk defa kayıt oluyorsanız ( yazılımı ilk defa yüklüyorsanız ) YENİ KULLANICIYIM, daha önceden e mail ve şifre ile kayıt olduysanız ZATEN KAYITLI KULLANICIYIM seçerek devam edin.

15 – Burada dikkat etmeniz gereken AKTİF ve KULLANILAN bir e mail adresi girmelisiniz. DİKKAT : Yanlış kafadan atılan bir e mail adresi girerseniz yazılımı aktif edemeyeceğiniz için kullanamazsınız.

16 – Yukarıda belirtiğiniz e mail adresinin doğru olup olmadığını TEYİT etmenizi, doğru ise CONTİNUE değil ise EDİT tuşuna basarak düzeltiniz.

Sık yapılan hatalar : gmail yerine gnail, hotmail yerine hitmail gibi veya bir harfte yanlışlık yapılması programı aktif edememeniz anlamına geliyor. Genede yanlışlık yaparsanız sayfanın en altında bulunan formdan yanlış girilen e maili düzeltmemizi isteyiniz.

17 –  TAMAM tuşuna basın ve son aşamaya geçelim.

18 – Son olarak ERİŞİLEBİLİRLİK AYARLARINI yapıyoruz. Ana ekrandan AYARLAR tıklayın. WHATSAPP ve FACEBOOK MESAJLARI İÇİN BU AYAR MUTLAKA YAPILMALI !

19 – ERİŞİLEBİLİRLİK menüsüne tıklayın.

20 – ANDROİD SECURİTY üzerine basın ve KAPALI konumdan AÇIK konuma getirin.

YENİ 7.0 ve 7.1 SÜRÜMLERİ İÇİN GEÇERLİ GÜNCELLEMEDEN SONRA PİL TASARRUFU ve UYKU MODU SORUNU ÇÖZÜMÜ

Android son güncellemesinde 6 ve 7 sürümler için bazı uygumaları uyku modunda çalışmasını ve pil harcamasını engellemektedir, aşağıda 1 numaralı resimde görülen uyarıyı kullanıcı kabul ettiğinde uyku modu devreye girmektedir, uyku moduna geçen uygulamalar arasına SELF SPY hizmetinide alıyor çözümü çok kolaydır.

 7.0 – 7.1  SÜRÜM ANDROİD TELEFON UYKU MODU AYARLARI NASIL YAPILIR

 Telefonun menüsünden AYARLAR /  CİHAZ BAKIMI – / alt sol köşede PİL tıklayın UYGULAMA GÜÇ MONİTORÜ altında ANDROİD SECURITY listeden çıkarın ve İZLENMEYEN UYGULAMALARA ekleyin böylece uyku modunda bile SELF SPY arka planda çalışmaya devam edecektir.
ÇÖZÜM : SELF SPY UYKU MODUNDAN NASIL ÇIKARILIR RESİMLİ ANLATIM

ŞİMDİ E MAİLİNİZİ MUTLAKA ONAYLAYIN

Şimdi bilgisayarınızdan, kurulum sırasında kayıt olduğunuz e mail adresinize giriş yapın aşağıdaki resimlerde gösterildiği gibi  SELF SPY dan gelmiş olan e maili açın ve CLİCK HERE yazan yerin yanındaki mavi uzun yazıya tıklayarak yazılım yasal kullanım koşullarını okuyun  ACCEPT tuşuna basın.

E mail onayı kesinlikle yapılmalıdır, SELF SPY dan gelen e mail bazen, hotmail ise GEREKSİZ E POSTA veya gmail SPAM bölümüne düşmektedir, lütfen e mail hesabınızın bu bölümlerini de kontrol edin.

casus yazılım e mail onay

Not: Yukarıdaki resimde görülen uzun mavi renkli olan linke e mailinizden tıklamanız gerekir, bazı e mailler de bu link tıklanmıyor olabilir, o zaman yapmanız gereken şey https:// den başlayarak mavi yazının sonuna kadar uzun link yazısını kopyalayın ve internet tarayıcınıza yapıştırıp o sayfaya gidin bu şekilde aktivasyon linkinizi açabilirsiniz.

Aşağıda gösterildiği gibi ACCEPT ( kabul et ) tuşuna bastığınız anda sistem sizi otomatik olarak online telefon takip paneline yönlendirecektir. Bu panelden artık tüm takip özelliklerini Türkçe olarak görebilirsiniz.

TEBRİKLER KURULUM İŞLEMİNİ TAMAMLADINIZ ! 

Evet artık yukarıda kurulum sırasında oluşturduğunuz email adresiniz ve şifrenizle Spy Yazılım online kullanıcı panelinize BURADAN GİRİŞ  yaparak 24  saat boyunca ücretsiz full sürüm olarak Spy Yazılımı kullanabilirsiniz ve telefondan gelen bilgileri görebilirsiniz. Bu telefon ile yapılan her aktivite dakikalar içinde sizin bu online kullanıcı panelinize düşücektir.

ÖNEMLİ NOT:  Spy telefon takip programımızı denedikten sonra, satın almak isterseniz  ŞİMDİ SATIN AL sayfamızdan alabilirsiniz, burada dikkat etmeniz gereken şey deneme süreniz bitmeden satın almalısınız ve aktivasyon anahtarınızı kullanıcı panelinize girmelisiniz, böylece tekrar kuruluma gerek kalmadan mevcut telefonu izlemeye kesintisiz olarak devam edebilirsiniz.

AKTİVASYON İLE İLGİLİ SORUN MU YAŞIYORSUNUZ ? E MAİL ADRESİNİ YANLIŞ MI GİRDİNİZ ?  O HALDE AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

İletiniz

Aklınıza takılan her konu için SORU CEVAP bölümünden yorum yapabilir, en fazla 30 dakika içerisinde sorunuza yanıt alabilirsiniz.
Dünya ‘nın en iyi telefon dinleme programı, sadece 2 dakikada yükleme ve 24 saat ücretsiz telefon dinleme ve takip yazılımı yükleme rehberi.
mSpy ücretsiz deneme–  mSpy – mspy indir – mSpy ücretsiz apk yükleme – mspy ücretsiz indir – mSpy kullanan var mı – mspy yükleme resimli anlatım mSpy videolu anlatım, mSpy online indir yükle parent control yükleme apk indir yükle ücretsiz bedava android samsung, lg, vestel asus sony ericsson asus cep casusu xmobile pro cep kontrol e- casus, sanal casus,bedava telefon dinleme yazılımı
WhatsApp WhatsApp Satış