cepcasusu htc casus telefon

HTC Casus Telefon Yazılımı

İnsanların en çok ilgisini çeken telefon programları içerisinde telefon dinleme yazılımları da bulunmaktadır. İnsanların merak ettiği kişileri, bilhassa sevdikleri veya tanıdıkları hususunda onların konuştuklarını dinleme isteği, programcıların dikkatini çekmekte ve programcıların bu konuda çalışmalar yapmasına da sebep olmaktadır. HTC casus telefon, bu amaçla program ustaları tarafından tasarlanan en iyi dinleme programıdır. Kullanıldığı alanlar düşünülürse bu gibi dinleme programlarının ne tür yararlar sağlayacağı kişilerin ilgisini daha çok çekmektedir.

Spy telefon takip yazılımı ebeveynlerin çocuklarının telefonlarını dinleyerek onların kimlerle arkadaşlık ettiğini öğrenmekte büyük yarar sağlamaktadır. Günümüzde telefonda veya Facebook gibi sitelerde kendilerini gerçek yaşından çok daha farklı yaşta ve kişilikte tanıtarak çocuklarımıza bela olan birçok art niyetli insanlar bulunmaktadır. Haberlerde, televizyonlarda ve gazetelerde mobil iletişim yoluyla kandırılıp tuzağa düşürülen çoğu genç ve çocuk görülmektedir. Onları bu art niyetli insanlardan koruyup kollamak ve kötü huylu arkadaşlarından kurtarmak için yapılabilecek en iyi çözümlerden birisi olan HTC casus telefon, bizlere büyük bir güven sağlamaktadır. Çocuklarımızın telefonlarına indireceğimiz bu programla onların kimlerle neler konuştuğunu öğrenip başlarına gelebilecek tehlikelerden koruyabilmekteyiz.

HTC Cep Telefonları İçin Casus Dinleme Yazılımı

Spy telefon takip programı ayrıca eşlerin birbirleri hakkında bilgi sahibi olmasına yardımcı olmaktadır. Onların telefonunu dinleyerek gizli yaptığı konuşmalardan haberdar olunmaktadır. Erkek, işe gidince eşinin kimlerle görüştüğünü ve neler konuştuğunu öğrenebilmektedir. Bayan, kocası dışarı çıktığında kendinden gizli bir görüşmesi veya konuşması olup olmadığını HTC casus telefon yardımıyla rahatça öğrenilebilmektedir. Bu program ile çiftlerin birbirleri arasındaki şüphe ve güvensizlik olayı ortadan kalkmaktadır. Yani çiftlerin arasında sır diye bir kavram kalmamaktadır.

Telefon dinleme uygulaması ile artık iş yerindeki gizli konuşulan konular da ortaya çıkmaktadır. İş yeri sahipleri, çalışanlarının cihazlarına gizlice indirdikleri dinleme programları ile onların iş verimi konusunda ve kendisi hakkındaki düşüncelerini öğrenebilmektedir. Yine iyi veya kötü arkadaşların birbirleri ile konuştukları konular da bu yöntemle dinlenerek onların gizli konuşmaları kayıt edilebilmektedir. Android takip yazılımı, aynı zamanda ortam dinleme de yapabilmektedir. Programın indirildiği telefonun belirli bir uzaklıktaki tüm konuşmaları dinleyip kaydetme şansına sahip olan insan, yine o telefonun kamerasından gizlice ortamın fotoğrafını da çekebilmektedir.

HTC marka akıllı telefonlarda da güvenle çalışan bu dinleme yazılımı, Android işletim sistemli tüm akıllı telefonlarda güven içinde kullanılabilmektedir. Yapılması gereken tek şey ücreti karşılığı alınan yazılımın telefona indirilmesi ve kurulumunun yapılmasıdır. Hemen çalışmaya başlayan program, hedef telefona gelen tüm arama ve mesajların dinlenmesi ve okunmasını sağlamaktadır. Ayrıca yazılım, dünyanın her ülkesinde çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

HTC casus telefon, yazılımı sayesinde yer tespiti de yapmaktadır. Hedef telefonun kullanıcısının nerde olduğu merak edildiğinde saniyeler içinde uydu üzerinden nokta tespiti ile öğrenilebilmektedir. Bu özelliğin en çok işe yaradığı yer ise unutkanlık gibi bir problemi olan insanların ve zihinsel hastalığı bulunanların kaybolması durumunda anında bulunabilmeleridir. Bu da kullanıcılara, sevdiklerini koruma adına büyük bir kolaylık kazandırmaktadır.

HTC Telefon Takibi

Yazımızda buraya kadar bu telefon yazılımının faydalarından ve kullanıldığı yerlerden bahsettik. Peki bu yazılım için ne kadar ücret ödememiz gerekiyor? Aslında piyasada telefon dinleme yazılımı satan birçok firma var. Fakat önemli olan yazılımın güvenle ve sağlıklı bir şekilde kullanılmasıdır. Bu nedenle öncelikle güvenilir firmalardan alışveriş yapmanızı öneriyoruz. HTC casus telefon için ödeyeceğiniz fiyata gelince işlevlerinin yanında gerçekten çok rahat edinebileceğiniz tutarlardan bahsedebiliriz. Ayrıca yazılımı almak isteyenler ister peşin ödeme yapabiliyor, isterse kredi kartlarıyla tek çekim ya da taksitlendirme yapabiliyorlar.

 

 

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

WhatsApp WhatsApp Satış