casus telefon yazılımı

Casus Telefon Nedir

Birçok insan günümüzde sevdikleri ile ilgili endişe ve merak taşımaktadır. Özellikle kötü insanların tehditlerine karşı korumasız kalan çocuklarımız, telefonlarıyla maruz kalabilecekleri kötülükler konusunda bizde büyük endişe uyandırmaktadır. Bu konuda neler yapabilirim diye düşünmeyen anne baba yok gibidir. Ama artık casus telefon dinleme yazılımları ile bu endişelerimizi büyük oranda giderebiliyoruz. Telefonlara indirilen dinleme programları ile çocuklarımızın mobil cihazlarla kimlerle ne konuştuklarını öğrenebiliyoruz. Kötü niyetli insanların telefonlar aracılığıyla çocuklarımıza kurdukları tuzakları bozabiliyoruz. Bunu yapmak için spy telefon takip yazılımı çocuklarımızın telefonuna indirerek kuruyoruz. Artık kontrol bizde! Dilediğimiz zaman çocuklarımızın telefon görüşmelerini hem dinleyip hem de kayıt altına alabiliyoruz. Bu da onların kötü arkadaşlarından olumsuz etkilenme ya da art niyetli insanların tuzaklarına maruz kalma gibi durumlarda bizim anında müdahale etmemize imkan tanıyor.

Çağımızda evlatlarımızın başına gelen birçok kötülük, telefonda tanıştıkları ama kim olduklarını bilmedikleri insanlardan dolayı geliyor. Bu da biz anne babaları çok tedirgin ediyor. Ama yazılım mühendisleri bizim bu endişe ve korkularımızı giderecek mükemmel bir casus telefon yazılımı geliştirerek piyasaya sürmüşler. Her anne baba için dünyadaki en özel kişiler olan çocukları, bu yazılım sayesinde artık çok daha güven içinde olacaklar. Yazılımın kurulumu ve çalıştırılması çok basit bir şekilde sağlanıyor. Ayrıca dünyanın her tarafında çalışıyor ve Android işletimlerinin bütün sürümlerinde kullanılabiliyor. Spy telefon takip programı istediğimiz insanın telefonuna yüklendikten sonra o telefona gelen tüm konuşmaları dinlememize ve kaydetmemize yarıyor.

Android Casus Telefon

Bu yazılımın kullanıldığı alan bu kadarla sınırlı değil. Dileyen eşler, herhangi bir güvensizlik durumunda casus telefon haline getirebilecekleri eşlerin telefonlarına bu yazılımı indirerek onların tüm konuşmalarını da dinleyebiliyor. Bu da şüphelerini giderme konusunda eşlere yardımcı oluyor. Ben yokken eşim evde ya da iş yerinde kimlerle görüşüyor diye merak edenler, yazılım sayesinde bu meraklarına cevap bulabiliyor. Sadece bu da değil. Ayrıca unutkanlık hastalığına yakalanan bir yakını olanlar, zihinsel engellilerin aileleri bu android casus program ile yakınlarının kaybolmaları durumunda anında yer tespiti yaparak onları bulabiliyorlar. Tabi bu da insanların daha güvende olmasını sağlıyor. Yani program, kaybolan insanların yerlerini tespit etmekte de birebir uygun.

İşyeri sahipleri de bu yazılımı çalışanlarının telefonlarına yükleyerek diledikleri zaman onların konuşmalarını dinleyebiliyor ve yeterince verimli çalışıp çalışmadıkları hususunda bilgi edinebiliyor. Ya da iş yerinde çalışan biri, ben yokken arkamdan neler konuşuluyor diye merak ettiğinde bu yazılım ile merakından kurtulabiliyor. Kısacası artık casus telefon yazılımı ile hiçbir şey gizli kalmıyor ve merak edilen tanıdıkların her sırrı ortaya çıkıyor. En önemli faydası yine de yazının başında belirttiğimiz çocukların konuşmalarını dinleyerek yapabilecekleri hataların ve karşılaşabilecekleri kötülüklerin önüne geçebilmek.

Casus Yazılım ile Android Telefon Takibi

Anlatılan bu kadar güzel ve işlevsel yönünden sonra fiyatını merak edenler şu konuda rahat edebilirler; verdikleri paraya değecek. Yıllık alınan ücret, yazımın endişe, şüphe ve korkuları gidermesi konusundaki kıymetine değecek. Yani bu yazılıma ödediğiniz paraya pişman olmayacaksınız.

Bilgisayar ve yazılım mühendislerinin büyük özveri ve titizlikle çalışarak tasarladığı bu yazılım, hem çocuklar için sağladığı güvenliğe, hem yer tespiti özelliğiyle kaybolan yakınların kolayca bulunabilmesine hem de merak edilen her şeyin anında öğrenilebilmesine karşın, yazılımı almak isteyenleri üzmeyecek bir ücrete sahip. Casus telefon programı aldığınızda ayrıca ortam dinleme yapabileceksiniz,  yazılımın yüklendiği telefona gelen mesajları okuyabileceksiniz, dilerseniz bu telefonun kamerasından gizlice resim dahi çekebileceksiniz. Tüm bunları düşündüğünüzde yazılıma verdiğiniz para içinize sinecek.

Casus telefon ile ilgili diğer konularımızı inceleyiniz.

Casus Telefon Fiyatları

Casus Telefon Programı

 

 

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın