cep telefon takip programı

Android Cep Telefonu Takip Programı

Telefon dinleme yazılımları günümüzde yakınlarının kimlerle konuştuğunu merak eden insanların ilgiyle kullandıkları uygulamalar arasında yer alır. Android telefonlar ( Samsung, HTC, Sony Ericsson, LG, Motorola gibi bir çok marka  için tasarlanan bu casus yazılım sayesinde insanlar yakınlarının kimlerle neler konuştuğunu kolayca öğrenebilmektedir. Android takip programı özellikle çocuklarının kimlerle konuştuğunu merak eden anne babalar, eşlerinin varsa gizli yaptığı görüşmeleri merak eden insanlar ve iş yerinde çalışanlarının konuşmalarını dinlemek isteyen insanlar tarafından tercih edilmektedir.

Android İçin Casus Telefon Dinleme

Spy telefon takip yazılımı sayesinde artık gizli kalan hiçbir görüşme olmayacak. Günümüzün olumsuz şartlarında yetiştirmek zorunda kaldığımız çocuklarımızın bizden habersiz kimlerle telefon görüşmesi yaptığını öğrenmek, telefonda olası kötü niyetli insanların tuzaklarından çocuklarımızı korumak, yine onların kötü arkadaşlarının huylarından etkilenmesini önlemek için kullanılan Android takip programı bu konuda bizlere büyük bir ferahlık sağlamaktadır.

Hayatımızın anlamı olan çocuklarımızın başına gelebilecek her, problemi  Spy Yazılım ile takip edebiliriz.

Evlilikte Sadakati Spy Yazılım ile Test Edin !

Eşler arasında yaşanabilen güvensizlik gibi durumlarda spy telefon takip programı ile onların evde ya da iş yerinde yaptıkları bütün görüşmeler dinlenebilmekte ve kayıt edilebilmekte, yaşanan güven problemi bu şekilde giderilmekte ve eşler arasında sır kavramı ortadan kalkmaktadır. Herhangi bir şüphe durumunda onların bizden gizli kimlerle ne konuştuğunu öğrenerek şüphelerimizden kurtulabiliriz. Bu yazılım dinlenilmek istenen kişinin telefonuna indirilerek kolayca yüklenmekte ve anında çalışmaktadır. Hedef telefona gelen tüm aramalar dinlenmekte, yine o telefona gelen mesajlar, Whatsapp ve Facebook, Line, Hangout,  e mail, viberi skype,  gibi uygulamalar aracılığı ile yapılan tüm yazışmalar takip edilmekte, mailler okunabilmekte ve tamamı kayıt edilebilmektedir.

Hastalarının Takibi için Android Spy Yazılım

Android takip yazılımı ayrıca yer bildirim özelliği de taşımaktadır. Bu özelliği ile Alzheimer hastalığı bulunan ya da zihinsel engeli olan bir yakınımız kaybolduğunda kolayca yerini tespit edebilmekteyiz. Yine eşimizin ve çocuklarımızın bizden habersiz nerelere gittiğini yer bildirimi sayesinde öğrenebilmekteyiz. Yazılım sayesinde istediğimiz anda sadece birkaç dakikada onların yerini uydu üzerinden nokta tespiti ile bulabilmekteyiz. Bu da daha stressiz bir hayat yaşamamızı sağlamaktadır.

Eğer bir iş yeri sahibi isek çalışanlarımızın bizim hakkımızda neler konuştuğunu, biz yokken iş yerimizdeki verimi takip etmemize de yarayan çalışma hayatımızın da verimli ve düzenli bir hal almasını sağlamaktadır. Çalışanlarımızın ya da iş arkadaşlarımızın merak ettiğimiz konuşmalarını dinleyebiliriz. Bu dinleme yazılımı ayrıca bir ortam dinleme cihazı olarak çalıştığı için telefonun bulunduğu ortamdaki tüm konuşmaları da dinleyip kaydetmemize yardımcı olmaktadır. Sadece dinleme yapan cihazlara oranla telefonlara indirilerek birçok işlemi bir anda yapabilen bu mühendis harikası yazılımlar için ödenecek fiyatlar da bütçeyi zorlamayacak.  Peki bu kadar işlevi olan bir yazılım için ödeyeceğimiz tutar ne kadar? Sağlamış olduğu kolaylıklara bakarsak bu yazılım için yılda ödeyeceğimiz yaklaşık 1400 TL’lik ücret çok yüksek görünmemektedir. Üstelik yazılımı almak isteyenler peşin ya da kredi kartına imkanından da faydalanabilmektedir.

Android takip programı ile yapılan işlemler bu kadarla sınırlı da değil. Yazılımın yüklendiği telefonun ön ya da arka kamerasından gizlice resim çekebilme, yirmiye yakın uygulama üzerinden yapılan her türlü konuşma ve yazışma takip edilebilmekte ve kayıt altına alınabilmektedir.

Sevdiklerimizi hem güven altına alma, hem nerede olduklarını tespit edebilme hem de onlar hakkında merak ettiğimiz her şeyi öğrenme imkanı sunmakta olan Android takip programı, iOS ve Android işletim sistemlerinin tüm sürümlerinde kolayca çalışmakta ve yazılım dünyanın her yerinde kullanılabilmektedir. Günümüz şartlarında telefon dinleme yazılımı olarak piyasaya sürülen birçok ürün içerisinden en güvenilir olanı tercih edebilmek de işin bir başka tarafı. Bu firmalar arasından en güvenilir olanı ile çalışmak çok önemli bir konudur.

Android takip programı ile ilgili sayfalar :

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın