cep telefonu takip etme

Cep Telefonunu Takip Etme Programının Faydaları

Günümüzde çok konuşulan ve yapılıp yapılmadığı tartışılan işlerden biri cep telefonu dinlemedir. İnsanların hayatına giren telefonların ileri teknoloji ürünleri olması, faydaları kadar zararlarından da bahsedilmesine neden oldu. Çünkü telefon kullanan insanlar, toplumda yaşanan suçların muhatabı olabilmektedir. Cep telefonunu takip etme programı, insanların telefonda yaptığı konuşmaları dinlemeye yarar veren yazılımlar olarak, bu suçları önceden öğrenerek tedbir alabilme amacıyla kullanılmaktadır. Sadece bunun için de değil, yazılımların içerdiği fonksiyonlar nedeniyle daha birçok amaçla kullanılan bu yazılımlar insanların hayatında gizli bir noktanın kalmasını engellemektedir.

Android Cep Telefonu Takip Etme

Spy telefon takip yazılımı ile insanlar hem diğer insanlarla ilgili meraklarını, hem de sevdikleri insanların neler konuştuğunu dinleyebiliyor. Kullanım amaçlarına bakıldığında en çok gençlerin ve öğrencilerin telefonla kimlerle konuştuklarını öğrenerek onların toplumdaki art niyetli kişilerin kötü tuzaklarına düşmelerini engellemeye çalışmak için tercih edildiğini görüyoruz. Mobil iletişim araçlarıyla gençleri tuzağa düşüren insanlar onların başına türlü kötülükler getirebilmektedir. Bunun önüne geçmek isteyen anne babalar cep telefonunu takip etme programı ile onların telefon konuşmalarını dinleyerek böyle olası kötü durumlardan onları korumayı hedeflemektedir.

Spy Cep Telefonu Takip Yazılımı

Telefon dinlemesinin toplumda en çok kullanıldığı yerler arasında eşlerini dinlemek isteyenlerin kullanımı görülüyor. Eşinin kendisini aldattığı düşüncesine kapılan insanlar, onların telefonlarına spy telefon takip programı yükleyerek kendisinden gizli kimlerle konuştuğunu, neler yaptığını öğrenebiliyorlar. Hem erkek hem de kadınların bu amaçla kullandığı bu yazılım, eşlerin içlerinde taşıdıkları şüpheleri giderme noktasında başarılı sonuçlar vermektedir. Her ne kadar kimse bunun başına gelmesini istemese de cep telefonunu takip etme programı aracılığıyla aldatıldığı şüphesinden kurtulabiliyor.

Karşımıza iş yeri takibi ve çalışanların dinlenmesi amacıyla da kullanılan bu yazılımlar işverenler tarafından da kullanılmaktadır. İşinin başında değilken verimli bir çalışma yürütülüp yürütülmediğini ve işçilerin verimli bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol etmek isteyen iş yeri sahipleri Android casus yazılım ile çalışanlarının konuşmalarını dinleyerek öğrenmek istedikleri her şeyi öğrenebiliyor.

Android Cep Telefonu Dinleme

Casus yazılımlar bunlardan başka hedefler için de kullanılabiliyor. Bu yazılımlar GPS ile yer takibi yapma özelliği de içeriyorlar. Bu özellik özellikle unutkanlık problemi yaşayan ya da zihinsel engeli bulunan tanıdıkların kaybolmalarını önlemede çok işe yarıyor. Ayrıca eşinin kendisinden gizli nereye gittiğini öğrenmek isteyen eşler, çocuklarının nerelere takıldığını öğrenmek isteyen anne babalar için de çok yarayışlı olan bu cep telefonunu takip etme programı, akşam eve geç gelen ya da hiç gelmeyen eşlerin ya da çocukların nerede olduklarına dair kesin bir yer verebiliyor.

Dinleme yazılımı, mühendis harikası olan programlar ve bundan daha fazlasını yapmak için tasarlanmışlar. Mesela bu yazılım ortam dinleme yapabilme fonksiyonu ile sadece aramalar anında değil, telefonun bulunduğu ortamda yapılan diğer konuşmaların dinlenmesinde de kullanılabiliyor. Etrafındaki konuşmaları belli bir mesafeye kadar takip edebilen yazılım, bu özelliği ile de dikkat çekiyor. Ayrıca aynı ortamda telefonun kamerası ile gizlice ortamın resmi bile çekilebiliyor. Hedef telefonla yapılan mesajlaşmalar ve yazışmalar da kontrol edilebiliyor. Yazışmalar Facebook, Whatsapp, Skype gibi uygulamalardan da yapılsa fark etmiyor. Yirmi civarında uygulama dinleme yazılımı ile kontrol edilebiliyor. Yüklü olduğu telefondaki rehberi ve hafıza kartındaki resimleri de görüntülemeye yarayan cep telefonu takip programı ile o telefondan girilen web adresleri de görülebiliyor.

Ücreti konusunda da ilgi çeken bu yazılım, iki gün deneme sürümü kullanıldıktan sonra beğenilmesi durumunda satın alınabiliyor. Yılda 1400 TL ücreti olan bu yazılımı almak isteyenler ister peşin ödeme isterse kredi kartına taksit imkanlarından faydalanabiliyor.

Anahtar Kelimeler : cep telefonu takip etme programı indir bedava – cep telefonundan takip etme programı – telefon takip etme programı – telefon sinyali takip etme programı gezginler – telefon takip etme programı android – telefonu takip etme programı ücretsiz – bedava cep telefonu dinleme programı indir – telefon numarası takip etme

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın