telefon dinleme

Telefon Dinleme

Teknolojiye ayak uydurmak bu yüz yılda sanırım imkansız diye düşünenlerden siniz, aslında haklısınız ! Bu teknolojik ürünlerin başında sanırım cep telefonları gelmektedir, günümüzün büyük bir bölümünü cep telefonları ile geçirmekte ve büyük öneme sahip bu telefonlar ile işlerimizi yürütmekte, ticaret yapmaktayız. Üstelik cep telefonları sadece görüşme yapma ve sms gönderme değil; bir çok cep telefonu uygulaması ile uzaktaki yakınlarımızla video konferans, whatsapp takip, viber, skype ve facebook gibi bir çok uygulamayı da cebimizde taşımaktayız. Peki bu uygulamalar çocuklarımız veya sevdiklerimiz tarafından güvenli bir şekilde kullanılıyor mu ? hepimiz sevdiklerimizin kimlerle irtibat halinde olduğunu, çocukların çevresini, bazen personelimizin telefon görüşmelerini dinleme gereksimi duymaktayız.

Android Cep Telefon Dinleme

Peki bu telefon dinleme olayı nasıl oluyor dediğinizi duyar gibiyim ! Telefon dinleme olayı geçmişte bazı telefon dinleme cihazları sayesinde yapılmakta idi, teknolojinin geldiği bu noktada artık dinleme cihazları ile değil de, casus telefon yazılımları ile yapılmaktadır. Casus telefon yazılımı isimi itibarı ile casusluk için değil de, telefon dinleme uygulamasının görünmeden çalıştığından, casus yazılım isimi verilmiştir. Cep telefonu dinleme programları yaklaşık 9 yıldır ülkemizde kullanılmaktadır, telefon dinleme programları ilk olarak Nokia symbian işletim sistemlerin de kullanılmaktaydı, sonrasında iphone telefon dinleme ve android telefon dinleme uygulaması olarak iphone ve samsung, HTC, LG, Huawei, Lenovo, Sony  gibi tüm cep telefonlarında kullanılmaya başlandı.

Android Telefon Dinleme

Teknolojinin dur durak bilmeden geliştiği günümüzde bizi etkisi altına alan en başlıca spy yazılım ücretsiz deneme cihaz olarak cep telefonlarını gösterebiliriz. Üstelik ilerleyen teknoloji sayesinde bir çok özelliğe ve kullanım alanına sahip olduğumuz cep telefonları hayatımızın vazgeçilmezi halinde. Sevdiklerimizle kolay yoldan ulaşabilmemiz için her yönden imkan sağlayan cep telefonları; her zaman sevdiklerimizin sesini duyduğumuzda ki iç huzuru ne yazık ki sağlayamıyor. Bizim dışımızda kimle görüştüğünden emin olmadığımız sevdiklerimizi; koruma, kollama ve kıskançlık gibi dürtüler yüzünden huzursuz edebiliyoruz. Her zaman himayemizde ve güvende olduğunu bilme istediğimiz bu içgüdüsel dürtüleri tetiklemektedir. Telefon dinleme artık cihazlar dışında yazılımlar kullanarak da yapılabiliyor. Üstelik artık sizde evinizden Spy Yazılım sayesinde sevdiklerinizin telefon dinlemelerini yaparak güvende olduklarından emin olabilmekte siniz. Sadece bu değil şüphelerin ize sebep olan davranışları sebebiyle eşiniz ile ilgili de kesin bilgileri telefon dinleme sayesinde edinebiliyorsunuz. Bilgisayarınızdan açtığınız canlı panel sayesinde sadece bir kaç dakikalık zamanda spy yazılım yüklenen cihazın telefon dinlemelerini yapmanız mümkün. Bununla da sınırlı değil… isteğiniz doğrultusunda sevdiklerinizin lokasyon bilgilerinden yaptığı sms görüşmelerine kadar hepsinden haberdar olmak; Spy Yazılım ile mümkün durumda.

Telefon Dinleme Yazılımı

Fark edilmeden telefon dinleme imkanı sunan yeni yazılımlar; teknolojiyle paralel ilerleyerek bunun gibi bir çok yeniliği sizlere sunan casus telefonlar geliştirmeye olanak sağlamaktadır. Bu gibi bir çok hizmeti size sunan Spy Yazılım; istenilen telefonu dinlemeniz hatta tüm telefonun kontrolünü sağlamanız için geliştirdiği casus telefon programları ile sizin daha huzurlu yaşam standardına sahip olmanız için çalışmaktadır. Programlar, eşinizin gizli telefon görüşmeleri sizin için şüphe unsuru ise artık bu görüşmeleri dinleyip kayıt altında tutmanızı sağlamaktadır. Çocuklarınızın şüphelendiğiniz onaylamadığınız arkadaşlıkları olabilir, bunlara kesin hükümler verip duruma zamanında müdahale edebilmeniz için casus telefon programları ile bunu çocuğunuza hiç belli etmeden sağlayabilirsiniz. Telefon dinleme yazılımları ile canlı olarak görüşmeleri takip edebilir ve kayıt altına alıp depolayabilirsiniz. Bu ve buna benzer bir çok olanak sunan casus telefonları kurulumu ve kullanımı açısından da oldukça kolay ve basittir.

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın