cep telefon takibi

Telefon Takip Etme Programı

Cep telefonu dinleme yazılımları ile insanların neler konuştuğunu gizlice dinlemek mümkün. Telefona indirilen bir casus yazılım ile o telefondan yapılan tüm konuşmaların dinlenmesi demek olan telefon takip etme programı, internette çok sık reklamını gördüğümüz olaylardan bir tanesi. İnsanların birbirini dinleme merakından kaynaklanan telefon dinleme yazılımlarının birçok kullanılış sebebi var. Bu sebepler arasında gerçekten insanların haklı olduğu durumlar bulunduğu gibi sadece merak hissinden kaynaklananları da bulunuyor. Spy telefon takip yazılımı her halükarda insanın bu amacını gideren özelliklerle tasarlanmış. Telefona yüklenen program bir iki dakika içinde çalışıyor.

Cep Telefon Takip

Telefon takip yazılımı kullanılmasının sebepleri arasında en haklı olarak görüleni ebeveynlerin evlatlarını dinletmesi sayılabilir. Toplumumuzda yaşanan suç olaylarının mağdurları arasında çocukların büyük bir sayıya ulaşması, anne babaların tedirgin olmalarına ve bu konuda çare aramalarına neden oldu. Bu nedenle anne babalar telefon takip etme programı kullanmaya başladılar. Çocuklarının telefonuna yükledikleri bu yazılım ile onların kimlerle konuştuğunu, konuştukları kişilerin çocuklarına olabilecek kötü etkisini öğrenerek bunu azaltmak ya da önlemek için çareler aramalarına imkan bulan aileler programı güvenle kullanmaya başladı.

Spy telefon takip programı kullanıldığı bir başka yer ise işçi-çalışan ve işveren-patron ilişkileri olarak görünüyor. İşyeri sahibi olanlar ve patronlar, işlerinin başında olamadıkları anlarda çalışanlarının ve işçilerinin işi özveri ile yapıp yapmadığını kontrol etmek için onların telefonlarını dinleyebilmekte. Bu hedeflerine ulaşabilmelerini sağlayan bu yazılımlar, o anda cihazdan yapılan konuşmaların canlı olarak dinlenebilmesini sağlamakta. İşveren de kendince bu konuda önlem almakta.

Cep Telefon Takibi

Telefon takip etme programı evli çiftler arasında da çok fazla kullanılan programlar. Eşlerin biri diğerine güvensizlik hissettiğinde ya da sadece merak için, onun telefonuna bu yazılımı indirerek konuşmalarını dinleyebilmekte. Özellikle aldatıldığını düşünen kadın ve erkeklerin kullandıkları Android casus yazılım programları, şüphelerin giderilmesine ve endişelerin doğru olup olmadığı konusunda bir fikir vermeye yarıyor.

Bu yazılımlar çok fonksiyonlu olarak tasarlanıyor. Bu fonksiyonlardan biri olan GPS yer takibi de insanların bu yazılıma olan ilgilerini artırıyor. Yakınlarının gittikleri yerleri öğrenmek isteyenler bu yazılımdan faydalanıyor. Yaşlı ve unutma problemi yaşayanlar, zihinsel engelliler her zaman kaybolma riski taşıyabiliyor. Böyle bir anda spy yazılımın yer tespiti özelliği ile bu kişilerin yerleri anında tespit edilebiliyor. Anne babalar da bu özelliği çocuklarının gittiği yerleri öğrenmek amacıyla kullanıyor. Yine eşler birbirinin nerelere takıldığını bu yazılım sayesinde öğrenebiliyor.

Android Telefon Takip Etme Programı

Telefon takip etme programı daha birçok amaçla kullanılsa da önümüze en çok çıkan sebepler bunlar. Ama telefon takip etme programı android  yapabildikleri sadece bu kadar değil. Mesela tıpkı bir ortam dinleme aleti gibi çalışan bu yazılımlar, telefona gelen aramalardan başka bulunduğu yerde yapılan konuşmaların da dinlenmesine olanak sağlıyor. Ayrıca o ortamın fotoğrafları da bu yazılım sayesinde gizlice çekilebiliyor. Yazılım bunu telefonun kamerasını kullanarak yapıyor. Yine bu casus yazılımın yüklü olduğu telefondan ziyaret edilen internet siteleri takip edilebiliyor. O telefonun rehberindeki tüm kişi listesine erişilebiliyor ve hafıza kartında saklanan veriler öğrenilebiliyor. Bunlardan daha da ilginci ise bu yazılım, yüklü olduğu telefondan Whatsapp, Skype, Line, Facebook gibi uygulamaların da bulunduğu yirmiye yakın uygulamadan yapılan tüm yazışmaların görülmesini sağlıyor. Yazılımı cazip kılan bu kadar özelliğin yanında fiyatı da insanlara çok uygun geliyor.

Cep Telefon Takip Sistemi

Yazılımı satın almadan önce iki gün kullanarak deneme imkanı sağlanıyor. Telefondan takip etme programı indirme sayfamızdan ücretsiz 2 gün deneyin ve Telefon takip etme programı full özellikleri ile kullandıktan sonra memnun kalırsanız  bir yıl için 1400 TL. karşılığında takip paneli süreniz 1 yıl uzatabilir ve takibe devam edebilirsiniz. Spy yazılımı peşin ya da kredi kartıyla ve banka havalesi ile ödenmesi mümkündür.

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın