android telefon dinleme

Android Telefon Dinleme

Android telefon dinleme programı android işletim sistemi ile çalışan tüm cep

spy phone yazılım

telefonlarında çalışmaktadır örnek vermek gerekirse başlıca modeller Samsung telefon dinleme, HTC telefon dinleme, Sony Ericsson telefon dinleme, Asus telefon dinleme, General Mobile telefon dinleme, Vestel telefon dinleme, LG telefon dinleme, Huawei telefon dinleme, General Mobile telefon dinleme gibi bir çok marka ve modele uyumludur. Android telefon dinleme programı yüklemesi ve kullanımı en kolay casus yazılımdır.

Android telefon dinleme nasıl yapılır

Android telefon dinleme programı sizin kendi cep telefonunuza değil takip etmek istediğiniz eşiniz, sevgiliniz, çocuklarınız veya çalışanlarınızın android cep telefonlarına fiziksel erişim ile yani el ile yüklenmelidir. Android telefon dinleme basit bir telefon

spy yazılım 2 gün ücretsiz deneme casus telefon programı
24 SAAT ÜCRETSİZ DENEME İLE CASUS TELEFON PROGRAMI YÜKLEME ve KURULUM

dinleme özelliğine sahiptir programı yüklediğiniz cep telefonuna gelen ve giden tüm aramaları gün içerisinde kayıt eder ve size özel kullanıcı takip panelinize ses dosyalarını ve rehberde kayıtlı ise isim ile birlikte tüm detayları sizin için depolar. Takip panelinize giriş yaptığınızda aramalar bölümüne tarih saat ve görüşmenin kaç dakika sürdüğü detaylarını görebilir OYNAT butonuna basarak bu android telefon dinleme kayıtlarını ister cep telefonunuzdan ister pc den dinleme yapabilirsiniz. Telefon dinleme işlemi eğer çevrenizde bir bilgisayar yoksa, cep telefonundan da android takip paneline giriş yaparak dinleme yapabilirsiniz, burada dikkat etmeniz gereken,  iPhone cep telefonlarında ses dosyası indirme işlemi gerçekleşmediğinden android telefon dinleme işlemini gene bir android cep telefonundan yapmanız tavsiye edilir.

Android telefon dinleme uygulaması

Telefon dinleme uygulamaları içerisinde sorunsuz olarak çalışan en iyi yazılım Self Spy telefon dinleme uygulamasıdır. Android takip yazılımları sadece telefon dinleme özelliği barındırmamaktadır, android takip yazılımı yaklaşık 150 den fazla takip özelliği bulunmaktadır, bazı öne çıkan özellikler şöyledir;  telefon dinleme, ortam dinleme, sms takip, whatsap, facebook, viber ve skype gibi sosyal ağ uygulamaları, uzaktan resim çekme, gizli kamera gibi bir çok takip özelliği bulunmaktadır sayfamızda spy yazılım tüm özellikleri detayları ile birlikte kontrol edebilirsiniz. Ayrıca siz değerli müşterilerimize özel 24 saat ücretsiz deneme ve indirimli casus yazılım fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

WhatsApp WhatsApp Satış