Telefon Dinleme Programı Nasıl Yüklenir

Cep telefonu dinleme programı yükleme işlemi hedef telefona, yani takip etmek istediğiniz cep telefonuna yüklenmelidir. Telefon dinleme programı yükleme işlemi hiçbir şekilde uzaktan yapılamaz

DİKKAT : Bazı kişiler casus yazılımı yükleme işlemini hedef cep telefonuna ( resim, dosya, sms ve benzeri şeyler gönderilerek programı uzaktan yükleme yapabileceğinden bahsediyor. ) bu kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz.

Telefon dinleme programı yükleme işlemi bazı ayarlar ve kurulum sırasında kayıt gerektirmektedir ve kaliteli bir casus yazılım size kullanıcı adı ve şifrenizi kendiniz oluşturmanızı ister ve bunu yüklem esnasında yapmanız gerekir. Dolayısı ile hiçbir telefon dinleme programı uzaktan yükleme yapılamaz.

Peki Telefon Dinleme Programı Nasıl Yükleye bilirim ?

Bu sorunun cevabı; sitemizin resimli anlatım ile ücretsiz casus yazılım yükleme sayfamızda detayları ile anlatılmıştır fakat biz yinede sizlere detaylı olarak anlatmaya çalışalım. Telefon dinleme programı yükleme işlemi çok basittir, bazı kişiler teknoloji bilgisi olmadığını düşünerek casus yazılım uygulaması yükleme işlemini gözünde büyütmektedir.

Oysa ki; 10 – 11 yaşındaki bir çocuğun bile resimli anlatımdaki ayarlar menü resimlerini inceleyerek tam 2 dakika içerisinde bir cep telefonuna casus yazılım yükleme işlemini gerçekleştirebilirler. Telefon dinleme programı nasıl yüklenilir sorusunu biraz daha genişletecek olursak, öncelikle Spy telefon takip sitemizde, Dünya ‘nın hiçbir yerinde olmayan ücretsiz deneme sisteminden bahsetmek isteriz, bazı firmalar önce yazılımı satmak ve sonrasında casus yazılımı kullandırmaya başlar, biz android telefon takip olarak müşterilerimizin casus yazılımın ne kadara kaliteli olduğunu, takip özelliklerinini nasıl çalıştığını denemeleri ve memnun kalmaları durumunda telefon dinleme programını satın almaları için elimizden geleni yapıyoruz ve spy yazılımı  tam 2 gün full özellikleri ile ücretsiz olarak denedikten sonra isterlerse satın alabiliyorlar, bu satış politikamızla ne kadar güvenilir bir firma olduğumuzu tam 8 yıldır siz değerli müşterilerimize kanıtlamış bulunmaktayız. Evet firmamızın güvenilirliğinden de bahsettikten sonra Telefon dinleme programı nasıl yüklenir sorunuza devam edebiliriz.

Android casus yazılım nasıl yüklenir ?

Android telefon dinleme ve takip programı yüklemek için öncelikle hedef telefonda bazı ayarlar yapmamız gerekiyor, peki bu ayarlar nedir ? Android cep telefonunu elimize alıyoruz ve AYARLAR / GUVENLİK bölümünde bulunan BİLİNMEYEN KAYNAKLAR kutucuğunu işaretliyoruz, bu işlem telefon dinleme programını Google Play harici yerlerden indireceğiniz programların tümü için gereklidir.

Ardından menüden bu sefer GOOGLE AYARLAR / GÜVENLİK bölümünde, uygulama doğrulama altında cihazı güvenlik tehditlerine karşı tarama yanındaki kutucuktaki tik kaldırıyoruz. Böylelikle artık telefon dinleme programını yükleme için hazırız. Telefon dinleme programı yükleme sayfamızdan ücretsiz deneme bölümüne giriş yapıyoruz. Android telefonun tarayıcısına indirme linkini giriyoruz veya BURADAN İNDİR yazan yere tıklayıp telefon dinleme programını indiriyoruz.

Telefon dinleme programı kurulum ve yükleme

Telefon dinleme programı nasıl yüklenir artık sonuna geldik sayılır, telefona indirilen casus yazılım cep telefonunuzun indirilenler download klasörüne indirilmiştir dosya ismi SELF SPY dır, dosyanın üzerine tıklayın İLERİ, KUR ve AÇ diyerek kurulumu spy yazılım ücretsiz deneme tamamlayınız, telefon dinleme programı artık size bir kullanıcı hesabı açmanız için e mail ve şifre oluşturmanızı isteyecektir. Girin ve kayıt olun daha sonra belirtmiş olduğunuz e mail hesabınıza girin ve hesabın sahibi olduğunuzu doğrulayın ve telefon dinleme programını aktif edin artık tüm işlemler bitti e mail ayrıntılarında gönderilen takip paneli sayfanıza  email adresiniz ve şifreniz ile giriş yaparak 7/24 telefon dinleme ve gelişmiş tüm özellikleri ile ücretsiz telefon dinleme spy telefon takip programını kullanmaya başlayın.

 

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın