telefon dinleme programı ile takip

Öğrenmek İstediğiniz Her Şey Cep Telefonunuza Gelsin

Telefonunuzun arka planında çalışan ve görünmez olan spy telefon takip yazılımı takip edilen telefon üzerinden gerçekleşen her aktiviteyi hafızaya alır. Arama kayıtlarından yer tespitine, internet aktivitelerinden fotoğraflara, SMS mesajlarından tuş kaydediciye kadar pek çok farklı alanda hizmet veren yazılım kolay ve anlaşılır kontrol paneli ile Türkçe hizmet vermektedir. Bu yazılımı istediğiniz zaman takip edeceğiniz kişinin telefonuna yüklediğiniz an itibariyle gözünüz arkada kalmaz!

Casus Telefon Programı ile Gizli Hiç Bir Şey Kalmayacak

spy yazılım 2 gün ücretsiz deneme casus telefon programı
Ücretsiz telefon dinleme programı

İlgili telefonun hangi numaralarla konuştuğunu, kaç kez arama yaptığını veya kaç kez arandığını görebilirsiniz. Kontrol paneli üzerinden yapacağınız müdahaleler ile istediğiniz sayıda telefon numarasını engelleyebilirsiniz. SMS metinlerine ulaşabilir ve aynı zamanda SMS’in zamanını ve atıldığı tarihi de görebilirsiniz. Uzun araştırmalar neticesinde ihtiyaçların tam anlamıyla karşılanabilmesi için yazılan programı android cihazlarda kullanabilirsiniz. Bu aşamada android ile uyumlu tabletlerin de kontrol edilmesi fikri aklınıza gelebilir. Özellikle oyun bağımlısı olduğunuz çocuğunuzun tablet sürelerini bu şekilde kontrol altına alabilirsiniz. Bu casus telefon programı almadan önce takip etmek istediğiniz telefonun android sistemleri ile uyumlu olmasının kontrol edilmesi gerekmektedir. Casus yazılımın hedef telefona yüklenebilmesi için en az 2 dakikaya ihtiyaç duyacağınızı sakın unutmayın. Bu programların uzaktan yüklenme gibi bir özellikleri bulunmamaktadır. Yükleme sonrası bu özelliğe sahip olsanız bile yükleme tamamlanana kadar telefonunuzun elinizde olması zorunludur.

Çocukların Mesaj İçerikleri Nedir ?

Günümüzde SMS yoluyla yapılan haberleşme en sık kullanılan türdür. Bu kontrol mekanizması ile çocuklarınızı tehlikeli içeriklerden koruyabileceğiniz gibi eşiniz veya sevgiliniz üzerinde de etki sağlayabilirsiniz. Takip ettiğiniz kişilere gelen SMS’leri ve onların gönderdikleri mesajları içerikleri ile okuyabilir zamanlaması hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Telefon görüşmelerinin kayıtlarına sahip olabilir ve bu kayıtları daha sonra takip paneli ortamında  dinleyebilirsiniz. Telefondaki rehber bilgisini görüntüleme özelliği ile istediğiniz kişilerin cep telefonu numaralarına ulaşarak konuşma kayıtlarından bu numara ile yapılan görüşmeleri tespit edebilirsiniz. Takip edilen telefonun konumunun nokta atışı şeklinde belirlenebilmesi ise özellikle zor durumlarda ve yardıma ihtiyaç duyulan zamanlarda devreye girecektir. İstediğiniz aralıklarla ortam dinlemesi de yapabilirsiniz. Telefon dinleme sayesinde her konuşmadan haberiniz olacağı gibi sizden saklanmak istenen bilgilere de anlık olarak ulaşabilirsiniz. Gizli video çekim hizmeti ise sadece spy telefon takip programında olan bir özelliktir. Bu hizmeti ister ön ister arka kamera ile alabilirsiniz.

Aldatılma Şüphesi Olanlar Telefon Takip Programları Kullanıyor

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte aldatma oranlarının yükseldiği yapılan araştırmalar ile ortaya konmuştur. Aldatan eşlerin çoğu bu işi sosyal medya, telefon ve SMS mesajları üzerinden yaparken telefon dinleme programı ise bu alternatiflerin hemen hepsini etkisiz hale getirmektedir. Bu yazılımın temel amacı sevdiklerinizi korumak ve yakından takip etmektir. Eşler arasındaki güvenin tazelenmesini de sağlayacak olan program ile eşinizin telefonunu o banyodayken gizli gizli karıştırmak zorunda kalmazsınız. Bu şekilde elinizde kanıtların olması da önemli bir üstünlük sağlamanıza yardımcı olacaktır. Konu çocuklarınız ise o zaman ne zaman ve nerede olduklarının ya da planlarının ne olduğunu bilmenin sizin en temel hakkınız olduğunu unutmayın. Bu nedenle casus telefon yazılımı kullanmaktan çekinmeyin. İçinde bulunulan günlerde özellikle küçük çocukların ve ergenlerin korunması son derece önemli bir hal almıştır. Sizden sakladığı bir korkusu ya da baş edemediği bir düşmanı varsa bunu bilmeli ve gerekli önlemleri almalısınız. Çocuklarınızı android casus yazılım ile bulunduğunuz yerden hiç hissettirmeden takip edebilir kiminle neler yazıştığı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Çocuğunuzu okulda ders çalışır zannederken yapacağınız konum bilgilendirme sayesinde hangi kafede olduğunu da görebilirsiniz. Teknolojiyi kullanın sonra pişman olmayın!

Spy Yazılım Telefon Takip ile Çocuklar Güvende

Bırakın Sevdiklerinizi Spy Yazılım Takip Etsin

En Kolay Cep Telefon Takip ve İzleme Uygulaması

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın