samsung casus telefon

Samsung İçin Telefon Dinleme Yazılımı

Eşinizle veya sevgilinizle güven problemi mi yaşıyorsunuz? Sizden önceki hayatında çapkınlıklarıyla dolu geçmişi olan birisini elde tutmak için ne yapacağınızı şaşırdınız ve aklınızı kurcalayan sorular mı var? Yoksa sevdiğiniz insanın saflığından faydalanan çakallar olduğundan mı şüpheleniyorsunuz? İşte tüm bu sıkıntılarınızı çözmeniz için android casus yazılımlar hizmetinizde.

Samsung Casus Yazılım ile Telefon Dinleme

Samsung için telefon dinleme yazılımı arayışındaysanız, android için hazırlanmış spy telefon takip yazılımı araştırmalarınızda karşınıza birçok seçenek çıkacaktır. Bu seçenekler arasından sizin için uygun samsung için telefon dinleme yazılımı seçmeniz için, spy telefon takip programı ortak özelliklerinden bahsedeceğiz:

 • Samsung için telefon dinleme yazılımını android veri tabanında cep telefonuna yüklediğinizde hedef kişiye gelen ve giden SMS’ lerin takibini yapabilirsiniz. Takip panelinize girdiğinizde kişiye gelen mesajların ve verdiği cevapları eş zamanlı olarak görüntüleyebilirsiniz.
 • Telefon görüşme kayıtlarını dinleme için iki farklı yöntem bulunmaktadır:
 1. Hedefteki telefonda bulunan konferans özelliğini kullanarak gelen-giden görüşmeleri gizliden arayarak canlı olarak dinleyebilirsiniz. Ancak karşı tarafın telefonunda da “konferans etkin” uyarısı çıkacak ve de bu uyarı dikkatli bir kişinin gözünden kaçmayacağından sizi deşifre edecektir.
 2. Hedefteki kişinin yapacağı telefon görüşmeleri otomatik olarak kayıt edilerek takip panelinize gönderilebilir veya takip panelinizden şifrenizle giriş yaparak ses kayıtlarını dinleyebilirsiniz. Bu özellikten de yararlanırken faturanın şişmemesi için hedefteki hattın internet paketinin olduğundan emin olun.

Samsung Telefon Dinleme Programı Gelişmiş Özellikleri

spy yazılım ücretsiz deneme

 • Samsung için telefon dinleme yazılımı sayesinde, telefonun bulunduğu ortamdaki sesleri dinleyebilirsiniz. Uzaktan kontrol sayesinde, hedefteki kişinin telefonun mikrofonunu açarak seslerin kaydedilmesini sağlayabilir ve sonrasında samsung telefon dinleme yapabilirsiniz. Bir diğer android casus yazılım uygulaması da, kişinin telefonuna göndereceğiniz SMS sayesinde, belirttiğiniz dakika sürecinde kayıt yaparak size mail atılmasıdır. Göndereceğiniz SMS karşı tarafın cep telefonuna kesinlikle gözükmemektedir.
 • Samsung için telefon dinleme yazılımı kullananların yararlanabildiği önemli özelliklerden biri de, GPS ile yer bildirimidir. Samsung casus telefon yer bildirimi özelliği ile telefonun bulunduğu lokasyonu nokta atışı ile tespit edebilirsiniz. Ayrıca belirttiğiniz aralıklarla takip panelinizden telefonun bulunduğu lokasyonların bildirimini alabilirsiniz. Harita üzerinden saniye saniye telefonun gittiği yerleri takip edebilir, hangi mahalle ve caddelerden geçtiğini görebilirsiniz.
 • Telefonu uzaktan kontrol etme özelliği sayesinde, takip edilen telefonu online olarak uzaktan kontrol edebilirsiniz. Telefonun ön veya arka kamerasını açarak anlık fotoğraf çekebilir; hatta ortamdaki görüntüleri canlı olarak izleyebilirsiniz. Uzaktan kontrol etme sayesinde yapabileceğiniz diğer işlemler;
 1. Ekran görüntüsünü anlık olarak kaydedebilme
 2. Ortam seslerini canlı olarak dinleyebilme
 3. Telefonun konum bilgisini açarak yer bilgisi alabilme
 4. Telefonun hafıza kartındaki tüm bilgileri alabilme
 5. Wi-Fi açabilme
 6. Zil sesini açabilme
 7. Telefona bilgi mesajı atabilme gibi özelliklerdir.
 • Whatsapp’ taki yazışmaları, gönderilen ve alınan fotoğrafları, videoları, sesli notları takip edebilirsiniz. Ancak Whatsapp ve benzeri programların takibini yapabilmeniz için cihazın ROOT olması gerekmektedir.
 • Takip edilen telefona takılan sim kart değiştiğinde, bunun bilgisi size SMS olarak gelecektir. Hat değişikliği gerçekleşse bile herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır ve sistem aynı şekilde devam etmektedir.

Spy telefon takip programına karşı korunaksız olan Samsung, kullanacağınız android casus programlarda size zorluk çıkarmayacaktır.

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

WhatsApp WhatsApp Satış