cep casusu

Sanal Casus

Gelişen teknolojinin insana getirdiği yeniliklerden biri olan casus dinleme yazılımları ile yapılan konuşmaların dinlenmesi yapılabiliyor. Spy telefon takip yazılımı olarak bilinen casus telefon takip yazılımı, dinlenmesi hedeflenen telefona indirerek o telefondaki konuşmaların dinlenebilmesini sağlıyor.  Sanal casus vazifesini gören bu yazılım dinleme konusunda kullanıcıların oldukça dikkatini çekiyor. Öğrenilmek istenen birçok şeyin dinleme ile bilinmesine yardımcı olan bu yazılım ile hem çocuklarının konuşmalarını dinlemek isteyen anne babalara, hem eşlerinin gizli ilişkilerini ve konuşmalarını öğrenmek isteyen erkek ve kadınlara hem de çalışanlarının neler konuştuğunu dinlemek isteyen işverenlere amaçladıkları konuşmaları dinleme ve kaydetme fırsatı sunuyor.

Sanal Cep Casusu

Günümüzde toplumdaki olumsuz şartlar, anne ve babaların çocuklarını güven altına alabilmesi konusunda önemli tedbirler aramasına sebebiyet veriyor. Çocuklarının akıllı telefonlarıyla kimlerle konuştuğu ve neler yaptığı hakkında korku duyan aileler, onları hem yanlış arkadaşların kötü alışkanlıklarından hem de kötü niyetli suça meyilli insanların kişilerin art niyetlerinden koruma noktasında bir önlem arayışına girmelerini sağlıyor. İşte tam burada bilgisayar yazılımı tasarlayanlar harika bir sanal casus yazılımını anne babanın kullanımına sunuyor. Spy telefon takip programı, hedeflenen telefona yüklendiğinde o telefonla yapılan bütün konuşmaları dinleme olanağı sağlıyor. Bu da anne babalar için çocuklarının kimlerle iletişim kurdukları konusunda fikir edinmelerini sağlıyor. Olası bir sorundan çocuklar bu yazılım ile korunabiliyor.

Casus Telefon Dinleme

Teknolojinin gelişmesiyle yaşanan büyük sorunlardan biri de eşlerin arasındaki güvenin sarsılmasıdır. Bazen eşler diğerinden gizli bir şekilde konuşma yaparak öbür eşte bazı kuşkuların oluşmasına neden oluyorlar. Telefon dinleme yazılımı bu şüphelerin giderilmesi konusunda da eşlere hizmet sunarak onların şüphe ve endişelerini gideriyor. Eşinin kimlerle konuştuğunu ve kendinden gizli ne işler çevirdiğini öğrenmek isteyen insanlar sanal casus programını kullanarak eşinin kendisinden gizlediği tüm sırları i öğrenebiliyor. Ayrıca bu konuşmalar kayıt altına da alınabiliyor. Bu da insanlara eşleriyle ilgili vesvese ve endişeler hakkında bir bilgi sağlıyor.

İşyeri sahipleri de dinleme yazılımları ile birçok hedeflerine ulaşabiliyorlar. İş yerinde olunmayan zamanlarda iş yerindeki insanların konuşmalarını dinleyerek işin doğru bir şekilde yürüdüğünü, işçilerin kendi ile ilgili neler konuştuğunu öğrenmek isteyen işverenler, Android casus yazılımı ile bu meraklarını ve düşüncelerini öğrenebiliyorlar.

Casus Telefon

Yazılımın insanlara sağladığı en önemli faydalardan biri de GPS özelliği ile yer takibi yapabilmesidir. Bu özellik öncelikle Alzheimer hastalığı bulunan ya da zihinsel engelli yakını olan insanlar onların telefonuna yükleyerek kaybolmaları halinde onlara anında ulaşabiliyorlar. Eş ya da çocukların nerede olduğu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen anne baba ve eşler de, birkaç dakika içinde onların nerede olduklarını öğrenebiliyorlar. Sanal casus yazılımının insana kazandırdığı bu kadar işlev ve kolaylık düşünüldüğünde fiyatı da gayet hesaplı geliyor. Yıllık üyelikte 1400 TL olan yazılımın ücreti peşin ya da kredi kartına taksit ile ödenebiliyor. Bütün Android işletimlerine uygun olarak hazırlanan yazılım dünyanın bütün ülkelerinde de gayet güzel çalışıyor.

Cep Telefon Casusu

Telefon dinleme yazılımı hedef telefona gelen tüm mesajları okuyabilme, WhatsApp ve Facebook gibi uygulamalar ile yapılan yazışmaları ve görebilme, bulunduğu ortamdaki konuşmaları dinleyebilme gibi daha birçok işlevi yerine getirmektedir. Telefonda bulunan ön ya da arka kamera ile gizlice ortamdan resim çekilebiliyor. Sanal casus yazılımı, öğrenilmek istenen her konu ile dinleme yapmak isteyenlere muazzam bir çalışma sunuyor.  Artık yakınlarınızla ilgili hiçbir şey gizli kalmıyor. Kullanılması oldukça basit olan programı telefonunuza indirmeniz ve kurulumunu yapmanız yeterli. Birkaç dakika içinde anlatılan bütün bu özellikleri güvenle kullanabiliyorsunuz.

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın