samsung casus program

Samsung Casus Program

Dinleme programı denince aklımıza direkt akıllı telefonlar geliyor. Çünkü eski tip telefonlarda bir yazılım yükleyerek dinleme yapılabilme imkanı yok. Eskiden dinleme dediğimizde devlet kanalıyla yapılan dinlemeler gelirdi. Fakat teknolojinin bize sunduğu sınırsız imkanlar içinde artık dilediğimiz insanı dinleyebilmek de var. Tabi bunu yapabilmek için o kişinin telefonuna gizlice bir yazılım yüklemek gerekiyor. Bunu yapabiliyorsanız dinleyemeyeceğiniz kimse yok. Samsung casus program dinleme yapabilme noktasında çok verimli sonuçlar sunuyor. Basitçe telefona yüklenen bu yazılım, sadece birkaç dakika gibi kısa bir sürede çalışıyor ve o telefon ile yapılan tüm konuşmaların canlı olarak dinlenebilmesini sağlıyor. Sadece canlı olarak de değil, dileyenler bir bilgisayara kayıt da alabiliyorlar.

Samsung Dinleme Kimler İçin yapılıyor?

Cep telefonu dinlemeleri genelde rastgele insanları dinlemede kullanılmıyor. Büyük bir oranda birbirini tanıyan insanlar, mesela anne baba ve çocuklar, evli çiftler, işçi işveren ve arkadaşlar gibi guruplar arasında kullanılan Samsung telefon takip etme, dinlemeyi yapan kişinin hedefine göre kesin bilgiler veriyor. Elbette bu gurupların dinlenmesinde insanların kendilerine göre sebepleri var. Mesela anne ve babalar çocuklarının arkadaşlarıyla olan konuşmalarını onların kötü huylarından etkilenip etkilenmediğini öğrenmek adına dinleme yapıyor. Ayrıca masum ve korumasız olan çocukların, toplumdaki suça meyilli art niyet sahibi insanlarla mobil iletişim ile tanışıp başlarına bir kötülük gelmesini önlemek adına da anne baba çocuklarını dinleyebiliyor. Bu şekilde onların geleceğini korumayı hedefliyorlar.

Samsung casus program kullanmayı seçen guruplar arasında evli çiftler de ver. Özellikle eşinin kendini aldatıp aldatmadığını öğrenmek isteyen insanlar, onların telefonuna yükledikleri bu yazılım ile bu merak ve endişelerini öğrenebiliyorlar.

Unutmayınız Samsung telefon takip etme programı Türkiye distribütör spytelefontakip.com sitesidir.

İşverenler de işçilerini dinleyerek onların iş yerindeki çalışma tutumlarını ve kendileri hakkında neler konuştuklarını öğrenmek isteyebiliyor. Samsung telefon dinleme programı bu şekilde iş yerini kontrol atında tutabileceğini düşünen işverenler için de bu casus telefon dinleme yazılımı birebir.

Yine kaybolma riski taşıyan yakınlarının takibi için de bu yazılımlar tercih edilebiliyor. Çünkü Samsung casus program yer tespiti özelliği taşıyor. Yazılımın yüklü olduğu telefonun yeri nokta tespiti ile öğrenilebiliyor. Bu da özellikle Alzheimer hastası ya da zihinsel engelli bir yakını olanlar için çok güzel bir özellik olarak dikkat çekiyor.

Bu Yazılımların Başka İşlevleri Var mı?

Elbette var. Samsung casus yazılımı tasarlayanlar onu bir çok casus özellikle destekleyerek çok daha cazip hale getirmiş. Mesela casus yazılım ortam dinleme işlevi görüyor. Yani telefona arama gelmese dahi telefon bulunduğu ortamdaki konuşmaları dinleme fırsatı sunuyor. Hatta o ortamda telefonun kamerasından gizlice resim çekme imkanı da sunuyor. Ayrıca Samsung casus program sayesinde hedef telefonun hafıza kartındaki resimlere ve rehberindeki kişi listesine ulaşmak ta mümkün. Yazılım, yirmiye yakın uygulama üzerinden o telefondan yapılan yazışmaların görülmesini de sağlıyor.

Yazılım Nasıl Çalışıyor?

Yazılım internet üzerinden telefona indirilerek telefona yüklendikten sonra çalışmaya başlıyor. Yazılımın menüsünden hangi işlemlere ulaşılacağı seçilerek seçilen işlemle ilgili tüm faaliyetler aktif hale getiriliyor. Android casus yazılım, Android işlemcili tüm cihazlarda ve işlemcinin her sürümünde uyumla çalışıyor ve dünyanın her tarafında kullanılabiliyor. Android işletim sistemi kullanan tüm modellerde olduğu gibi Samsung tüm modellerinde, Samsung casus telefon yazılımı yükleme yapılmaktadır.

Yazılımın Ücreti Ne Kadar?

İnternet üzerinde bu yazılımlarla ilgili birçok ilan bulunsa ve her birinde fiyat farklılıkları görülse de önemli olan güvenilir firmalardan alışveriş yapmaktır. Bu yazılımı edinmek için ödenmesi gereken tutar 1400 TL. bunu isteyenler peşin olarak ödeyebiliyor, isteyenler kredi kartıyla tek çekim ile ya da taksit imkanlarından faydalanarak edinebiliyorlar. Samsung casus program satın alınmadan önce sunulan 2 günlük deneme kullanımı da kullanıcılara güven veriyor. Samsung casus yazılım indir sayfamızdan 2 gün ücretsiz deneme yaptıktan sonra satın alabilirsiniz. Diğer sayfamızdan samsung casus telefon modelleri ni görebilirsiniz.

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

WhatsApp WhatsApp Satış