cep telefon dinleme

Telefon Dinleme Yazılımlarının Özellikleri

İnsanların birçok nedenden dolayı kullanmaya başladıkları telefon dinleme yazılımı internette en çok karşılaştığımız telefon programları arasında yer alıyor. Herkesin kendine göre bir sebeple kullandığı bu yazılımlar, kullanıcılarına birçok işlev sunuyor. Adı sadece telefon dinlemesi olsa da bakıldığında bundan çok daha fazlasını içeren bu yazılımlar, yazılımcılar tarafından tasarlanarak insanların kullanımına sunuluyor. Spy telefon takip yazılımı bir telefona yüklendikten sonra o telefona gelen tüm aramaları, o telefondan yapılan konuşmaları hem canlı dinleme yapabilme hem de kayıt yapabilme imkanı sunuyor. Aşağıda özelliklerini anlatacağımız bu yazılımların fonksiyonlarını öğrendikçe kulaklarınıza inanamayacaksınız ve mutlaka denemek isteyeceksiniz.  Şunu başta belirtelim ki yasal sorumluluk tasarlayan yazılımcılarda ve satan firmalarda değil. Kullanım alanı yasal sınırlara uygun oldukça bir problem yok ama suç teşkil edecek bir amaçla kullanılmasını önermiyoruz.

Cep Telefon Dinleme

Telefon dinleme yazılımı, genellikle sevdikleri ya da tanıdıkları insanların konuşmalarını dinlemede kullanılıyor. Bunun sebebi belki merak, belki o kişiye duyulan şüphe ya da koruma hissi, ama bu yazılım genelde tanıdık insanları dinlemede kullanılıyor. Bunların başında sayabileceğimiz gurup evli insanlar. Eşinin tavırlarından şüphelenen, onun kendisini aldattığı konusunda endişe duyan insanlar eşlerini dinleterek içlerindeki endişeyi gidermek istiyorlar. Onların telefonlarına gizlice indirerek yükledikleri spy telefon takip programı, eşin kimler ile telefon görüşmesi yaptığını öğreniyor, bu konuşmaları canlı olarak kendi telefonundan ya da bilgisayarından telefon dinleme  kaydedebiliyor.

Telefon dinlemesinin yapıldığı bir başka alan ise çocukların ya da gençlerin aileleri tarafından dinlenmesidir. Günümüzde toplumda işlenen suçların birçoğu çocukların hedef alındığı vakalardan oluşuyor. Çocuklarla iletişime ise en çok mobil cihazlar aracılığıyla geçiliyor. Bu da anne babayı oldukça korkutan bir durum olarak görünüyor. Buna çare olarak anne baba, çocuklarının android cep telefonuna telefon dinleme yazılımı yükleyerek onların telefonlarıyla kimlerle konuştuklarını, neler konuştuklarını, karşısındaki insanların niyetlerini öğrenerek, art niyet sahibi olan insanların çocukları üzerinde herhangi bir kötülük düşünmesinin önüne geçmeyi hedefliyor. Burada dinlemedeki amaç, bir suça maruz kalmadan çocukları önceden güven altına almaktır ve yazılım gerçekten bu konuda çok işe yarıyor.

Casus Telefon Dinleme

Android takip programı kullanan insanlar arasında işverenler ve arkadaşlar da önemli bir sayı oluşturuyor. İş yerinde olmayan patron, o anda işçilerin ve çalışanların neler konuştuğunu öğrenmek isteyebiliyor. Bunda hem işin savsaklanmaması hem de kendisi hakkında neler konuşulduğunu öğrenme merakının etkisi var. Hedef telefon iş yerine bırakıldığında ortam dinleme özelliği ile o konuşmaların dinlenebilmesini sağlıyor. Bu da işverenin aklındaki telefon dinleme cihazı sorulara cevap bulmasını sağlıyor.

Bu casus yazılımlar birçok işleve sahip demiştik. Şimdi bu işlevlere gelelim. Adı android telefon dinleme  olsa da işlevleri çok daha fazla. Öncelikle bu casus yazılım yüklendiği android telefonun bulunduğu ortamı dinlemeye de yarıyor. Yani sadece telefonla konuşulduğu zaman değil, konuşma yapılmazken de etrafındaki konuşmaların dinlenmesini sağlıyor. Ayrıca telefonun kamerasından o anda ortamın fotoğrafı da çekilebiliyor. Bu kadar mı? Hayır! Dahası da var.

Telefon Dinleme Programı

Telefon dinleme yazılımı yüklü olan android telefondan hem mesajlar takip edilebiliyor hem de o telefondaki Skype, WhatsApp, Facebook, Line, Hangout gibi birçok uygulamadan yapılan yazışma da okunabiliyor. Telefonun kişi listesine erişilebiliyor, hafıza kartındaki tüm veriler görülüyor, hatta o telefondan ziyaret edilen internet adresleri dahi öğrenilebiliyor. GPS özelliği ile yer takibi de yapılabilen telefon dinleme yazılımı, ücreti konusunda da kullanıcılara cazip geliyor. Bir yıllık üyelik karşılığı kullanıcılardan 1400 TL gibi bir ücret talep ediliyor. Ücreti ödemede de kullanıcıya peşin ödeme ya da kredi kartına taksit olanağı sunuluyor.

 

 

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın