whatsapp takip programı

Android Casus Telefon Whatsapp Takip Yazılımı

WhatsApp mesaj takip programı sayesinde; takip etmek istediğiniz çocuklarınızın veya sevdiklerinizin android cep telefonlarına yükleyeceğiniz whatsap takip yazılımı ile kişinin Android Whatsapp takip programı yazışmalarına ulaşılabilir ve o kişi hakkında çok şey öğrenilebilir. Android  telefonlarında kullanılan casus telefon yazılımı ile çevrenizde merak ettiğiniz herkes hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. İçinde bir dizi muhteşem spy yazılım ücretsiz deneme özelliğin bulunduğu android casus telefon whatsapp takip programı, takip edilmek istenilen tüm cihazlarda kullanılabilir. Casus telefon programı için sayılabilecek belli başlı özellikler de şu şekildedir.

Telefon Takip Programı Whatsapp ve  Özellikler

 • Anında mesajlaşma uygulamaları sayesinde; whatsApp takip programı, facebook, skype, , iMessage, hangouts, viber, snapchat, tinder, instagram, line gibi uygumaların sohbet içerikleri, detaylı olarak izlenebilir.
 • E-posta ve SMS’lerin içeriklerin ve ne zaman kullanıldıkları, iletişimin kimlerle kurulduğu görülebilir.
 • Takvim, not ve rehber uygulamalarına erişilerek planlanan randevular, alınan notlar ve kişiler izlenebilir.
 • Takip edilen telefonda bulunan fotoğraflara ve videolara, ister çekilmiş ister indirilmiş olsun, tarih ve saat bilgileriyle ulaşılabilinir.
 • Ziyaret edilen internet siteleri, tarih bilgileriyle görülebilir, hangi sitelerin sık kullanılanlara eklendiği tespit edilebilir.
 • Takip edilen cihazın tüm tuş vuruşları, spy yazılım ‘ın keylogger özelliğe ile kaydedilir.
 • Takip edilen cihaza yüklenmiş bütün uygulamalar öğrenilerek, çalışması istenilmeyen uygulamalar uzaktan engellenebilir ve istenilen zaman tekrar izin verilir.
 • Takip edilen telefonda; ziyaret edilen siteler görüntülenebilir ve zararlı görülenler uzaktan engellenebilir. Siteler sadece belirli zaman aralıkları için engellenebilir, istenilen zaman tekrar kullanıma açılabilir.
 • Takip edilen cihazın, o anda ve gün içerisinde bağlanmış olduğu Wi-Fi ağlarının adı ve konumu öğrenilebilinir.
 • Tehlikeli olduğu düşünülen her kelime ya da cümle için uyarılar ayarlanabilir, toplanan veriler içerisinde bu ifadeler geçtiğinde, size uyarı gelecektir.
 • GPS üzerinden telefonun anlık konumunu bulunabilinir, gün içerisinde nerelere gidildiği ve izlenilen rota, bir harita üzerinde görülebilir. Üstelik takip edilen cihazın GPS’i kapalı olsa bile; konum takibi de devam etmektedir.
 • Harita üzerinde istenilen konumlar, yasak ya da izinli olarak belirlenebilir, böylece bu alana girildiğinde ya da o alanlardan çıkıldığında uyarı alınır. Gün içinde geriye dönük olarak bu alanlara girilirse, işlem yapılan saatler de öğrenilebilinir.
 • Spy Yazılım’ın kontrol panelinden pil, internet bağlantısı gibi cihaz bilgilerine de erişilebilinir. Bu bilgilerden çeşitli parametrelere göre filtreleme yapılarak kolay bir şekilde telefon kullanımı analiz edilir.
 • Casus telefon uygulaması sayesinde; çalınma ve kaybolmalarda cihazın konumu bulunabilinir, geri alınamaz bir şekilde cihazın içeriği silinebilir ve hat değişimlerinden haberdar olunabilir. android casus telefon whatsapp takip programı; cihazda takip yapıldığı uyarısını barındırmaz.
 • Tüm Android telefonları ile uyumludur.
 • Android telefonlar haricinde; Spy Yazılımın geniş cihaz uyumluluğu sayesinde neredeyse bütün cihazlarda takip işlemi yapılabilmektedir. Şu an için programın kullanılabildiği telefonlar;
 • Telefon dinleme yazılımı , kişinin kendi cihazında değil, takip etmek istenilen cihaza kurulur.

Android casus telefon whatsapp takip programı kullanıcılarına sunduğu müşteri hizmetleri son derece üst düzeydir. Spy Yazılım’ın kullanımının son derece basit olması ve kurulum ile kullanımı için kontrol panelinde ayrıntılı bir rehber bulunması, sayılacak ilk özelliklerdendir. Bu casus telefon özellikleri sayesinde zorlanma ihtimali yoktur ancak bazı durumlarda yardıma ihtiyaç duyulduğunda; Spy yazılım ’ın uzman müşteri hizmetleri 7/24 yardım etmektedir.

Beklentilerin fazlasıyla karşılanmasını sağlayan bir casus uygulama kullanılmak istendiğinde; bahsedilen paketleri, Spy yazılım internet sitemizden inceleyip; uygun olan birini satın alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü kullanmanız sayesinde; programın işinize ne kadar yarayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Whatsapp Takip

Whatsapp Takip Programı

 

 

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın